269 Shares 6846 views

Nowogród Wielki, Jarosława Mudrogo University (Novgorod State University): Adres, wydziałów, uboczny wyniki

W Nowogrodzie jest znany rosyjski uniwersytet – Novgorod State University. Jarosława Mudrogo. Jest to popularne wśród studentów, gdyż ma działanie wysokiej sprawności. Instytucja jest w top 6 najlepszych uniwersytetów w Północno-Zachodnim Okręgu Federalnym. Co to jest klasyczny organizacja edukacyjna? Czy łatwo wejść na University Jarosława Mudrogo w Nowogrodzie?


Znajomość współczesnego uniwersytetu

Nowogród Wielki jest bogata w atrakcje. Na każdej z ulic są budynki i instytucje, które miasto może być dumne. Jednym z takich przykładów – klasyczny uniwersytet w Niżnym Nowogrodzie. Uniwersytet znajduje się na Bolshaya Petersburgu 41. Ludzie, którzy pracują w instytucji oświatowej, uczniowie są proszeni, aby tu przyjechać i uzyskać wysokiej jakości kształcenia.

Co to jest uniwersytet lepiej niż innych szkołach miejskich? Po pierwsze, Uniwersytet im Novgorod State. Jarosława Mudrogo jest uznawany za jednego z najlepszych rosyjskich uczelni w zakresie informatyzacji. Studenci mają bezpłatny dostęp do Internetu, bezprzewodowy dostęp do Internetu, szkolenia z wykorzystaniem technologii kształcenia na odległość. Po drugie, uniwersytet tworzy komfortowe środowisko dla studentów – stołówkach studenckich otwarty i kawiarnie z tanim jedzeniem, są schroniska dla osób podlegających.

A teraz trochę historii

Uniwersytet klasyczny Jarosława Mudrogo w Nowogrodzie w stosunkowo krótkim okresie swojego istnienia zyskała popularność i sławę. Uniwersytet jest instytucją młodą. Został otwarty w 1993 roku. klasyczny uniwersytet powstał na podstawie kilku wcześniej istniejących organizacji edukacyjnych. Podstawą do stworzenia politechnikę stali, pedagogicznej i instytucji rolniczych.

Nowo utworzona instytucja wchłania tradycji nagromadzonych w ciągu kilku stuleci, ponieważ historia Instytutu Pedagogicznego rozpoczęła się już w 1740 roku wraz z otwarciem Seminarium Duchownego. Inne organizacje edukacyjne, które są zawarte w Państwowym Uniwersytecie Nowogród, odkryto później:

 1. W 1964 roku, Nowogród stał oddział operacyjny Leningradzkiego Instytutu Elektrotechniki. Później okazało się, z uniwersytetu Nowogród Politechnicznego.
 2. W 1969 roku miasto otworzyło oddział Leningradzkiego Instytutu Rolnego na rzecz osób poszukujących kształcenie w niepełnym wymiarze godzin. Po około 17 latach szkoły został przekształcony w Instytut Rolniczej w Nowogrodzie.

Struktura nowoczesnych instytucji

W Nowogrodzie Uniwersytet Jarosława Mudrogo składa się z kilku dużych działów. Oto lista:

 1. Instytut Humanistyczny. Został założony w 1996 roku. Uwzględnia ono wydziałów historycznych, filologicznych, filozoficznych i prawnych. Każda jednostka biznesowa, jak sama nazwa wskazuje, prowadzi działalność edukacyjną w jednej dyscyplinie. To jest, gdy proponowana specjalność.
 2. Instytut Edukacji Medycznej. Została założona w 1993 roku jako wydziału. Obecnie składa się ona z wydziałów lekarskich i stomatologicznych, to składa się z gabinetu.
 3. Economics and Management Institute. Założona w 1997 r. Jednostki strukturalne jednostki Novgorod State University – Wydział Ekonomii i Zarządzania.
 4. Instytut Systemów Elektronicznych i Informatycznych. Jest otwarty w 2003 roku. Podstawą do jej powstania służył Fizyki i Technologii jednostki oraz Wydziału Matematyki i Informatyki. Obecnie Instytut składa się z dwóch wydziałów – informatyki i elektroniki.
 5. Polytechnic Institute. To powstała w 2008 roku z połączenia Wydziału Inżynierii i Technologii i Budownictwa Wydziału Architektury i Sztuki. Dziś dział składa się z projektu architektonicznego, mechaniczne i energii, budownictwa i wydziałów artystycznych i technologicznych.
 6. Instytut Zasobów Naturalnych i Rolnictwa. Historia ta jednostka strukturalna rozpoczął od edukacji szkolnej. jednostki strukturalne, jest teraz dostępny w swoim składzie – wydział nauk przyrodniczych, zasobów naturalnych, technologii produkcji rolniczej.
 7. Instytut pedagogiczny formacji ciągłej. Wydziały NovSU ten podział strukturalny – Psychologia i edukacja, kształcenie nauczycieli, technologii i sztuki.

