833 Shares 5031 views

„Maza Park” na Oświecenia: jak się tam dostać? opinie

W Petersburgu, istnieje wiele miejsc, gdzie można przyjść z rodziną w weekendy i spędzić cały dzień. Jednakże ceny w wielu RC nie może sobie pozwolić na rodziny o niskich dochodach. Na szczęście, dziś istnieją warianty gospodarki, które obejmują centrum rozrywki „Maza Park” (St. Petersburg) w Oświeceniu. Jest to obszar 15.000 metrów kwadratowych zlokalizowanych wiele atrakcji, restauracji, bilard, stoły do snookera i inne, a także szkółki dla dzieci z zabawkami i animatorów, gdzie nie będą się nudzić.

opis

„Maza Park” na Oświecenia – to jeden z obiektów, które tworzą największą rosyjską siecią rozrywki w pomieszczeniach. Otwarcie kompleksu trzypiętrowego, urządzone w modnym poddaszem, która odbyła się 23 lipca 2015. Oznacza to, że pozbawiony jest poważną wadę wielu z tych RC – siedzibie obsharpannosti i amortyzacji sprzętu.

W tym momencie w weekend „Maza Park” odwiedziło 3000 osób, a od poniedziałku do piątku trwa około 1500 odwiedzających w ciągu dnia.

Główne działania

W „Maza Park Avenue” (oświecenia), zarówno dorosłych jak i dzieci będą znaleźć rzeczy do zrobienia, które nie pozwolą im się nudzić. Wśród nich:

 • rzutki (10 celów);
 • Widziany 5D kino na 12 miejsc;
 • używać różnych automatów;
 • Atrakcją „Byk Rodeo”;
 • Jazdy na każdy z obwodów (14 samochody są dostępne, sesja jest 2,5 minuty);
 • gra w kręgle (tory 36, znajduje się na drugim piętrze kompleksu);
 • rollerdrome koń gdzie darmowe łyżwy wynajem (rozmiar: 34 do 44) i nie ma żadnych ograniczeń w czasie jazdy;
 • Gra rosyjskich bilard na 16 stołach, snooker – 8 stołów w basenie – 53 stołów (parter);
 • zabawki i inne rozrywki w przedszkolu dla dzieci od 3 do 6 lat.

Ponadto, goście mogą wziąć udział w podróż przez labirynt Q-ZAR.

W tym celu są one podzielone na dwie 13-osobowego zespołu, który jest wydawany przez broń laserową.

Według pracowników kompleksu, jedna z najbardziej popularnych form rozrywki w „Maza Park” są labiryntem Q-ZAR i obwodu. W tym samym czasie goście nie muszą stać w kolejce i czekają na okazję do skorzystania z tych atrakcji można grać maszyn, albo siedzieć w barze lub restauracji.

obiekty gastronomiczne

Zazwyczaj, rodzin i firm, którzy chcą poświęcić cały dzień rozrywki, przyjdź do „Maza Park” (St. Petersburg).

Na edukowanie ludzi o zdrowym odżywianiu, wielu dietetyków zgromadzili fortuny, ale nadal nie myśleć o niczym bardziej przystępny i wygodny do karmienia w DC niż pizzy i innych fast food.

"Masa na odwiedzających Park" do 3 bar zapewnia "Hoshimn Bar" (1 fl.), Bowling Bar (2 fl.) Oraz ping-ponga Bar (3 fl.). Ponadto, kompleks posiada kolacja w Maza Maza Burger i Sushi, który służy duży asortyment hamburgery, walkie-talkie, restauracje, rolki i pizzy.

Ceny są dość przystępne. Na przykład, całe pizze o średnicy 50 cm kosztuje 700 rubli. I za 1 sztukę trzeba zapłacić tylko 150 rubli.

Urodziny w „Maza Park”

Edukacja aleja łączy Wyborg autostradę od Rustaveli Avenue, gdzie jest łatwy dostęp do obwodnicy. Tak więc, obok niego rozrywkowych centrum „Maza Park” jest dostępny z dowolnego miejsca w stolicy, a wielu miejscowościach Najbliższe przedmieściach. Dlatego ta RC jest często wybierana na urodziny nie tylko rodzice, którzy chcą dać radość swoim dzieciom, ale także dorośli urodziny mężczyźni, którzy nie lubią banalne święta.

Menedżerowie „Maza Park” posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu różnych czynności. Na czas narodzin około 180 minut dla grupy dzieci do 12 osób, zazwyczaj oferują:

 • dwugodzinny animacja programu;
 • Ciąg dalszy święto w strefie Szczęśliwa B-Day Room (60 minut).

Koszt standardowego programu obejmuje również koszt rejestracji hali kulki, nagród za konkursy, zaświadczenie o swobodnym dostępie do „Maza Park” w dowolnym dniu, służąc ustawić dla oficjalnego złożenia ciasta, papierowe czapki, świece i noisemakers.

Organizacja dnia tygodnia takiego zdarzenia będzie kosztować rodziców w 5000 rubli, a na weekend – 8000 rubli.

Należy pamiętać, że koszt biletów na „Maza Park” płatne oddzielnie.

Dodatkowo można zamówić akvagrim, klasy mistrzowskie na skręcanie (tworzenia wielobarwnych figur z balonów) i ciasto.

program animacyjny

Kiedy organizacja zabaw święto, takie jak znakowanie koniec szkoły podstawowej, będzie mieć wybór rozrywki dla swoich dzieci. W szczególności, RC oferuje dwa programy animacyjne:

 • „Szybciej, wyżej, mocniej”.

