575 Shares 8898 views

Jak zrobić reklamę

Producenci wszystkich towarów i usług wydają się uzyskać jak najwięcej korzyści z ich działalności. Do tej pracy czasami całe zespoły sprzedawców. A każdy z nich powie, że bez odpowiedniej reklamie skutecznej promocji produktu na rynku jest niemożliwe. Ale jak to zrobić prawo reklamową? Należy wziąć jeden zły krok i zamiast oczekiwanego zysku będą jakieś straty.


Jest to technologia tworzenia skutecznej reklamy. Został on opracowany w oparciu o doświadczenia z największych firm na świecie. Znani specjaliści w dziedzinie reklamy (Dzhek Traut, LA ryż, L. Ron Hubbard) pracowali nad nim. Dzięki tej technologii, można łatwo zrozumieć, w jaki sposób do reklamowania towarów i usług, a także skorzystać z.

Pierwszą rzeczą do zapamiętania: jedna reklama wiadomość, układ, itd. Powinniśmy mówić tylko o usługi, produktu. W przeciwnym wypadku klient jest stracone, nie wiedząc czego szukać. Bardzo często w gazetach można zobaczyć reklamy z każdej firmy, która produkuje, takie jak stoły, krzesła, szafy, itp W tym przypadku, firma, oczywiście, zaoszczędzić pieniądze na reklamę, ale to nie będzie skuteczne. Wszystkie elementy mogą być łączone w jedną grupę lub inną nazwą, takich jak meble biurowe.

Drugi – nagłówek. Jej zadaniem jest zwrócenie uwagi. To może być zorganizowany w sposób następujący:

  • jako odwołanie do grupy docelowej;
  • w postaci pytanie ;
  • jako odpowiedź na pytanie.

Po trzecie. Muszą być obecne w obrazie layout reklamowy. Zdjęcia zawsze przyciągają uwagę. Jeśli produkt jest reklamowany, jest możliwe, aby przedstawiać swoje nazwisko. Bardzo ważna jest obecność źródła światła. W tej roli może być lampa, słońce, światło, itd. Odbite od obiektu malowane, lekkie ożywia i czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Jeśli myślisz, jak zrobić reklamę jasny i widoczny, nie zapomnij, aby skorzystać z tej rady.

Po czwarte – należy określić miejsce i czas. Jest to rzadkie, że ludzie widzą reklam, przejdź bezpośrednio do zakupu produktu. Częściej niż nie, z jakichkolwiek przyczyn, zakup jest opóźniony. Jak reklamować towar, żeby ludzie pamiętali go w odpowiednim momencie? Musisz podać adres firmy lub sklepu. To powinno być widoczne i łatwe do zapamiętania. Jeżeli jakiekolwiek działania (sprzedaż, rabaty) przechodzi w danym okresie, należy określić konkretny czas. Można również określić wielkość zniżek lub ceny najtańszego produktu.

Po piąte – jasne i proste słowa. Wyrażenia złożone, co do zasady, nikt nie czyta, a co więcej, nie pamiętam. Dlatego absolutnie żadnego powodu, aby je przepisać.

Po szóste, konieczne jest, aby podkreślić, jak szybko i łatwo kupić produkt lub usługę. Aby to zrobić, należy podać numer telefonu wystarczy. Aby dana osoba podjęła decyzję tak szybko, jak to możliwe, zazwyczaj obok liczby zapisu: zadzwoń teraz; zadzwoń szybciej itp

Jak robić interesujące reklamową dla szerokiego grona odbiorców? Aby to zrobić, przeprowadził wywiady i ankiety potencjalnych klientów. W efekcie, należy formułować główne problemy i kwestie zaistniałe w związku z produktem interesującej nas. W ten sposób tak zwany przycisk. Jej celem jest zwrócenie uwagi. Może to wyglądać mniej więcej tak: „Nie można wyczyścić plamy z ulubionych dywan? Kupić nowe narzędzie … I te problemy wpłyną na ciebie już nie! "

Po utworzeniu układu reklamy, musi być przetestowany na grupie docelowej. Po obejrzeniu go zadać następujące pytania: co to jest reklama, czy jest zainteresowany, to można zmienić, usunąć, dodać?

Jeśli respondenci odpowiadali na pytania w sposób zadowalający, to wszystko jest zrobione poprawnie, a teraz wiedzą, jak zrobić reklamę, która generuje przychody.