865 Shares 8445 views

Włoska sałatka z bananów: ozdobnymi receptur, przekąsek i deserów

Nadszedł czas, aby zróżnicować zwykłe włoskie menu! Ograniczona tyle makaron, pizza i lasagne. Nadszedł czas, aby odkrywać nowe przestrzenie oferowanych kuchni włoskiej. Nie zapominaj, że ten południowy kraj jest bogaty w owoce i eekuhnya – różnorodnych sałatek, które często zawierają zaskakujące składniki. Na przykład, banany włoska sałatka ma kilka przykładów – od przekąsek jako dodatek do dań głównych i tym delikatnym i lekkim deserem.


Oryginalny sałatka z ziemniaków i bananów

On będzie dobry dodatek do mięsa z przystawką. Nie myśl, że ze względu na obecność tropikalnych owoców sałatka będzie zbyt słodki – Włosi wiedzą, co robią. I przygotowując tę włoską sałatkę z ziemniaków i bananów bez stresu i skomplikowanych procedur kulinarnych. Na nim stosować trzy bulw przemywa się i ogrzewa do wrzenia „w jednolitych” w nieco prisolennoy wody. Kiedy ostygną, powinni pozbyć się skóry i pokroić w drobną kostkę. Cztery przemytych zwolnione ze skór jabłek, plasterków cięcia, z których rdzeń jest wycięty i kruszą znowu w kostki. Cztery pomidory (lepiej wziąć mały, jak „krem”) Plastal cienkie koła, i banan – te same pierścienie netolstym. Wszystkie warzywa i owoce razem w salaterce, wlać śmietanę, wymieszać i spędzić kilka godzin w lodówce wzajemnego impregnacji.

Zaktualizowany włoska sałatka z bananów

Dlaczego aktualizować? Ponieważ klasyczny wytwarza się bez orzeszków. Jednak empirycznie ustalone, że włoska sałatka z bananów, orzechów bogatych „brzmi” pod względem smaku o wiele bardziej interesujące. Po pierwsze, małe pomidory są podejmowane – kilka sztuk – i wyciąć schludne kręgi. Jeśli rozmiar pierścienia nie lubisz (zbyt duże), można pokroić na pół. Dwóch bananów i jeden gotowane i obrane marchewki zbyt duże, są podzielone na okręgi. Orzeszki ziemne (przynajmniej pół szklanki, tak jak jest to możliwe) miele się w moździerzu i zmielono w maszynce do mięsa. Wszystkie elementy są połączone w misce, posypane oliwek (Włochy jeszcze!) Szkło prisalivaem. Wydawałoby się dziwne połączenie, ale smakuje wspaniale!

Kurczak, ogórki i banany w języku włoskim

Niekoniecznie włoska sałatka z bananów powinna składać się wyłącznie z owoców i warzyw. Głównym „Highlight” doskonale łączyć z mięsa, w szczególności kurcząt. A w takim towarzystwie, i kurczaka i owoców i nabywania nowych pysznych niuanse. Wykonywany jest elementarny: pomarańczowy, dwa banany i aż ogórki świeże i czyste cięcie. Postać cięcia specjalnego nie ma znaczenia, ale dla ogórka piękności z banana kruszyć grube koła, które są następnie pocięte na ćwiartki, pomarańczowy i podzielona na segmenty, które są podzielone na pół. Kurczaka starannie usunięty z kości (lub w wodzie sutka) i rozdziela się włókna. Ubrany kulinarne arcydzieło majonezu niskotłuszczowego i prisalivaem. Odznaczonym karmione gałęzie zielone i kiwi.

deser owoce w gorący włoski

Aby przygotować ten deser włoski sałatka z bananów, krok po kroku przepis jest koniecznością.

  • Z dużym banana skóry usunięte; to jest pocięte na plastry.
  • Kawałek melona Dwieście gramów oczyszczonego ze skórek oraz nasion, cięte na sześciany.
  • Z dwoma gruszek jest wyciąć skórki i bez pestek miąższ pokroić w kostkę.
  • Wszystkie elementy, które uzyskać wyśmienite włoskie banany sałatek godny przeciwnik znudzony desery są mieszane w misce.
  • Sok cytrynowy rozpuszcza cukier – oba składniki się według własnego uznania. Ten sos jest rozłożone na sałatkę – i zaprosił dzieci, które od dawna peep zza drzwi.