Program przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 lat. Animator „Maza Park” odbędzie się program w tych obszarach RC, gdzie chcesz, aby pokazać siłę, szybkość i dokładność. Na koniec, animator będzie podsumowanie wydarzeń sportowych i konkursach, a każdy uczestnik otrzyma nagrodę w każdej kategorii.

 • "Cosmic Voyage".

Drugi program animacji przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych w wieku powyżej 8 lat są już wykazują zainteresowanie otaczającym ich świecie. W swoich skryptów dzieci wraz z animatorem pojedzie nieznanych planet galaktyki „Maza Park”. Na każdym z tych dzieci czekają fascynujące badania, podczas których nauczą się wiele o niekończących się wszechświata i przedstaw się odważny superkosmonavtami.

Nawiasem mówiąc, jeśli szukasz czegoś niezwykłego na wakacje z dzieckiem, Maza zaparkować menedżerów „obiecują opracować indywidualny program animacyjny według życzenia.

Zajęcia dla dorosłych

W „Maza Park” na oświecenie może przyjść do spędzenia zabawy firmowej. W tym przypadku, istnieje kilka możliwości. Najbardziej budżet – w tempie Mini, które mogą być używane, gdy liczba uczestników ponad 20 osób, obejmuje:

 • tanio przymocowany obszar zamknięty przez 3 godziny;
 • organizacja kolacja, której menu będzie zawierała sałatki, przekąski, mini kanapki i desery;
 • podawania napoju z 1100 ml na osobę, włączając wodę mineralną i soku;
 • odbiór;
 • Układ muzyczny.

Należy pamiętać, że w każdym razie należy zwrócić bilet dla każdego uczestnika imprezy.

Oprócz korporacyjnej „Maza Park” na Oświecenia (patrz zdjęcie zabawy. Poniżej) często odgrywa przyjmującego absolwentom partii. Rodzice mogą wybierać spośród 4 wersjach, które różnią się w cenie.

Opinie użytkowników

Większość z tych, którzy byli w tym centrum rozrywki, jako niekwestionowany plusem jego podstawowej koncepcji, zgodnie z którą, użytkownik płaci tylko za bilet, a następnie można korzystać ze wszystkich atrakcji za darmo.

W odniesieniu do transportu dostępności RC prospekcie, najbliżej instytucji „Maza Park„- Oświecenia. Opinii pokazują, że przechodzi wiele tramwajowe i autobusowe trasy, więc problemy z nim nie występuje. Jednocześnie możliwe jest, aby usłyszeć dużą liczbę skarg na zatłoczenie parkowania, dlatego użytkownicy często przechodzą zostawić swoje pojazdy na sąsiednim podwórku, które jest nie tylko uciążliwe, ale również niebezpieczne, zwłaszcza w godzinach wieczornych.

O tym, czy wziąć udział w „Maza Park” do dzieci, odwiedzający wyraża się przede wszystkim w twierdząca, ale tylko wtedy, gdy chodzi o dzieci w wieku powyżej 3 lat, jak kawałki nie będzie niewygodne z powodu głośnej muzyki i brak atrakcji związanych z wiekiem.

Minus „Maza Park” niektórzy goście, którzy przychodzą do DC z dziećmi, należy rozważyć złożenie sziszę w czasie, gdy pomieszczenia są jeszcze dzieci, a negatywna postawa niektórych pracowników, którzy mogą sobie pozwolić na uwagi do młodych użytkowników w niegrzeczny sposób.

„Maza Park” do oświecenia: Adres

Dojazd do centrum handlowego, z siedzibą pod adresem :. Ulica Ho Chi Minh City, strona 14, jest dość prosta. Najprostszym sposobem, aby to zrobić w metrze, bo w 10 minut spacerem od „Maza Park” (w odległości 550 metrów) znajduje się stacja „Prospect Oświecenia”. A swoją droga będzie przebiegać wzdłuż zadaszonej i krajobrazowym pieszych drodze, nie będą występować dyskomfort ze względu na kaprysy pogody.

Jeśli chcesz dostać się tam własnym samochodem, można to zrobić poprzez:

 • Engels Avenue;
 • Szostakowicz Ulica;
 • Perspektywa Oświecenia;
 • Ulica Drogowe zaułek ;
 • szosa Wyborg;
 • KAD (Obwodnica).

Dla tych, którzy wolą podróżować taksówką, można dotrzeć z „Akademickiego” stacja metra minibusem N 72 lub N 289.

RC "Masa Park" iść jak tramwaje Edukacja 55 N, 57 N lub 100.

Ceny i godziny otwarcia

„Maza Park” na Oświecenia czynna jest codziennie. Jest on otwarty dla zwiedzających od 10:00 do 06:00 godzin (wcześnie rano jest przerwa techniczna).

Koszt jednego biletu waha się od 300 do 700 rubli. Ceny różnią się w zależności od dnia tygodnia i pory dnia. Dokonując zakupu w dowolnym wpisowego czasu, można bawić się na nim za darmo aż do 6 rano. Należy pamiętać, że żywność i napoje nie są wliczone w cenę.

Teraz, gdy wiesz, jak dostać się do centrum rozrywki „Maza Park”, znajduje się w pobliżu stacji „Oświecenie” Prospect metra. Tak więc, jeśli chcesz spędzić weekend lub dzień wolny z rodziną i nie zbankrutować, idziesz tam i uzyskać maksymalną przyjemność.