589 Shares 2102 views

Iżewsk Commerce i Szkoła Ekonomiczna. handel specjalne i ekonomiczny szkoła techniczna w Iżewsk

Handel i edukacja ekonomiczna jest popularne i popytu w nowoczesnym świecie, ponieważ prawie każda organizacja potrzebuje wykwalifikowanych ekonomistów, księgowych, towarów i innych specjalistów. Te i inne zawody otrzymują zaproszenia Iżewsk Handel i ekonomiczna College, który istnieje od ponad 35 lat.


Z historii szkoły

Czas powstania handlu Iżewsk i uczelni ekonomicznej odnosi się do 1979 roku. W związku z rozporządzeniem Ministerstwa Handlu RFSRR został otwarty w kolegiach. Zaczął działać pod obecną nazwą. Założona instytucją edukacyjną w tym czasie był nazywany Soviet Trade College.

W pierwszym secie było 570 osób. Niektóre z nich studiowała w pełnym wymiarze czasu. Inne nauki studenci odległość została wybrana. We wczesnych latach było kilka specjalności. Następnie stopniowo zwiększa ich liczbę. Rozszerzenie zakresu działalności liceów był odpowiedzią na zmiany zachodzące w kraju. Rozwój uczelni nadal w obecnym czasie. Dziś uważany jest za jedną z najlepszych uczelni w naszym kraju. Ta cecha Handlowa Kolegium Gospodarczej (Iżewsk) było w 2006 roku, kiedy został laureatem „Złotego Medalu. Europejska jakość „w odpowiedniej kategorii.

Bezpłatnej edukacji po 9 klasie

Po zakończeniu 9. wnioskodawców klasy mogą kontynuować naukę w specjalności oferowanych przez Iżewsk Handlowa Kolegium Ekonomicznego. Na niektóre z nich pod warunkiem tylko bezpłatne szkolenia. Specjały te obejmują:

 • makaron technologia i wyroby cukiernicze, chleb.
 • działalności operacyjnej w logistyce.
 • Organizacja usług dla stołówek.

Opis darmo specjalnego dla tych, którzy ukończyli 9 klasy

Na „makaron Technologii i słodyczy, chleba” w handlu Iżewsk i uczelni ekonomicznej przygotowanej technika. Studenci uczą się rozwijać, produkować, wdrażania i monitorowania jakości makaronów i ciast, chleba, służyć klientom.

„Operacje w logistyce” – to bardzo miejscowe specjalności w dzisiejszym świecie, bo to dość ważna rola logistyki (termin ten odnosi się do nauki zarządzania, planowania i sterowania ruchem zasobów informacyjnych, finansowych i materialnych). Na studiach w tej dziedzinie specjaliści przygotowani do pracy w różnych obszarach. Ktoś w przyszłości będzie szef działu transportu, ktoś będzie w spedytora, który zorganizuje na stanowisko magazynier itd. D.

Na specjalności „organizacja usług gastronomicznych,” uczniowie stają menedżerowie. Nauczane w kursach uniwersyteckich (na przykład, kontrola jakości produktów i usług gastronomicznych, marketingu, zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi) pozwalają zdobyć wiedzę o organizacji gastronomii, usług, działania marketingowe w firmach cateringowych.

Płatny szkolenia na podstawie 9 klas

BPOU UR „Iżewsk Commerce i Szkoła Ekonomiczna” posiada specjalistyczne „ekonomii i księgowości”. Jej szkolenie jest prowadzone wyłącznie na zasadzie bezpośredniej płatności. Instytucja daje studentów uczestniczących w zakresie specjalności wiedzy w dziedzinie finansów, biznesu i działalności gospodarczej. W klasie studiował rachunkowość, wypełnianie raportów. Po ukończeniu szkolenia absolwenci mogą pracować:

 • księgowych;
 • menedżerów finansowych;
 • inspektorów podatkowych;
 • kasjerów;
 • Operatorzy komputerowe.

