386 Shares 1752 views

Najdroższe piwo na świecie: nazwa piwa i zdjęcia

Piwo we wszystkich krajach uważa się za najbardziej demokratyczny w cenie napoje zawierające alkohol. Ale są marki, które stoją za elitarną koniak. W tym artykule, będziemy badać kwestię tego, co najdroższe piwo na świecie. Top 10 tytuły są wymienione poniżej. Ale jednocześnie zastrzeżenie: nie każdy drogie piwo jest najlepszy w smaku. Na przykład, w krajach muzułmańskich, w sam alkohol jest na wagę złota.


Niektóre stany obejście zakazu Koranu, twierdząc, że tylko owocem winorośli jest tabu. Ale w Iranie kosmicznie wysokie akcyzy na przywóz piwa. Dlatego nawet najbardziej mierny napój jest bardzo drogie. Należy również pamiętać, że niektóre browary wytwarzają produkt z serii Limited – do pamiętnych dat lub specjalnych okazjach. Przykładami są litewscy „20 Beczki». Tylko dwadzieścia beczek zostały wyprodukowane, więc popyt na tego piwa, jak rzadkich znaczków z filatelistów, jest bardzo wysoka. Przejdźmy teraz prześledzić jak pienisty napój jest ceniony przede wszystkim.

„Vielha Bon Sekyurs» (Vielle Bon Secours) – najdroższe piwo na świecie

Top Ten kieruje napoju w Wielkiej Brytanii. Koszt jednej butelki – nie uwierzycie – pięćset funtów, lub tysiące dolarów. Jednakże, pojemniki na piwo „Vell Bon Sekyurs” dość obszerny – dwanaście litrów. A jeśli konwertowane na piwo, to wartość tego napoju jest „tylko” siedemdziesiąt osiem dolarów. To piwo jest jasne, ciemne lub bursztynowe. Ale można go kupić tylko w jednym miejscu – London Pub „Birdrom”. Jak piwo jest wykonany i jak przechodzi szybkość migawki – jest znany tylko producentowi. Tajemnicą receptury jest strzeżona bardziej ostrożnie niż królowa Anglii. Wlać piwo do szklanki, to wymaga zgrany zespół kilku osób.

„Antarktyda Neil El» (Antarctic Nail ALE)

Jeśli przyjrzymy się pytanie, co najdroższe piwo na świecie, który nie jest oparty na butelce, a cena za litr, mistrzowie wyjdzie australijskich producentów. W 2011 roku udało im się sprzedać na aukcji w Fremantle pół litrowej butelce „Antarctic Nail Al Bru” przez osiem sto dolarów. Co decyduje o tak wysoką cenę? Smak? Niezwykle skomplikowany smak? Daleko od niego. Tylko płaszczyzna Neil Brevinga wylądował na Antarktydzie, pracownicy wyciąć blok lodu, zabrał go do Australii, gdzie warzone piwo z meltwater. Przyszedł tylko trzydzieści butelek. Ale to piwo jest uważany nie tylko najdroższe, ale także przyjazne dla środowiska. Ponadto, zgodnie z danymi producenta, wszystkie zyski ze sprzedaży elitarnej napoju została przeniesiona do Funduszu Zapisywanie faunie Antarktydy.

„Pabst Blue Ribbon» (Pabst Blue Ribbon)

smakosze piwa będą protestować: w Stanach Zjednoczonych, to marka piwa należy do segmentu cenowego Demokratycznej (około dolara za butelkę). Ale to – w Stanach Zjednoczonych, a mówimy o Chinach. Brewers Celestial Imperium kupił amerykańską firmę Pabst licencję do wydawania „Pabst Blue Ribbon”. W tym przypadku, Chińczycy zmienili technologię, pozostawiając pić tylko jedną nazwę. Surowce do produkcji piwa – karmelizowanego słodu, a najlepiej – oni kupić w Niemczech. Napój dojrzewa w dębowych beczkach, które wcześniej zapadłych whisky. Dzięki tej urodzenia, jeśli nie najdroższe piwo na świecie, najbardziej cenione w Chinach. Jego cena w porównaniu z amerykańskim odpowiednikiem wzrósł pięćdziesiąt razy. A poza Chiny premii piwa „Blue Ribbon” nie kupi.

„Carlsberg Vintage» (Carlsberg w stylu vintage)

Nieoczekiwanie, znany napój hit zwycięzców konkursu „Najdroższe piwa na świecie.” Mark „Carlsberg” jest znany wielu fanów piwa. Nie można nazwać tanie, ale zbyt drogie, zbyt. Ale duńskie browary provernuli bardzo udane posunięcie marketingowe: w 2008 roku wydali „Carlsberg Vintage numer 1”, za cenę której butelka było dokładnie 2008 CZK (około trzysta dziewięćdziesiąt pięć dolarów amerykańskich). Partia sześciuset pojemnikach sprzedawane natychmiast. W następnym roku, browar „Carlsberg” zwolniony „Vintage numer 2”, który został wart więcej do korony. W związku z tym dalej widzieliśmy światło numerami trzy, cztery i tak dalej.

