665 Shares 901 views

Product placement

Jedzenia wymienione poniżej informacji o obrazie produktu osobowych jest dopuszczalne, aby wygrać, a wiele zostało utracone w walce o konsumenta końcowego. będziesz się zastanawiać, w jaki sposób mogą przebywać w przegrany, jeśli komunikacja z klientem będzie nadal realizowany? Zbyt inwazyjne i uciążliwe product placement „jest w stanie wykonać swoją strategię okrutny żart, żądając bezwzględnego napadu potencjalnych klientów do reklamowanego produktu lub usługi.

Dzisiejszy konsument nie jest głupi, a wybór zainteresowane perspektywy na rynku w dowolnym kierunku. A jeśli mi powiedzieć, że jest on zobowiązany do zakupu konsumenta, gdzie powinien iść, to obudzić przynajmniej nie rozumiejąc pytanie, „Dlaczego tak bezpośrednio, jeśli myślisz, że jestem głupi?”

Dla twojej informacji „product placement”, to nie jest świeży trend w reklamie użyto iw dobrych zdjęć radzieckich filmów, ale został pokonany. Weźmy na przykład słynny film w reżyserii Leonida Gaydaya „Ivan Vasilievich”.

Wiadomo ramkę?

Nenavyaschevy placement, banki USSR oszczędności.

Weźmy na to uwagę jeden z najbardziej niefortunne, obie – moim zdaniem (i próbuję w tej chwili do omówienia przeciętnego nabywcy), „product placement” w nowoczesnym kinie. Wymieniając spojrzenia podane do filmu, miałem przekonanie, że nie byłem w kinie do nasycenia świąteczny nastrój, ale w domu, spojrzeć poprzez długotrwałe jednostce reklamowej, gdzie jak głupiec, nałożyć wszystkie pozytywne cechy reklamowanego produktu, tylko jeden, nie było pilota w ręku, w celu przesunięcie uwagi. Bóg wybaczy mi, rosyjski prototyp z takimi legendami jak: Timur Bekmambetov, bracia Wachowscy, ale jeśli wydatki na planie filmowym z „Szczęśliwego Nowego Roku – 2” była tak wielka, że prawie cały film wziął partnerów reklamowych i sponsorów filmu?

Rzućmy okiem od ludzkiej psychologii towarów i usług „product placement”. Jako odsetek przywiązuje do tego, że nieznacznie prowadzi ukryty sens, jeśli chcesz. Ukryte znaczenie stale wzbudził większe zainteresowanie niż tylko nagie ciało. Innuendo jako wskazówkę, a nie jak do popularyzacji czegoś (polityka nie liczy).

Trochę o historii „product placement”.

Błędem jest wierzyć, że „Placement” był na jej szczyt, gdy zwykły obraz stracił swoją nieskuteczność i zamienił się w tak zwanej „filmu”. On istnieje, tak aby mówić cały czas, miał tylko publikacja artykułu lub wymienić jakąś herbatę rano złożony Elżbiety II, gdzie dziś cesarz jedliśmy z rodziną, to miejsce natychmiast stał się legendą. Pomimo faktu, że artykuł nie została wypłacona, ale właściciele znaków towarowych nie mogło zabraknąć możliwość zwiedzania tego trendu.

Kiedy film „spisek” i przyjęła jasne kolory w wyglądzie koloru, to nie publicyści wyprostowała ramiona i niech nedokuchlivo przeważają towary konsumpcyjne. To jest promowanie nie tylko kulturę ludu, powodując pragnienie, aby mieć te same nawyki, jak gwiazdy na ekranie: Auto, kolor włosów, ubrania, makijaż, buty, zegarki, żywność, a nawet dym, że palacze w westernach. I z tak dużą product placement, nikt dołączony żadnego znaczenia, na przykład, z bliska w ustalonej marce. Konsumenci wciąż wziął interes w scenerii, które były na Marlene Dietrich w „trema” w 1950 roku, albo co raz noszone Klark Geybl w filmie – „Stało się to jedną noc” w 1934 roku. Największy wzrost zostało przyznane opcje w 80 – '90 XX wieku, kiedy były one popularne seriale, różne familijny, serial, która objęła największe maksymalną publiczności.

Product placement każdy produkt został powołany, aby być zwycięzcą, ponieważ bez problemu znalazł się w polu widzenia prawego kupującego. Z wszystkich publikacjach jej nie brakuje, działa głównie na układ barterowej z znaczących producentów: będziemy wywiad z gwiazdą – nam product placement w artykule. I wszyscy byli zadowoleni! Oczywiście, im więcej próbek można prowadzić z rynku amerykańskiego, ponieważ państwa Europy gorliwy wziąć ich pozytywne doświadczenia z wbudowanym reklamy, wszystkie one dość podobne. Nie mogę powiedzieć tego samego o przestrzeni poradzieckiej.

Powyżej zauważyć filmowej uszkodzony, nieprofesjonalne „staż”, naszych kolegów „Dorval” nieograniczonemu budżetów biznesowych. – 90 X, i niech pełny program do korzystania z nich. Jeśli mówimy o cywilizacji i kultury ukraińskiej „product placement”, to nie jest jeszcze w pełni ukształtowany, ale próbuje delayutsya. Tak dobrze znana firma medialna, realizuje „staż” ukraińskich marki rynkowe na produkt osobisty: pokaz projektów w rzeczywistość – show. Niestety, doświadczenie podeszła naszych północnych sąsiadów. Na przykład, to nie jest dobry „staż”, zupełnie suchej śniadanie w jednym z ukraińskich, ocena rzeczywistości – show, gdzie uczestnicy, choć naturalnie jeść, widzisz, kpina. Kolejny ukraiński mądrości byłoby właściwe: „Shcho zanadto, nie jest rozsądne!”

Drodzy koledzy, daj nam rozwijać kulturę Umieszczenie reklamy produktów osobiście, począwszy od naszych potrzeb. Sposób, w jaki produkt jest stosowany w reklamie, jak usunąć reklamy w określonym stanie, mówi o jej wartości, priorytetów i kultury!