106 Shares 2909 views

Kabaeva Alina: dziecko, mąż, Biografia

Jedyny zawodnik na świecie, udało się dostać do Księgi Rekordów Guinnessa w wieku 15 lat, stała się rosyjska gimnastyczka Alina Kabajewa. Zdobyła tytuł mistrzyni świata w gimnastyce artystycznej 4 razy. Alina osiągnęła sukces w sporcie, polityce, show-biznesu. Dowiedz się więcej na ten temat, przeczytaj ten artykuł.

sportowcy z dzieciństwa

W 2015 roku, Aline okazało 32 lat. Jego urodziny obchodzone jest 12 maja. Dziewczynka urodziła się w dawnej Republice Radzieckiej Uzbekistanu, w rodzinie sportowców. Kabaeva Alina – dziecko, które zawsze uczestniczył w gry sportowe z ojcem – piłkarz Marat Vazyhovicha. Papież Alina Marat Kabaev grał dla zespołu „Pakhtakor” i zdobył tytuł mistrza Kazachstanu w 1993 roku. Mama Lubow grać w koszykówkę, więc Aline znali z dzieciństwa wszystkie atrybuty życia sportowców. Kabaeva Alina – dziecko nie jest jedyną osobą w rodzinie, że ma młodszą siostrę, Fox. Dziewczyny przyszły sport została ustalona z góry. Rodzina rozważyć dwa sposoby, które mogą rozwijać Alina – jest łyżwiarstwo figurowe i gimnastykę. Ale ze względu na fakt, że w Taszkiencie, nie istnieją dobre podstawy do łyżwiarstwa figurowego, dziewczynka była na gimnastyce artystycznej do 3 lat.

Pierwsze sukcesy

Kiedy Kabaeva Alina – dziecko obietnicy, – osiągnęła w Taszkiencie wszystkich możliwych wysokości od 12 lat, rodzina przeniosła się do Moskwy. Lubow widział w córką danych dobrych sportowych i wielka siła woli, dlatego wysłał ją do słynnego trenera Irine Aleksandrovne Viner. Była w stanie zobaczyć wszystkich braków i wad tych dziewcząt, które Kabaeva Alina – dziecko, którego warto inwestować dużo energii, dlatego, że jest w stanie zrobić błyskotliwą karierę w tym sporcie. Rzeczywiście, wiele wysiłku zainwestowano trener dziewczynę, zmusił ją do stale pracować na diecie i zrobić wiele. Wysiłki Alina szybko udało. Straciła na wadze, wyciągnął swoje umiejętności i szybko dostał się do reprezentacji Rosji w gimnastyce artystycznej.

Osiągnięcia Alina

W 1999 roku Alina Kabajewa dwukrotnie zdobył tytuł mistrza świata w gimnastyce artystycznej w Japonii, a następnie zdobył złoto na mistrzostwach Europy i świata. Rok po roku, sportowiec osiągnął nowe szczyty w swojej karierze, udowadniając, że jest najlepszy na świecie nie ma nikogo. Tylko dziewczyna zdobyła złote kilkakrotnie, wśród dorosłych sportowców stał Alina.

Skandal Doping

Nieprzyjemny stało się w jego karierze Kabaevoj w 2001 roku, gdy przed zawodami w dziewczynie krwi stwierdzono furosemid. To samo w sobie nie jest substancją doping, ale uznana pomoc do usunięcia z elementami dopingu krwi. Kabaeva został zdyskwalifikowany na 2 lata, z których pierwsza miała żadnego prawa do wzięcia udziału w jakiejkolwiek konkurencji, aw drugim jedynie pod nadzorem specjalnej komisji. Z tego faktu pozbawiony Alina zdobył na igrzyskach Goodwill 2001 nagród.

Alina w show-biznesie

W tym czasie, kiedy gwiazdy sportu narodowego nie może mówić, że był zaangażowany w inne działania, na przykład, sprawdził się jako aktorka i prezenterka telewizyjna. Kanał "7 TV" wprowadził widzów Alina Kabajewa jako gospodarz "Empire of Sports". Grupa muzyczna „Wordplay” napisał piosenkę o mistrza i nakręcił film z udziałem większości Alina, w którym zagrała samą siebie. Japoński film "Red Shadow" przedstawiła Alina Kabajewa jako ninja. Kanał „Sport” zorganizowała cykl programów telewizyjnych, w których został on powiedział o zwycięstwach naszych sportowców w zawodach międzynarodowych, został nakręcony i historię Alina Kabajewa.

