622 Shares 3185 views

Alkohol jest zastąpiony przez stres lub na wakacje?

Alkohol stwarza wiele problemów dla każdego, kto ma do czynienia z nim. Wiele życie poszły w dół z powodu tej podstępnej substancji, wiele rodzin zostało zniszczone. Jednak żadne negatywne przykłady nie może zmusić alkoholika porzucić swoją ulubioną truciznę. Teetotal człowiek myśli, że może po prostu natychmiast przestać pić i życie będzie świecić z nowymi kolorami. Ale faktem jest, że każdy nałóg jest przyczyną. Byłoby nierozsądne, aby wyeliminować objawy, ignorując samą chorobę, to trzeba zrozumieć, że alkohol sprawia, że człowiek, dlaczego on potrzebuje jego wątpliwą pomoc.


Przyczyny alkoholizmu

Oczywiście, po wypiciu organizm przeżywa kilka negatywnych skutków. Wiele alkohol rano przeklinanie, przysięgam nigdy dotykać to gówno, ale następny weekend posłusznie iść za butelkę swojego ulubionego napoju. Dlaczego, pomimo katastrofalnego uszczerbku na zdrowiu, ludzie nadal pić mocne drinki? Dają osobie coś, co nie jest w jego codziennym życiu – szansa na relaks.

Przeciętny pracowity tak załadowany w ciągu dnia pracy, że nie ma czasu na odpoczynek i relaks. I podczas wakacji rzeczy rzadko zostawić biedaka, niespokojne myśli ciągle pędzi do głowy, zapobiegając chłodny i przywrócić spokój. I tutaj przychodzi z pomocą alkoholu – łagodzi napięcie nerwowe, łagodzi stres i pozwala zapomnieć. Dlatego tak długo, jak życie jest pełne stresu i niepokoju, pozbyć się nałogu nie będzie łatwe.

Wymiana lub zastąpienie?

Każdy piwosz koniecznie przychodzi czas, kiedy bliski związek z alkoholem zaczynają zakłócać normalnego życia. Przychodzi zrozumienie, że bez niej życie byłoby o wiele lepiej, ale ich związek został już utworzony, podstępna zwyczaj nie odejdzie bez walki. Niewiele osób wie, co alkohol otrzymuje, ale wciąż mniej niż tych, którzy starają się go zastąpić, a nie po prostu wymienić. Często wydaje się, że można zachować stary sposób życia, po prostu zastąpić Napoje ich miękkich odpowiedników.

Zacznij od kupowania Kwas, piwo bezalkoholowe, soki i inne napoje. Tylko nawyk nigdzie się nie wybiera, tylko zamiast napojów alkoholowych w okularach nalał wody mineralnej i szklanki do piwa są wypełnione Kvas. Podejście to prawie zawsze prowadzi do porażki, jak głód alkoholu nigdzie się nie wybiera, i relaksacyjny, że przynosi znika. Tak, a firma pozostaje taka sama, to tylko dodaje się pokusie, aby pominąć drinka. Więc trzeba znaleźć coś można wymienić alkohol, zamiast po prostu je wymienić, tworząc iluzję dawnego życia.

sport

Jednym z najlepszych sposobów, aby pozbyć się uzależnienia od alkoholu – ten sport. Aktywność fizyczna łagodzi stres nie gorzej niż alkohol, ale to przynosi tylko korzyści ciało. Mechanizm relaks tutaj jest prawie taka sama jak w przypadku spożywania alkoholu, ale przyczyną tych procesów jest inna. Po otpashete godzinę lub dwie w siłowni, na napięcie i stres po prostu nie pozostanie siły. Układ nerwowy odpocząć, lęk odejść, pozostawiając miejsce szczęśliwości i pokoju.

W tym samym czasie do treningu sportowego stają się coraz bardziej interesujące, a gdy zaczynają wykazywać pierwsze wyniki, wtedy będzie nieodparte przyciąganie do hali. Sport – lepsze niż substytut alkoholu, ponieważ jest to niemożliwe do osiągnięcia dobrych wyników, kontynuując romans z mocnych napojów. Ponadto, czując silny i zdrowy, ludzie rzadko chcą dać swoje zdrowie przez wzgląd na wątpliwej przyjemności.

śnić

Poszukiwania co zastąpić alkohol na relaks, rzadko prowadzi do najbardziej prostych i oczywistych wyborów. Tymczasem zdrowy zdrowy sen to doskonały naturalny środek na złagodzenie stresu. Spała, człowiek całkowicie łagodzi stres, nagromadzone w ciągu dnia, a także odświeżenie na nowy dzień pracy. Głębokie długi sen eliminuje potrzebę sztucznego wypoczynku, sprawia, że człowiek zdrowy i zrównoważony.

Na początek, można po prostu rozwijać zwyczaj kłaść się spać wcześnie i dostać swój sen. Doprowadzi to do tego, że pragnienie alkoholu będzie mniejszy, jeśli w ogóle będzie do niczego. Najlepszy czas na sen – od północy do 5 rano, ponieważ w tym czasie produkowanych hormonów, które promują wczesne odzyskanie ciała. Dla kogoś, kto jest używany do życia w szalonym tempie, które daje nam współczesny świat, jest to objawienie, jak bardzo zmienia się życie, jeśli sen dobrze.

