832 Shares 9619 views

Winogrona „Arcadia”: Charakterystyka właściwości biologicznych i leczniczych

Winogrona „Arcadia” należący do grupy winogron stołowych. Odmiana dotyczy wcześniej. Okres dojrzewania owoców wynosi około 125 dni.


winogron odmiany „Arcadia” ma wystarczająco duże skupiska od 500 do 900 g (w niektórych przypadkach nawet do dwóch kilogramów), o kształcie cylindrycznym. Jagody duże rozmiary (28h23 mm i więcej), z 15 g mających jajowaty kształt. Arkady – winogron, charakteryzują się niską zawartością cukru, co stanowi około 15%, przy czym wartość pH na poziomie – do 6 g / l. Pełna dojrzałość zapewnia łatwy smak Muscat. Ze względu na grubą skórę winogron transportowania jest wystarczająco wysoka. Winogrona „Arcadia” charakteryzuje się dużą wydajnością, w związku z tym, że mistrz.

Jest to dość stabilny roślin. To może wytrzymać spadek temperatury do minus 21 stopni. Winogrona „Arcadia” staje się coraz dobrze rozwinięta, ma silny system korzeniowy, intensywne tempo wzrostu, wysoki owocowania.

Dbanie o winogron we wczesnych latach polega głównie na pielenie, kopanie i, oczywiście, od karmienia. Podlewanie winogron „Arcadia” w okresie letnim jest to konieczne tylko dwa lub trzy razy. W pierwszym roku sadzenia winogron przycinanie nie powinno być zrobione. W kolejnych latach należy przyciąć pędy stepsons zerwać, jak również pojedynkować liści. Procedury te są niezbędne do normalnego zasilania pędów owocujących i formowania krzewów. Na winorośli pędy zaczynają się zerwać z dołu do góry i na rękawach.

Ze względu na zakład polewa nie rosną na długość, składniki odżywcze są transportowane do kwiatostanów. Ta procedura została przeprowadzona kilka dni przed kwitnieniem. Podczas zagęszczania bush pasierbów wydajność znacznie spada.

Dwa tygodnie przed dojrzewania winogron liści, które otaczają je przed słońcem, muszą zostać usunięte. Procedura ta dostarcza szybkich dojrzewania jagód i zwiększa zawartość węglowodanów w nich. Przycinanie winogron jesienią, po opadanie liści. W tym okresie może być przeprowadzone i winogrona karmienia nawóz, kopanie. Najlepiej jest, aby nawóz w płytkim wykopie (głębokość około 60 cm), który został wykopany w pobliżu krzaków. Nawozenie powinien udać się do strefy korzeni roślin. Na m2 powierzchni zajmowanej winorośl, się 8 kg rozkłada obornika i 100 g popiołu drewna.

Winogrona „Arcadia” nie różni się wysokiej Zimotrwalosc, więc z początkiem zimnej pogodzie przyciętymi winorośli są pokryte pokrycia dachowego. Schronienie stałe. Zima śnieg prysznica. Wraz z pojawieniem się osłony sprężyny jest usuwany z winorośli. Procedura ta jest najlepiej wykonać późno w nocy lub przy pochmurnej pogodzie. Po tym, winorośli powinno być traktowane środkami grzybobójczymi.

Wielu fanów mają do czynienia z problemem wysychają i miażdżący winogron. Istnieje wiele przyczyn tych procesów, ale najważniejsze z nich to choroby grzybowe. Dość często zarejestrować pleśń. Otrzymany klastra niszczenia danych grzebień patogen zakłócone przewodności naczyń, przy czym cała masa suszy pod zmiany. Więdnięcie winogrona mogą być również ze względu na składanie nad grzbietów winogron okresu dojrzewania. W tej kwestii są tacy, którzy są zaangażowani w uprawie odmian mieszańcowych winogron.

Buylovidnaya skoczek (kiście paraliż) może także wywołać wysuszenia, więdnięcia winogron. Chorobę powoduje zakłócenie procesów metabolicznych w klastrze grzebienia. W większości przypadków, gdy paraliż pęczkach nagrany dojrzałe jagody gdy poziom cukru są od 7 do 12%. Pierwszym objawem choroby – pojawienie się drobnych ciemnobrązowe plamy na grzbiecie lub lokalizowaniu gałęzi bocznych. Procesy te prowadzą do zaburzeń przemiany materii oraz więdnięcie klastra. Dotknięte grzbiety zerwać. Do zwalczania tej choroby, przy użyciu roztworów chlorku wapnia (0,75%), chlorkiem manganu (0,75%). Spryskać rośliny trzy razy w odstępie 10 dni.