Życie osobiste Alina

Mąż Aliny Kabaevoy dawna legenda. Prasa pisze wiele o historii miłosnej Aliny Kabaevoy i Szalwa Museliani – kapitana policji. Alina całkowicie poddała się uczuć i mówił dużo o ukochaną w wywiadzie, odnosząc się do faktu, że wkrótce nazwa Museliani się synonimem określenia „mąż Aliny Kabaevoy”. Ale w rzeczywistości okazało się, że policjant jest żonaty i ma córkę. Fakt ten nie wpływa na relacje w parze Museliani planowanego rozwodu.

Załamanie sny o miłości

Niestety, ślub Aliny Kabaevoy z kapitanem policji nie miała miejsca. Zaczęliśmy Museliani całkowitą kontrolę pracy, interes publiczny i podejrzenia spowodowane mu zbyt wysokie dochody, dzięki którym mógłby uczynić elegancki prezent Alina. Na przykład, gdy kupił samochód dla ukochanej. Ale powodem przerwy w stosunkach nie stała się problemem w pracy Museliani. Gdy mężczyzna rozwiódł się ze swoją żoną, wydawałoby się, szczęście było tak blisko, ale nagle okazało się, że przyjaciółka Alina zdradza z inną kobietą – aktorką drażnić Gorshkovoy – i nawet nie ukrywać. Pojawił się otwarte dla publiczności, dając początek skandali. W rezultacie związek tej pary się skończyła, ale młodzi ludzie pozostali przyjaciółmi.

polityka Alina

Cały czas Alina Kabajewa robi karierę sportową, udało jej i uczestniczyć w życiu politycznym kraju. Z 18 lat jest ona w partii „Jedna Rosja”, członek Dumy Państwowej, dotyczy ubezpieczenia zawodników, pracując jako zastępca przewodniczącego Komisji ds Młodzieży. Jakiś czas Alina był członkiem Izby Społecznej. Przez cały czas chodziły słuchy, że Kabaeva ożenił, oczyszczenie ona przypisana do żadnego innego, a większość z rosyjskiego prezydenta.

Najgłośniejszy historia

Bohaterowie z najjaśniejszych plotek w prasie w 2008 roku został mistrzem świata w gimnastyce artystycznej Alina Kabajewa i Putin Władimir Władimirowicz, prezydenta Rosji. Gazeta „Moscow korespondent” w jednym z wydań opublikował wiadomość, że para potajemnie poślubił. Następnego dnia rano rzecznik sportowca zaprzeczył takiej nowiny „Alina Kabajewa i Putin nie są mąż i żona”. Służba prasowa prezydenta powiedział również, że nie ma wiadomości w tym słowie prawdy. Mimo to, prasa nadal rozkoszować szczegóły historii miłosnej i postacie wykonane rodziców. Dzieci od Alina Kabajewa Vladimira Putina rzekomo urodził się jeden po drugim, to był chłopiec i dziewczynka. Ani Alina, ani prezydent nie odniósł się do tego, co się dzieje, ale pewnego dnia napisała w swoim blogu wiadomość dla fanów, który zwrócił się do niego z prośbą, aby zatrzymać gratulując jej matkę, uzyskując tytuł. dzieci Alina Kabajewa jeszcze nie narodził. Więc powiedział, że dziewczynka na jego stronie.

Ciąg dalszy tajemnica powieść

Pomimo faktu, że obie strony najbardziej interesujące plotki zaprzeczyć temu, co się dzieje, paparazzi zauważony na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, z obrączką na ręku, Alina. Rumor dowiązania twarde Alina Kabajewa i Vladimir węzeł. Dziennikarze byli w stanie dowiedzieć się, co Olimpiada 2014 prywatnych odrzutowców dostarczone przewodniczącemu urzędniczki go zobaczyć. Wśród nich była Alina Kabajewa. Biorąc pod uwagę fakt, że w 2013 roku, Władimir Putin nie rozwiódł się z żoną, z którą żył przez 30 lat małżeństwa, rozgorzały plotki. Fotografowie schwytany pół roku po rozwodzie, a prezydent na palcu obrączkę. Pogłoski czołganie się, że Alina Kabajewa mieszka w Soczi Prezesa pałacu, z dwójką małych dzieci. Sportowiec zaprzeczył te spekulacje, ale motyw romantyczny związek między Alinoy Kabaevoy i Władimira Putina nie znudzi podniecić fanów. Fakt czy fikcja ich związek nie jest jeszcze znana. Być może jest to tylko kwestia do publikacji, ale może pracować tu powiedzenie „dymu bez ognia”.