194 Shares 6372 views

Mocny modlitwa pochodzi z dobrego serca

Ludzie rzadko zwracają się do Boga w dobrych czasach ich życiu. Pamiętam go częściej, gdy przychodzi kłopot. To w takich chwilach pojawia się pytanie, w jaki sposób złożyć wniosek o pomoc został wysłuchany. Podobno na specjalne okazje trzeba jakąś niezwykłą, potężną modlitwę. I to nie tylko uniwersalny, ale każda sytuacja ma swój własny, wyjątkowy.

Wszystkie modlitwy są podzielone na trzy kategorie. Pierwszy z nich – pochwała. Kiedy ktoś mówi „dzięki Bogu”, mówi prosty wzór na cześć Pana. Niestety to wyrażenie stała konwencjonalnych mądrości i jest często używany bez właściwego zrozumienia jego istoty.

Drugim rodzajem modlitwy – dziękczynienia. „Dziękuję Ci, Boże!” – trzy słowa, załączając istotę ludzkich zmysłów, czuć obecność większej mocy, które trzymane z dala od kłopotów.

I wreszcie, modlitwa petycji. Ludzie zwracają się do aniołów stróżów, Matki Boskiej, świętych i Chrystusa z ich wymaganiami. Czasami – dla zdrowia, dobrego samopoczucia lub czasami dóbr materialnych, ponieważ żyjemy na ziemi, a nasze potrzeby są bardzo specyficzne.

Uważa się, że w każdym przypadku jest jakaś potężna modlitwa mówiąc, że jest to możliwe, aby osiągnąć większy efekt niż odwoływanie się do niebios zwykłych słów. Jak namolennaya ikonę który stał cudowny, pomaga częściej niż zwykle, albo sprawdzony tekst kanoniczny będzie można usłyszeć pierwszy.

W każdym kościele ława sprzedawane modlitwy. Kupując ten książeczkę, można przejść po pokryciu do mojego ojca i poprosić go o tym, co modlitwa jest najmocniejszy. On chyba zapytać o jaki rodzaj ataku doznał parafianin, i, oczywiście, będzie wskazywać, która strona jest odpowiedni tekst okazja, czytania, które pomogą wygrać łaski. Ale nauka księdza nie będzie ograniczony do nich. Jak lekarz, który nie leczyć choroby i pacjenta, obecny proboszcz opowiada, jak trzeba żyć w Chrystusie, aby zdobyć miłość Pana. Po tym wszystkim, najpotężniejszym modlitwa w ustach osoby, gorzki, zły i złowrogą staje się pusty gorące powietrze.

Bóg w swoim nieskończonym miłosierdziu wszystkich często pomaga ludziom unchurched, ale prowadząc prawego życia, a następnie do niego dostęp z krótkim wniosku o zbawieniu (w gadatliwym czasie mowy a czasem nie). Zdarza się, że nieuchronna śmierć drugiego oddzielone, dla których jedyną możliwą czas powiedzieć, że: – a nie liczyć na nikogo „Zapisz mój Boże!”. Pozbyć szczęśliwy nigdy wątpić w Jego istnienie, nawet jeśli wszystkie poprzednie lata żył ateistów.

Dlaczego jest to jakieś modlitwy, które są stosowane w szczególnych przypadkach, jeśli głównym kryterium uzyskania łaski wiary jest szczery?

Długa historia chrześcijaństwa przyniosła nam imiona świętych, świecą w różnych dziedzinach. Na podstawie cech ich biografii, jak opisano w „życie”, to można wnioskować o specjalnym patronatem ludzi różnych zawodów. Z tych samych powodów, są one rozprowadzane wśród proroków, świętych i męczenników z różnymi problemami dnia codziennego. Tak więc, uważa się, że najbardziej wydajne modlitwa dla zdrowia przystało zająć św Panteleimon, a jeśli brak prowadzenia sprawy, lub być szorstka jazdy, lepiej jest zastosować do Św.

Kanony w życiu Kościoła są bardzo ważne. Kolejność prawosławnego kultu jest święte znaczenie, każdy Stanza lub tropar posiada ona właścicielem, dostrojony teozoficznej nauka lokalizacja. Jednak bez względu na to, jak wielkie było znaczenie rytuału, główne miejsce nadal zajmuje szczerą wiarę.

Najpotężniejsza modlitwa – to ten, który pochodzi z serca. Pokój dla wszystkich!