specjalizacja uniwersytet

Każdego roku, Novgorod State University rekrutuje na pełen etat, na pół etatu i formy w niepełnym wymiarze godzin szkolenia. Każdy wydział oferuje konkretną listę kierunków, specjalności przygotowania. Istnieje „Dokumentacja i archiwistyka”, „językoznawstwo”, „Orzecznictwo”, „Stomatologia”, „Medycyna”, „Biologia”, „geografia”, „Rolnictwo”, i tak dalej. D.

Pełną listę dostępnych specjalności można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Uniwersytetu. Jednak wielu wnioskodawców nie wybrać po prostu ze względu na fakt, że nie wiedzą o różnych dziedzinach kształcenia. W takich przypadkach wskazane jest ustalenie z góry własnych interesów i pragnień, a także zwrócić się do komisji selekcyjnej. Pracownicy mówią o działach najbliższych NovSU i przechodzących wyniki, wskazówki jak pomóc dokonać wyboru, udzielają porad na temat wyboru popularnych specjalności.

zgłoszenia

Każdego roku komisja selekcyjna aktywność rozpoczyna się w czerwcu. To działa w głównym budynku uniwersytetu. dokumenty pocztowe może być dowolny dzień ogłoszeniu początku recepcji. Zakończono kampanię otwarcia w lipcu. Dokładna data zaleca się wiedzą z góry, tak aby nie spóźnić się z dokumentów wymaganych do przyjęcia do Państwowego Uniwersytetu Nowogród.

Co trzeba zabrać ze sobą, gdyby zdecydowano się zlecić wizytę komisji kwalifikacyjnej? Potrzebne są następujące dokumenty:

 • paszport;
 • świadectwo ukończenia szkoły lub dyplom uczelni, studia, uczelnie, szkoły średnie, liceum;
 • 2 zdjęcia wielkość 3 do 4 cm;
 • dokumenty potwierdzające zmianę nazwy (jeżeli taka procedura jest przeprowadzana).

O praworęczny egzaminy

Ludzie przybywający do Uniwersytetu Jarosława Mudrogo w Nowogrodzie, trzeba przejść od 3 do 4 egzaminów. Ich kształt zależy od kategorii, do której dany wnioskodawca i wybranej specjalności:

 • przy wejściu na obszary szkoleń, zakaz pracy twórczej, wynosi 3 egzaminy z przedmiotów ogólnych (dyscyplin należy wyjaśnić w biurze przyjęć lub na oficjalnej stronie internetowej University);
 • egzaminy zdać egzamin tworzą ludzie, którzy ukończyli szkołę średnią;
 • Osoba z przeciętnych lub wyższych zawodowych egzaminów edukacyjnych w formie określonej instytucji;
 • na kierunkach związanych z kreatywnością lub poddania weryfikacji umiejętności wnioskodawcy zdać egzamin 3-4, spośród których 1 lub 2 są kreatywni i profesjonalni.

Zachęta do zwiększenia szkolenia

Ludzie, którzy marzą o wprowadzeniu State University Nowogród na budżet, nie mogę sobie wyobrazić, jak to może być trudne w niektórych specjalnościach. Impulsem do zwiększonej szkolenia może służyć jako przechodzącej wynik w 2016 roku. Rozważmy niektóre z najbardziej popularnych specjalności. Tak więc, w najbardziej rozchwytywanych kierunku kawalerskim wśród kandydatów była „Gospodarka”. Konkurs był 15.87 osób na miejscu. W pierwszym etapie wynik rejestracji mijania wynosiła 220, a drugi – 216.

Specjalne był popularny na „Pharmacy” w 2016 roku. Konkurs był 16,22 osób na miejsce. Przechodzący wynik pierwszego etapu rejestracji wynosił 208, przy czym wskaźnik druga faza nieznacznie wzrosły i osiągnęła 214 punktów.

Aby zwiększyć swoje szanse na przyjęcie zaleca się, aby zapisać się na szkolenia. Odbywają się one w różnych formach. Istnieją nawet kursy online. Są one prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli pracujących w działach Nowogród State University.