343 Shares 1375 views

Kangaroo Profoam (wnętrze pianka czyszcząca) 4000: opis, instrukcje użytkowania i sprzężeniem zwrotnym

Więcej niedawna sądzono, że profesjonalny dbać o drogi samochód tylko w specjalistycznej myjni samochodowej. Dziś każdy supermarket oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji samochodu do samooczyszczające i polerowania wszystkich elementów jego czterech konia. Jedną z nowości na rynku – uniwersalny środek czyszczący Profoam 4000. Jakie środki i czy to naprawdę działa?


Profesjonalne pranie chemiczne własnymi rękami

Pranie na sucho – nie tania procedura. Ale nawet zamówić go w myjni samochodowej, nie można być do końca pewien z wyniku końcowego. Bardzo często po leczeniu wnętrza samochodu pozostaje na powierzchni plam, a niektóre zanieczyszczenia nie pojawia.

Godny alternatywny profesjonalnej sucho – Profoam 4000. Środek ten pianka nadaje się do obróbki na różnych powierzchniach. Narzędzie może być stosowane do tkanin, skóry naturalnej i sztucznej, z tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów. czystsze wnętrze Kangaroo Profoam 4000 łatwo trwa nawet długotrwałe i „kompleks” łatek, aby poradzić sobie z naturalnych soków i tłuszczu. Produkt nadaje się do kompletnego czyszczenia wewnętrznego i miejscowego usuwania pojedynczych plam.

Instrukcje użytkowania

Jak przydałby się cud lekarstwo? Wykonaj test na niewidocznym miejscu, aby upewnić się, że po zabiegu powierzchnia nie traci swoje pierwotne właściwości. – usuwania zanieczyszczeń powierzchniowych zanieczyszczeń i lepki brud. Następnie nałożyć Profoam 4000 pianki z pojemnika, pocierając powierzchnię gąbką. Pozostawić na 5 minut, a następnie spłukać wodą lub środka tarcie wilgotną szmatką. Teraz musimy poczekać do całkowitego wyschnięcia powierzchni – i można cieszyć się czystością.

Jak to często bywa z dobrego kosmetyku, nie tylko do czyszczenia samochodów w piance wykorzystanie dzisiaj avtoochistitel. Substancja czynna stosowana w życiu codziennym do czyszczenia dywanów, mebli tapicerowanych i innych powierzchni. Ale musimy podjąć środki ostrożności: praca z odkurzacza należy rękawiczkach, aby zapobiec przedostawaniu się kompozycji na skórze. Trzymać kosmetyki samochodowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. Dla maksymalnego efektu, oczyszczanie traktowanej powierzchni zaleca po pełnym wysuszeniu próżniowym.

Ile jest Profoam 4000 i gdzie go kupić?

Kup pianka czyszcząca wnętrze może być w Auto Części i akcesoria sklepach, jak również uniwersalne supermarket z działu pielęgnacji samochodów. Cena balon 780 ml 400-600 rubli. Należy zwrócić uwagę na inne produkty koreańskiej marki kangura. Ta różnorodność środków czyszczących, w tym w formacie natryskowego, a także inne narzędzia do pielęgnacji samochodu. Wszystkie produkty marki spełniają międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa, idealny do stosowania w samochodzie iw domu.

Informacje zwrotne od tych, którzy już próbowali się pianka czyszcząca

Linki obiecuje producent zawsze brzmi kusząco, ale to, co mówią na temat tego narzędzia, zwykłych konsumentów? Profoam 4000 (Pianka do czyszczenia wnętrza) Opinie często ma pozytywne. Jest to stosunkowo niedrogi środek jakościowo usuwa niemal każdy brud. Podoba się konsumentom produktu jego wszechstronność w zastosowaniu. Jedna butelka może oczyścić całe wnętrze, nie trzeba już kupić wiele różnych narzędzi do pielęgnacji samochodu.

Poprzez czyszczenie jakości Profoam 4000 może konkurować z kompozycji stosowanych w profesjonalnych pralniach chemicznych. Po użyciu środków nie pozostawia smug, a nawet jeśli jakiś uparty brud nie udało się wycofać z raz, aby upewnić się, po wielokrotnym czyszczenia, znikają one zawsze!