718 Shares 8661 views

wieś Livadia (Primorye) – raj dla rekreacji

W Rosji istnieje wiele unikalnych i fascynujący widok siedzenia. Wśród nich, wybrzeże Primorye terytorium, w szczególności wsi Liwadii. Znalazł strefy przybrzeżnej na brzegu rafy Bay w East Bay. Wieś Livadia (Primorye) – raj dla rekreacji w ich ojczyźnie.

informacje historyczne

Jeśli mówimy o Liwadii, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na historię osadnictwa w tym miejscu. Zagospodarowania terenu, w jakim jest teraz odnajduje rozpoczęła się w 19 wieku. Pierwsza osada założona przez Finów w 1868 roku na brzegu zatoki Gaydamak. Potem przyszedł rozliczenie pustoszeje, a po pewnym czasie, w 1890 roku pojawił się statek fabryki, która trwała aż do roku 1911. Dopiero w październiku tego roku, nie był już znany wioskę Liwadii.

Następnie, w 1939 roku, w lodowatej Nachodki Bay został zbudowany portu i ustanowił wioskę roboczy, który zamienił się w odpowiednim czasie do miasta o tej samej nazwie. Teraz jest to miasto o populacji 200 tysięcy mieszkańców. Livadia (Primorye) przyszedł w 2004 roku w mieście. Teraz ten rejon jest najbardziej popularnym i poszukiwanym miejscem do letniego wypoczynku dla wczasowiczów i turystów na Dalekim Wschodzie.

Oryginalność rekreacji na Dalekim Wschodzie

Wiele dobra Primor. plaża Livadia jest znany nie tylko w regionie. Są to wielkie miejsc na wybrzeżu Pacyfiku, pokryte cienką naturalnie drobnym białym piaskiem. Plaże rozciągają się na długości kilku kilometrów wzdłuż wybrzeża Morza Japonii, w południowej części na Dalekim Wschodzie. Czysta woda, panoramiczny widok z klifów, zatok morskich, ziołowy aromat nadmorskich, piaszczystych plaż, piękne jaskinie, liczne łąki – Wszystkie Livadia, Terytorium Morskiej. Charakter tego miejsca jest fascynująca, imponująca i przyciąga. Po zwiedzeniu tych miejsc co najmniej raz, chcę wrócić.

Reszta w Primorskiy Kray (Livadia) – idealne dla tych, którzy są zmęczeni miejskiego hałasu, zamieszania, smog i stresu dużego miasta. Dawna nazwa wsi – Gaydamak, został zmieniony i jest zapożyczona z krymskiego kurortu wsi Liwadii, położone na wybrzeżu Morza Czarnego. Seaside Livadia przypomina krymskim kurorcie ze swoich plaż i zatoczek. Pomorians często nazywany Livadia „Far krymski kurort”.

klimat

warunki naturalne i klimatyczne sprzyjają gospodarstwa wakacje nad brzegiem Morza Japońskiego w Liwadii. Szczyt plaża sezon w sierpniu-wrześniu. To właśnie w czasie tych miesięcy jest na wybrzeżu najbardziej ciepłej i słonecznej pogody, deszcz przestaje całkowicie podgrzać wodę w morzu, a fala staje się niski. W okresie od sierpnia do września, Morza Japońskiego najbardziej spokojnym i woda w wodach przybrzeżnych zatokach kryształu przezroczystego. Płytki głębokość pozwala ciepłą wodę do temperatury zewnętrznej. Średnia temperatura powietrza i wody od lipca do września, 24 stopni. Pogoda w Livadia (Primorye) miłe miękkość i stabilność w trakcie sezonu na plaży. Tylko kilka dni w sierpniu, którym towarzyszą burzliwe wiatry.

infrastruktura

W Liwadii jest wszystko na komfortowy i relaksujący pobyt. Rozwinięta infrastruktura turystyczna. Oferuje on zakwaterowanie w Liwadii: Wiele hotele, ośrodki wczasowe i domki letniskowe. Diverse można spędzić czas z dala od plaż. Dla pełnego relaksu w ośrodku wiele dyskotek, parkiety, kluby, dzień-noc kawiarnie i bary. Miłośnicy sportów ekstremalnych obejmują Lotnia, Spadochroniarstwo, wynajem skuterów, katamarany, łodzie i motocykli.

Dużo zabawy dla dzieci. Najbardziej popularne wśród młodych turystów miejscowy Delfinarium i park wodny. Delfinarium przeniesiony do Liwadii z Władywostoku. Podstawą jej działalności – pracy naukowej, jednak naukowcy zgodzili się z obecności turystów. W miejscowości Livadia delfinarium (Primorye) osiadł belugas i delfiny. Są przyjazne dla gości, szybko uczyć się nowych sztuczek, zorganizować pokaz. Wszystkie dzieci akcja ta ma pozytywny wpływ, pozostawiając ogromne wrażenie w pamięci.

Popularność wakacje na plaży dalekowschodniej

Każdego roku popularność ośrodka. Jest to zapewnione przez następujące czynniki, które przyciągają turystów:

  • Dogodna lokalizacja, dobry dojazd i dostępność regularnych lotów z Władywostoku i Nakhodka.
  • Bliskość plaż komunikacji i miejscach publicznych rekreacji.
  • Różnorodność rekreacji: z aktywnego na relaksujące.
  • Dostępność szans z dziećmi.

Najlepszy, najbardziej wygodny odpoczynek w Kraju Nadmorskim (Livadia) oferta domów wypoczynkowych i emerytur:

  • „Tęcza” i „Sen”. To duże przestronne pokoje i teren. Różne poziomy zakwaterowanie, wyżywienie – „pełne wyżywienie”.
  • „Livadia” i „Rafa”. Lokalizacja – pierwsza plaża, gospodarka poziom obsługi, niska cena.
  • "Breeze", "Laguna" i "Słońce". Jest on porusza się w wygodnych i komfortowych kabin z wszelkimi udogodnieniami innej klasy.

Pierwsza plaża Liwadii znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego jeziora słodkowodnego Liwadyjskim. Turyści mogą wybrać wakacje na plaży: na skraju oceanu lub nad brzegiem malowniczego jeziora. Wielu turystów spędzają czas połowów, zbiór produktów leśnych.

Wiele piękne krajobrazy, doskonałe zaplecze rekreacyjne, specjalne warunki klimatyczne, czystość plaż i morza, radość cywilizacji, dobre jedzenie i różne rekreacji daje żywe, niezatarte wrażenia.