558 Shares 1878 views

Rosyjski czarterowej linii lotniczej Air Azur. Opinie klientów

Małe przewoźników czarterowych, oferuje swoim klientom bilety w cenie 20-30% niższe niż na regularnych połączeniach międzynarodowych, należy wyjazdów zagranicznych dla naszych rodaków bardziej dostępne. W dziedzinie budżetu podróży już dobrze sprawdzone lotniczych Air Azur.


Komentarze na temat usług świadczonych przez tego przewoźnika lotniczego jest dość łatwe do znalezienia wszystkich atrakcji turystycznych, a nawet sieci społecznych. Nie jest to zaskakujące. Według oficjalnych danych, tylko w ubiegłym roku, loty Air Azur samolot udał się ponad 2,3 miliona pasażerów. Jakie wrażenia z tego przewoźnika jest najczęściej dzieli rosyjskich turystów? Które mówią o służbie i co najważniejsze – ludzie bezpieczeństwa pozostawiając na forach i grupach społecznościowych poznać Twoją opinię na temat linii lotniczych Air Azur?

O firmie

pasażerów linii lotniczych Air Azur – jeden z najmłodszych lotniczych w Rosji. Założona w 2014 roku przez dział prawny firmy „Katekavia” firmy transportowej pewnego czasu części zależnej największego krajowego aviakorporatsii UTair. W 2015 roku, nowo utworzona linia lotnicza otrzymała nazwę marki „Azur Air” (nie należy mylić z nazwą popularnego kompleksu hotelowego Bel Air Azur Resort 4 * w kurorcie Hurghada) i zaczął przeprowadzać niezależne działania.

Od 2016 roku posiada prawo do lotów międzynarodowych pasażerskich na bieżąco. Obecnie Air Azur – główny nośnik „AneksTur” objazd popularny w Rosji. Samoloty linii lotniczych sprawiają trasy z 30 miast w naszym kraju najbardziej popularne i poszukiwane miejscowości wypoczynkowej: Tajlandia, Hiszpania, Dominikana, Tunezja, Bułgaria, Grecja, Cypr, Wietnam.

W lutym 2017 roku nagroda przemysł Azur Air SSA (Skyway Usługowy nagroda) został nagrodzony za zwycięstwo w nominacji „Najlepszy rosyjski Airline” wśród międzynarodowych przewoźników czarterowych.

Fundusz transportowy

Od początku 2017 roku, „Wybrzeże Air” posiada 16 samolotów. Obecnie flota firmy powietrza Air Azur – samoloty "Boeing Boeing" () klasy 767-300, 757-200 i 737-800, które zastąpiły Tu-134 i inne wkłady krajowe. Średni wiek pojazdów – 18-19 lat, a większość krajowych przewoźników czarterowych. Stan i serwisowania samolotu starannie monitorowane: jedyną wadą pasażerów zdaniem jest hałaśliwa praca silnika w locie.

Stan i komfort wnętrza

Jak Wybrzeże Air „w każdej linii lotniczej budżetu, koszty podróży samolotem jest zmniejszona przez zwiększenie liczby miejsc. Dlatego pasażerowie raz ostrzegał: aby zaoszczędzić na biletach lotniczych, muszą wykonać lot w niebezpieczeństwie. Wąskich korytarzach i mała odległość pomiędzy siedzeniami – istotną wadą, według większości pasażerów. Szczególnie trudne rachunki za bardzo wysoki i tłuszczowej ludzi. Co jeszcze można powiedzieć opinie klientów „Wybrzeże powietrza” poziom komfortu podczas lotu czarterowego?

