750 Shares 1513 views

Jak czyścić uszy?

Ucho nie tylko wykrywa sygnały dźwiękowe, ale także narząd przedsionkowy, który jest odpowiedzialny za równowagę i położenie ludzkiego ciała w przestrzeni. Aby poprawnie odpowiedzieć na pytanie, jak do czyszczenia uszu, konieczne jest, aby opisać ich strukturę. To w połączeniu organ składający się z zewnętrznego, środkowego i ucha wewnętrznego. Poza – pinna i kanał, znajduje się na 2000 gruczołów siarki. To odnosi się do średniej objętości jamy 1 cm3, co nazywa się bębna, i jest w trzech kości: strzemiączko, kowadełka i młoteczka służą do wzmocnienia i przesyłania fal dźwiękowych z zewnętrznej do ucha wewnętrznego. Wewnętrzny kształt różnych skomplikowanych i złożonych urządzeń, to bębenek i dołączony do uchwytu niego młotkiem i ślimak. Bierze udział w transmisji fal dźwiękowych, a także organu przyspieszenia i równowagi, ponieważ jest to układ przedsionkowy.

Niezbędne do przeprowadzenia działań zapobiegawczych w celu ochrony przed infekcjami uszu penetracji i szkodliwych skutków, które naruszają ich funkcje. Niewłaściwa higiena może prowadzić do poważnych zaburzeń w organizmie. Pierwszą rzeczą, która jest wymagana – jest umyć uszy codziennie. Przemyć wodą z mydłem, dokładnie przemywając wszystkie fałdy ucha, zapobiegając przedostawaniu się wody do uszu, po przemyciu ich osuszyć. Ale jeśli woda dostanie się do zewnętrznej fragmencie, jest on usuwany ostrożnie. Jak czyścić uszy, a które mogą być stosowane w takich przypadkach? Najprostszym sposobem, aby usunąć wodę – jest położyć się na plecach i odwrócił głowę w stronę ucha z wodą, powinien on być na kilka sekund do drenażu, to wszystko trzeba wytrzeć fałdy ucha czystą, wilgotną, a następnie suchą szmatką. Często korzystają z plastikowych pałeczek z waty, które są sprzedawane w aptekach. Gdy głowa przechylona w bok, jest wprowadzany w taki trzpienia zewnętrzny fragment nie jest duża i bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić błony bębenkowej i nie naciska siarki do ucha wewnętrznego. Runo absorbuje wody, jeśli nie będzie w stanie usunąć go w jednym etapie, procedura jest powtarzana.

Woskowi- (zawiera przeciwbakteryjne i środki smarne, jej pH znajduje się w zakresie od 4 do 5 jednostek) ulokowane siarki gruczoły przewodu słuchowego w ilości 0,02 g na miesiąc. Ten naturalny proces, który jest wymagany do smarowania i urządzenia do czyszczenia, chroni przed zakażeniem, zapobiegając wnikaniu brudu do ucha wewnętrznego, bakterii i grzybów. Pochodzą one z szarego ucha z łoju, martwych cząstek skórę i spada zanieczyszczenia z zewnątrz, a nawet owadów. Jak czyścić uszy siarki? Nie zaleca się po raz kolejny, aby go zaatakować, jakby ruchy żucia siarki naturalnie wyłania. Ludzie z nadmiernym lub wąskiego kanału słuchowego, może budować, zamknąć je, tworząc korek. Jak wynika z nacisku na błonę bębenkową można odczuwać szum w uszach, jest częściowa utrata słuchu, zawroty głowy występują, wymioty, a nawet drgawki.

Jeśli korku, nie trzeba szukać odpowiedzi na pytanie, jak do czyszczenia uszu, i powinny skonsultować się z lekarzem. Po zbadaniu, wybierze metodę usuwania zatyczki. Zwykle procedura przemywania uszu fragmenty wodą (sama lub z pomocą jego domowego udział w usuwaniu siarki nie jest zalecane). Domu może być więcej niż jeden raz w tygodniu, a tylko na opinii lekarza w celu przemycia przewodów słuchowych 3-4% roztworu nadtlenku wodoru. Przed użyciem musi być ogrzewany do temperatury ciała (w rękach), a następnie, w pozycji leżącej na boku kilka kropli ociekowej. Nie należy zmieniać pozy przez około 20 minut, w tym czasie w ucho usłyszy syk i bulgotanie. Następnie zaleca się, aby zmienić położenie, że roztwór do zanieczyszczenia i siarki mogą wyłonić. Wytrzyj przedsionkiem serca i kanał zewnętrzny i procedurę powtórzono z drugim uchu. Jeśli pierwszy 4-5 dni silny klaster siarki można zrobić czyste 2 razy dziennie, pod warunkiem, że będzie to zgodnie z zaleceniami lekarza.

Kiedy ludzie często korzystają z nadmiernym wacików. Jak tylko pojawia się pytanie, jak do czyszczenia uszu, nie myśląc o tym, że można uzyskać efekt odwrotny, zaczynają regularnie „czysty” w ten sposób kanał uszny. Wskutek nieprawidłowej naturalnego mechanizmu samooczyszczające i przesuwa dyszę wyłącznie siarki i uszczelniane o bębenka. W ten sposób zwiększa ryzyko korków. Dlatego każda interwencja jest dozwolona tylko w zgodności z warunkami sanitarnymi i specjalisty. Jak czyścić uszy z pomocą lejków fito? Można je kupić w aptece (są one wykonane z naturalnych materiałów: lnu skręconym lejka, na zewnątrz jest impregnowany woskiem), ale ich używać do czyszczenia uszu może być tylko po konsultacji z lekarzem. To jest ładny i całkowicie bezbolesny zabieg. Osoba powinna leżeć na boku, włosy powinny być pokryte chusteczką lub ręcznikiem (tak, aby iskry nie je dostać). Lejek, wąski koniec umieścić do ucha, a górna – zapala się. Proces spalania tworzy się podciśnienie, a siarka jest wyciągane z przewodu słuchowego. Procedura ta jest przydatna na noc.