429 Shares 8394 views

temperatura narzędzia: jak ułatwić stan pacjenta

Jednym ze wskaźników od wystąpienia choroby jest wzrost temperatury ciała. Standard ten jest uważany za 36.6, zwiększona – 37 ° C Temperatura wskazuje nieprawidłowe działanie w organizmie. Może to mieć grypy, infekcji wirusowej lub zimno. Wzrost może wskazywać na zapalenie narządów wewnętrznych lub zaostrzenia reumatyzm.
Szczególne miejsce zajmuje wysoką gorączką. Zazwyczaj jest to wystarczające do podjęcia wszelkich skutecznych środków temperatury, ale czasami może to tylko pomóc karetkę. Wywołać lekarz powinien być w przypadku, gdy wysoka temperatura na 39 ° C, w połączeniu z drgawki, silnego bólu głowy, niejasne świadomości, zaburzeń układu oddechowego. Trzeba wezwać karetkę, jeśli termometr wskaźnik wzrósł do 39,9. Dopóki lekarz przychodzi na ratunek, trzeba starać się obniżyć ciepło.
Aby rozpocząć, pacjenta należy położyć do łóżka, włożył ubrania z naturalnych materiałów, dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikając przeciągów i dać mnóstwo napoju stale. Na ten pasuje do wody, soki, herbata, sok. Gdy temperatura jest zwiększone pocenie się, co powoduje odwodnienie. Gdy wilgotne ubrania muszą być zastąpione do wyschnięcia.
Do 38 stopni zestrzelić temperatury nie jest zalecane, organizm musi walczyć sam przed wirusami. W tym czasie, interferon jest zwolniony, który zaczyna radzić sobie z przyczyny choroby. Podwyższona temperatura jest naturalną cechą układu odpornościowego.
W innej sytuacji, można zastosować następujące środki temperatury. Trzeba przetrzeć wilgotną ręcznik człowieka. W odparowania cieczy zwiększa temperaturę ciała. W wodzie można dodać trochę octu: łyżkę za pół litra płynu. Do wycierania czasami stosowane rozwiązanie wódka nie jest wystawiony na działanie śluzu. Przy przeprowadzaniu tej procedury, konieczne jest dołączenie ręcznik do nadgarstków, łokci i kolan zakrętach. Jeśli temperatura jest blisko 39, pacjent musi być owinięty wilgotną pościel i nawet pozwalają mu wziąć chłodny prysznic.
Dobrym środkiem temperatury – zimny kompres. W tym przypadku wziąć butelki plastikowe, wypełnić je zimną wodą i umieścić pod nogi i pachy. praktykowane również kończyny owijania mokre ręczniki.

Dziś, wiele aptek wdrożyć przeciwgorączkowe leki na bazie paracetamolu. Można użyć Ferfeks, Coldrex. Jednak najlepszym środkiem temperatury – paracetamol w świecach, efekt, który występuje natychmiast.
Lekarze także przepisać kwas acetylosalicylowy, ibuprofen. Zakup przeciwgorączkowe, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Podczas robienia niektóre leki mogą być przeciwwskazania i skutki uboczne. Lekarz musi wiedzieć na temat choroby, alergie, przewlekłe choroby, wieku pacjenta.
Doskonała temperatura narzędzie, które pomaga szybko obniżyć najwyższe stopnie – to litycznej mieszanina. Jest wykonana przez zmieszanie leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Aby to zrobić, należy difenhydraminę, ale – silosy, analgin w równych proporcjach. I produkuje zastrzyku domięśniowego.
Aby obniżyć ciepło, można użyć lewatywę. Aby to zrobić w pół szklanki ciepłej wody rozcieńczonej gotowane uprzednio sproszkowane tabletki gorączkotwórczy. Pomimo faktu, że procedura nie powoduje pozytywne emocje, jest to szybki Oznacza temperatury. Leki szybko do krwiobiegu przez ścianę jelita, niż w żołądku.
Należy pamiętać, że im wyższa temperatura, trwa dłużej niż trzy dni bez obecności objawów – katar i kaszel, wymaga obowiązkowego lekarza dyżuru.