 • Często wspomniano o czystość i dobry stan kabinie samolotu, idealny stan higieniczny toalet.
 • W uzupełnieniu do końca gniazda, niektórzy pasażerowie mogą dostać przykra niespodzianka w postaci wadliwego składany stolik.
 • Każdy pasażer otrzymuje zestaw przed lotem, które obejmuje słodycze, zatyczki do uszu i bandaż spać, podpasek, poduszkę. Na żądanie podczas lotu emisyjnej koc, ale sądząc po opiniach, są one dość często brakuje na wszystkich pasażerów.
 • Nie zawsze właściwie reguluje temperaturę powietrza w kabinie podczas lotu. Wielu turystów narzekać zbyt chłodne wnętrze pogarszające się w wyżej wymienionej sytuacji braku ciepłych koców. Oddzielne negatywnych opinii, z drugiej strony, mówiąc o ciepło w kabinie i złej odżywka działa.
 • Brak telewizora w salonie.
 • Ze względu na bliskie rozkładania siedzenia Kabina pasażerska czy nie całkowicie, albo wcale półleżą. W przypadku lotów do czterech godzin, brak praktycznie niewidoczne, ale klienci lotnicze, które są zmuszane do pływania w takich warunkach sześciu godzin lub więcej, często wyrażają swoje oburzenie.
 • Jednym z najczęstszych problemów wszystko bez „wakacyjny” lotów wyjątkiem linii lotniczych jest to, że istnieje duże ryzyko bycia w samolocie z pijanym towarzystwie. Towarzysze złapany czasami na loty Wybrzeże Air”. Oczywiście, obecność takiej podróży nie zależy od woli załogi samolotu, ale stewardzi zachowanie w takich sytuacjach, co znacznie wpływa na reputację linii lotniczych. Często pasażerowie Odpowiedzi scharakteryzować zachowanie załogi w stosunku do „pijanych turystów kolegów” na stronie pozytywów: stewardesy mają tendencję do zachowania powściągliwości, grzecznie, dokładając wszelkich starań, aby uniknąć konfliktów na planszy.

Posiłki na pokładzie

Jakość energii dla pasażerów Air Azur – przedmiotem najbardziej gorącej dyskusji na portalach społecznościowych i forach. Klienci linii lotniczych, w zależności od czasu trwania lotu, 1-2 posiłku, z których jeden – standard ciepły posiłek. Menu „Azur Air„zawiera pełny zestaw produktów: danie mięsne (do wyboru), przystawka, sos, warzywa, sery, wędliny, desery i wypieki. Ponadto, nieograniczoną liczbę dostępnych napojów: kawa lub herbata i słodki gazowanej wody pitnej.

Opinie klientów lotniczych, dość standardowe menu, o tyle, ile negatywnych wypowiedzi na ten temat. Ogólnie rzecz biorąc, wiele osób sobie sprawę, że lunch i kolację są zgodne ze cenach dla lotów czarterowych, i jedzenie na pokładzie jest dość satysfakcjonujące i smaczne. Negatywne opinie można wybrać historie o nieudanych gotowane lub niedostatecznie ogrzewanych potraw, ze względu na to, co podróżnicy byli głodni. Czasami zdarzają się reklamacje dyskomfort lub niestrawność przewodu pokarmowego, które łączą pasażerów z jednego z dań aviamenyu.

Warto zauważyć, że linia lotnicza jest nieustannie stara się poprawiać jakość obsługi swoich klientów, na pokładzie samolotu. Do tej pory, social media gospodarze kilka nowości związane ze zmianami w dziedzinie żywności dla pasażerów. Oficjalna grupa lotnicza zawiera informacje na temat dostępności usług w zakresie doboru i pre-order specjalnym menu. Niestety, taka usługa nie jest dostępna we wszystkich dziedzinach. Posiłki z dziecięcym lub menu wegetariańskie dostępne są na rejsach z Domodiedowo, Pułkowo, a także lotnisk w Jekaterynburgu i Krasnojarska. Zwiększyliśmy też listę lotów gdzie pasażerowie mogą cieszyć się gorące bułki pieczone na pokładzie samolotu podczas lotu.

Załoga i personel: mówią pasażerowie

Gość ma Azur Air „niemal jednogłośnie twierdzą, że piloci pracujący w lotniczym – prawdziwi profesjonaliści, celuje nawet w trudnych warunkach pogodowych. Często znajdują się w hotelu, dzięki członków załogi na cichy i bezpieczny lot, urzekające historie o okolicy, nad którym biegnie trasę lotu.