żywność

Smaczne i zdrowe jedzenie – kolejny sposób pożegnać się niepotrzebnych zależności. W poszukiwaniu tego, co zastąpić alkohol w moim życiu, często zapominamy, że każda sesja z mocnych napojów towarzyszą obfite przekąski. Jedzenie w tych wydarzeń są często o wiele smaczniejsze niż upragnionego napoju. Na pierwszym chęć pominięcia kieliszek lub dwa, można po prostu zacząć się ugotować coś smacznego. Będzie to odwrócić umysł i zabrać swoje ręce. dobry smak jedzenia przynosi więcej przyjemności niż ucztowanie. Z biegiem czasu stanie się oczywiste, a pragnienie alkoholu zmniejsza się, jeśli nie są do niczego.

Oczywiście, istnieje kilka pułapek, które mogą zepsuć radość trzeźwości. Istnieje możliwość, że jeden nałóg jest po prostu zastąpiony innym. Na tle odmowy alkoholu może powodować niezdrowe uzależnienie od jedzenia, co prowadzi do otyłości i innych problemów zdrowotnych. Dlatego też, w jedzeniu, jak we wszystkim, musimy wiedzieć, kiedy przestać.

ferie

Najtrudniejsze początkujący abstynenci przypada w okresie świątecznym. Tu i znajomy firma, która może negatywnie postrzegają swoją decyzję , aby rzucić picie. Spirits wyleje rzeka, i nie będzie po prostu zaproponował drinka, czasami bardzo agresywnie. Ważne jest, aby pokazać jędrność w tej sprawie, a kiedy twoi przyjaciele zrozumieją, że są poważne, będą szanować swoją decyzję, ponieważ wiele z nich prawdopodobnie nie chcą potajemnie przez długi czas do odzyskania od alkoholizmu.

Fakt, że daliście się alkohol, nie znaczy, że nie można bawić się ze wszystkimi. Tutaj, aby pomóc znakomite drinki, substytuty alkoholu. można powoli sączyć sok, ciesząc się jego smak, tak aby nie czuć się jak czarna owca. Ponadto, jedzenie jest przyjęty trzeźwy, to będzie dużo smaczniejsze, ponieważ alkohol tłumi wszelkie doznania, w tym smaku. I cieszyć towarzyskich i dobra firma może obejść się bez alkoholu. Ponadto, gdy pijani towarzysze będą śnili, wygodnie ukryty w twarzach płytkach z Olivierem, będziesz mógł kontynuować zabawę.

Życie bez alkoholu

Jeśli masz szukać, niż wymienić alkohol, to już odczuwalne skutki tej trucizny. Fakt, że od dzieciństwa jesteśmy oszukiwani, myśląc o mitycznej kultury picia alkoholu tworząc wokół wizerunku coś dobrego. W rzeczywistości, bez względu na to, ile ma alkoholu, to jest szkodliwe w dowolnej ilości i w jakiejkolwiek formie. Oczywiście, dzisiaj medycyna wielu pracowników mówić o zastosowaniu małych dawek alkoholu na kolację. Ważne jest, aby zrozumieć, że są też ludzie, którzy mogą popełniać błędy i uzasadnić swoje działania.

W telewizji ciągle pokazują reklamy, w których szczęśliwi ludzie szczęśliwy, wypić piwo lub brutalnych mężczyzn wylane wódkę do kieliszków na polowanie. Firmy produkujące napoje alkoholowe, zrobi wszystko, aby was sadzić na swoich produktach. Niestety, nikt nie odnosi się do alkoholu poważnie, choć jego wpływ jest porównywalny do twardych narkotyków. Staliśmy zna fakt, że złagodzenie trzeba wypić butelkę piwa lub zapalić papierosa. Nikt nie może cieszyć się życiem tak po prostu, bez substancji psychotropowych. Ale życie – najlepsze, co można zastąpić alkohol na relaks.

W przyszłości bez alkoholu!

Każdego roku w naszym kraju, jak i za granicą, mniej osób zaangażowanych w sieci uzależnienia od alkoholu. Sport staje się coraz bardziej popularne wśród młodych ludzi, nowe pokolenie nie chce płacić za coś, co oni polowali. Oczywiście firmy produkujące napoje alkoholowe, nie zostawiaj bez walki. A nie fakt, że ich miejsce nie zajmie innych substancji, takich jak złośliwą. Farmaceuci mogą zaoferować tabletek, zastępując alkohol, uplifting, usuwa lęk i stres. Ale zastąpić jeden nałóg z innym – nie jest najlepszym rozwiązaniem. Będziemy zawsze zaszczepić że bez czegoś i że coś jest niemożliwe, aby cieszyć się życiem, że tylko butelkę, papierosa lub tabletochku stanie dokonać wieczór niezapomniany. Ważne jest, aby pamiętać, że najlepsze, co zastępuje alkohol – samo życie.