176 Shares 6937 views

Free Website Promocja: Porady dla początkujących

Uważa się, że promocja w internecie – coś pracochłonne, czasochłonne i zbyt drogie. Niestety, w tym stwierdzeniu jest dużo prawdy. Aby upewnić się, że strona była w najlepszych wyszukiwarkach, search engine optimization swoich prawdziwych profesjonalistów, którzy są wypłacane bardzo mało. Dlatego też, jeśli chodzi o bezpłatnej promocji może być pogląd, że reklamodawca nie ma funduszy na promocję w internecie lub nie jest gotowa do inwestowania. Ale w rzeczywistości nie jest przed rozprzestrzeniać tysięcy rubli Seo-Optimizer, można starać się promować własną stronę internetową za darmo i niezależnie. A potem, być może, koszt dalej, optymalizując wypłacona zostanie znacznie zmniejszona. Również te wskazówki będą przydatne dla początkujących webmasterów i SEO optymalizujące, którzy tylko zrozumieć techniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  1. Idealnie, dla skutecznego promowania pewnych niuansów należy uwzględnić dodatkowo na tym etapie, to przechodzi rozwój witryn. W szczególności odnosi się to do wyboru nazwy domeny. Pożądane jest, aby odzwierciedlać tematykę swojej strony lub zawierać słowa kluczowe.
  2. Należy zwrócić uwagę na treść strony: treść musi być wysokiej jakości i niepowtarzalny. Jeśli masz chęć skopiowania niektórych materiałów, nawet najbardziej interesującą i użyteczną, z konkurencyjnego serwisu, a następnie natychmiast upuść ten pomysł, inaczej pierwszą stronę nie można zobaczyć.
  3. Pamiętaj, aby wypełnić meta tagi, takie jak tytuł i opis. Strony te są postrzegane przez wyszukiwarki jest znacznie lepsza.
  4. Dodać do plików sitemap.xml i robots.txt.
  5. Zarejestruj swój zasób w wolnym „białych” katalogów.
  6. Będzie to przydatne, aby uruchomić bloga, w którym dasz zapowiedzi dodawanych materiałów wraz z odnośnikami do stron w miejscu, gdzie są one publikowane.
  7. Tworzenie grupy lub strony w sieci społecznej, będzie to również przyciągnąć więcej odwiedzających do ciebie.
  8. Pamiętaj, aby regularnie dodawać nowe informacje, nowe artykuły, recenzje, nowości, etc. Wyszukiwarki ostatecznie „zapomnieć” o tych miejscach, które wcześniej nie zdarzyło nic nowego.
  9. Umieść artykuł na temat bezpłatnych katalogów z aktywnymi linkami do Twojej witryny.
  10. Wydać, promocjach, loteriach i loterii, które są zobowiązane do informowania, na przykład, jasne banner na stronie głównej. Wszystko to przyczyni się do zwiększenia ruchu na stronie.

Wszystkie te proste wskazówki pojawiają się na pierwszy rzut oka banalne, ale mimo wszystko, są całkiem realne, aby pomóc promować swoją stronę za darmo.