Specjały z parkingu budżetu i zapłacić na podstawie 9 klas

Iżewsk Commerce i Szkoła Ekonomiczna (Federal State ACT) ma kilka specjalności, w której, oprócz płatnych miejsc, nie są niskie miejsca. Oto lista:

 1. „produkty” technologia żywności. W tej dziedzinie, biorąc pod uwagę kwalifikacje technika. Specjalista pracy w gastronomii. On wie wszystko o branży restauracyjnej, zasadami sztuki kulinarnej.
 2. „Handel”. Edukacja w tej specjalności umożliwia studentom zdobycie wiedzy w zakresie organizacji procesu sprzedaży, promocji towarów od producentów do konsumentów. Po zakończeniu handlu Iżewsk i gospodarczego szkołę techniczną w „Commerce”, ludzie są zorganizowane do pracy nadzoru, kasjerów, sprzedawców artykułów żywnościowych i nieżywnościowych, obszar sprzedaży kasjer.
 3. „Towarem i badanie jakości towarów konsumpcyjnych.” Ta specjalność jest bardzo pilna, ponieważ ludzie stają się coraz bardziej wymagający od jakości, bezpieczeństwa towarów i usług. Po ukończeniu college'u pracował jako absolwentów eksperta towaru, magazynierów, podmiotu otrzymującego towarów, środków zaopatrzenia i zamówień.

Iżewsk handlowa i gospodarcza szkoła techniczna: Zwłaszcza dla osób, które ukończyły 11 klasie

Po ukończeniu 11 klas w Iżewsk uczelni mogą zapisać się na jeden z trzech specjalności budżetowych. Na jednym z nich, o którym mowa powyżej. Ten „towarem i badanie jakości towarów konsumpcyjnych.” Reszta specjalności – „Technologia mleka i przetworów mlecznych” i „Room service”.

«Technologia mleka i produktów mlecznych” jest popularnym specjalność. Jej uczniowie są przygotowani technolog produkcji żywności. Zadania tego specjalisty obejmują kontrolowanie procesu gotowania. Tak, że studenci mogą nauczyć się tego, nauczycieli wykładał na potrzeby dyscypliny. Po opanowaniu teorii, uczniowie są wysyłane do praktyki w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją przetworów mlecznych i mleka.

„Obsługa hotelu” jest nie mniej istotne specjalność, ponieważ w Republice Udmurt aktywnie rozwija hotel biznesowy. Właściciele hoteli i kompleksów turystycznych poszukujących wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą być zaangażowani w umieszczając klientów i ich usług. Takie specjaliści produkuje Iżewsk Commerce i College Gospodarczą.

Absolwenci 11 klas, postanowił zapisać się na uczelni, może jeszcze zwrócić uwagę na dwa obszary szkoleń. To jest „Ekonomia i Rachunkowość” i „Handel”. Niestety, nie ma miejsca w budżecie na tych specjalności. Edukacja dla nich jest wypłacane tylko.

Odpowiedzi o badaniu

Iżewsk Commerce i Szkoła Ekonomiczna jest jedną z wiodących instytucji edukacyjnych kształcenia zawodowego w Udmurtia. Studenci tutaj nie żałował, że wybrał ten ssuz raz. Tu, zdaniem uczniów, nie jest dobrym materiałem i zaplecze techniczne. Jest w stanie zapewnić realizację landu standardów edukacyjnych i udanego szkolenia ludzi.

Studenci mówić pozytywnie o swoim życiu edukacyjnym, bo to ciekawe i zróżnicowane. Studenci często uczestniczą w konkursach, konferencjach i konkursach w różnych dyscyplinach, tematów naukowych. Okresowo odbywają twórczych działań. Na przykład, niedawno konkurs fotografii zatytułowany „zawód w ramce.”

Opinie o hostelu

Iżewsk posiada handlową i gospodarczą szkoły technicznej dormitorium. Znajduje się na ulicy, Woroszyłow, 26. Studenci mówić pozytywnie o nim. Mówią, że pokoje są wyposażone w niezbędne meble, urządzeń i sprzętu – nie są łóżka, stoły i krzesła, szafki, szafy chłodnicze, lustro. W akademikach, oprócz pomieszczeń dla osobistej rekreacji, są toalety, pomieszczenia do prania, prysznice, kuchnia.

W akademiku dla studentów organizowane klasę komputerową. Posiada 15 miejsc siedzących. Tutaj prowadzą uczniów do samodzielnej nauki. Robią swoją pracę domową, czy raporty, podsumowania. Istnieją również dodatkowe pomieszczenia bez komputerów do samodzielnego przygotowania do zajęć na uczelni.

Handel i ekonomiczna College (Iżewsk) – dobra szkoła. Obiecuje kandydatów do zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych, komfortowe zakwaterowanie w schronisku w przypadku braku mieszkań. Tak więc, przy wyborze miejsca do dalszej edukacji jest zobowiązany do rozważenia uczelni.