Nie mniej imponujące są dobrzy szafarze i stewardesy. Większość podróżnych zostawić opinię o linii lotniczej Air Azur, stewardes opisują sposób uprzejmy, zamyślony, piękne i bardzo pozytywnych ludzi. Według opowieści pasażerów, pracownicy są gotowi odpowiedzieć na pytania i zawsze chętny do pomocy.

lot kompensacja opóźnienia dla pasażerów

Punktualna linia lotnicza – ważnym wskaźnikiem przy zakupie biletu na dany lot. Oczywiście, dla tych, którzy wyjeżdżają na wakacje, małe opóźnienie wyjścia nie mogą znacząco wpływać na podróż. Ale dla podróży służbowej lub podróż z transferów opóźnienia samolotów mogą być poważnym problemem.

Niestety, musimy przyznać, że opóźnienie wyjścia – Najczęstsze skargi od pasażerów Air Azur. Recenzje tylko pełne opowieści o opóźnionych odjazdów i opóźnień lotów na okres od 15 minut do 10-12 godzin. Potwierdził ten fakt i badań statystycznych. Według rankingu rosyjskiego lotnictwa, w 2016 roku, linie lotnicze był wśród „trójce” lotów czarterowych opóźnienia.

Sami przedstawiciele linii lotniczych nadana lwia opóźnienia nie jest awaria techniczna transportu lotniczego. Główne przyczyny nazywane są niekorzystne warunki pogodowe i ogromny ładunek miejscach lądowania na lotniskach. W takim przypadku przewoźnik wykorzystuje wszelkie dostępne środki w celu zapewnienia, że pasażerowie umieścić zgodnie z prawem usługi: napojów, posiłków, zakwaterowania krótkoterminowego.

Charakterystyka zameldowania

Dla wygody klientów, innych niż osobiste Odprawa na lotniskach, jest teraz dostępny poprzez rejestrację online pasażerów. Ta usługa jest dostępna w specjalnej sekcji na stronie internetowej Air Azur. Odprawy online (dalej – OP) jest dostępna dla większości pasażerów, ale metoda ta ma cechy i ograniczenia:

 • Lub zacznie w ciągu 24 godzin i kończy się na 1 godzinę przed odlotem.
 • Usługa dostępna jest jedynie dla PO lotów, których punktem wyjścia jest jednym z miast na terytorium Federacji Rosyjskiej.
 • Ponadto na lotnisko Domodiedowo Aazur bazy lotniczej, sprawdź w Internecie jest dostępna w 25 kolejnych miastach. Określ listę lotnisk z PR może być również na przewoźnika lotniczego w Internecie.
 • usługi PR nie będą mogli skorzystać z klientami, którzy są zobowiązani do pływania z osobami towarzyszącymi: nieletnich, osób niepełnosprawnych i innych. Również osobista rejestracja na lotnisku będzie musiał przejść właścicieli zwierząt domowych podróżujących ze swoimi zwierzętami.
 • Lub nie jest dozwolony dla pasażerów podróżujących w grupach liczących więcej niż 9 osób.
 • Pokład odbywa się na karcie pokładowej wydrukowanej w miejscu po OP, dodatkowe leczenie na lotnisku check-in nie jest wymagane.

poziom bezpieczeństwa

Renoma linii lotniczych w zakresie bezpieczeństwa lotnictwa jest oceniana w tym statystykach sytuacjach kryzysowych, z których uczestnicy stały korporacyjnych odrzutowców. W okresie Azur Air, ani jednego wypadku. Z nadzwyczajnych zdarzeń występujących w trakcie lotu, najbardziej znany był nagły wypadek, nie jest „miękkie” lądowanie w mieście Taszkent (luty 2016).

Ponadto nagraliśmy jeszcze trzy przypadki, kiedy samoloty firmy wykonane awaryjne lądowanie, w tym jednym wypadku ptaków przypadkowo złowionych w silniku. Na cześć załogi lotniczej, wszystkich powyższych przypadkach zostały zakończone pomyślnie.