„Przestrzeń Jęczmień» (Przestrzeń jęczmień)

Kosmos w najbardziej nieoczekiwany sposób wpłynęły na zaparzania. Fakt, że w Japonii w 2006 roku wysłany do jęczmienia stacji kosmicznej. Oczywiście, celem eksperymentu nie była produkcja piwa. Naukowcy po prostu chciałem zobaczyć, jak trawa będzie się rozwijać w warunkach nieważkości. Okazało się, że jęczmień jest dobrze zniósł lot do stacji kosmicznej i dał nowy plon. Kiedy pół roku misja została zakończona przestrzeń, Japonia zadeklarowała, że produkowane najdroższe piwo na świecie. Nie znikają jak ziarna jęczmienia! I chociaż smak przestrzeń piwo „Przestrzeń Barley” nie różni się od zwykłych, cena wzrosła do stu dwunastu dolarów.

„Samuel Adams Utopie» (Samuel Adams Utopie)

Jest to najbardziej wartościowe produkty firmy Boston, chociaż nie najdroższe piwo na świecie. Nazwa „Samuel Adams Utopia” jest poświęcony jednemu z założycieli Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wierzył, że aby stworzyć wielki naród, gdzie każdy obywatel będzie czuć się wolny i szczęśliwy. Czują, że ojciec założyciel US marzenia, jest możliwe tylko z piwem, „Samuel Adams Utopia”. Ponieważ w Księdze Guinnessa tego napoju nie było ze względu na cenę i ze względu na jego twierdzy.

Przed butelkowane piwo o dwanaście lat dojrzewają w dębowych beczkach Burbon, sherry lub brandy. Twierdza, podczas gdy wzrasta do dwudziestu pięciu stopni. Cena na drinka też muszę powiedzieć, nie małe – rzędu stu dolarów za butelkę. Nawiasem mówiąc, jest on wykonany z miedzi i posiada zbiornik kształt browarnego. Jest to najbardziej kosztowny pienisty napój w Stanach Zjednoczonych. Cena jest w pełni uzasadnione – na piwo doskonały smak i aromat z nutą suszonych owoców i odrobiną dymu.

„Tutanchamon El» (Tutanchamon ALE)

Jak wspomniano powyżej, pod wieloma względami zależy od cen niezwykłego napoju. materiały do japońskiego piwa surowe urodził się w przestrzeni. Ale szkockich producentów przyciągane do ich stronie … archeologów. Zespół naukowców z Uniwersytetu Cambridge został rozszyfrowany zwój, znalazł się w pochodzącym z egipskiej królowej Nefretete w Temple of the Sun. Czytałem recepturę piwa. Wiadomym jest, że starożytni Egipcjanie naprawdę docenić ten napój. Naukowcy zgromadziła specjalistów od Szkocji. Najdroższe piwo na świecie (przynajmniej w starożytnym) było warzone według starej receptury w laboratorium w Cambridge. Aby poczuć się jak w starożytnym Egipcie, konieczne jest, aby rozłożyć pięćdziesiąt dwa dolary za butelkę „Tutanchamona Ale.”

Schorschbräu Schorschbock 57

Bez wątpienia jest to najlepszy drogie piwo na świecie. I nawet najbardziej wytrzymałe. Niemieckie browary wykazały, że ich produkt może być pozaboristee wódki i nawet wódka. Jego siła jest pięćdziesiąt siedem stopni. Oprócz wysokiej zawartości alkoholu piwo może pochwalić się bardzo dobrym smaku. Sommelier opisać go jako eisbocks. Piwo przypomina szkockiej whisky, wykonany przy użyciu dymu torfowego. Napój pali swoje usta w jej smaku słyszalne nuty rodzynek i orzechów. Aromat daje przyjemność z zapachem dymu. Jeść takie piwo musi być tylko w męskich przyjaciół na cygara.

„Koniec historii” z BrewDog

Brytyjscy producenci dokonali najoryginalniejszych najdroższe piwo na świecie. Zdjęcia butelek szokujące zoozaschitnikov. Wszakże w projektowaniu piwa zaangażowany … wypchanych zwierząt – wiewiórki, zające, łasice. Twierdza „End Of historia” gorszej produktu niemieckiego przez zaledwie dwa stopnie. Ale warzone piwo jest jak whisky. Surowcem dla piwa jest jagód jałowca zebrane góry Szkocji i pokrzywy. Ponadto, produkt przechodzi wielokrotnej destylacji i zamrażania. W związku z tym, że piwo i jest tak drogie. wzrost cen i wzornictwa. Każda butelka jest zamknięta w „rama” nadziewanych zwierzęcia. W rezultacie, cena jest uzasadniona – siedemset sześćdziesiąt pięć dolarów za 330-mililitrowej butelki. Aby uspokoić zoozaschitnikov należy powiedzieć, że tylko dwanaście butelek piwa zostały wyprodukowane.