133 Shares 9278 views

robot kuchenny „Magia Bullet”: opis, charakterystyka, opinie właścicieli

Producenci urządzeń kuchennych tendencję do zasilenia swoich produktów szeroką funkcjonalność i wydajność. Ponieważ w rzeczywistości wiele operacji kulinarne uzupełniają się wzajemnie i nakładają się na siebie w procesie gotowania, dostępność instrumentów uniwersalnych staje się dobrym narzędziem dla gospodyń domowych. Jak pokazuje praktyka, wszechstronność nie zawsze jest dobre dla różnych urządzeń, ponieważ tracą wiarygodność specjalistycznego sprzętu. Pokaż twórcy zdecydowali się odwrócić Przykładem urządzenia magicznym. „Magia Bullet” jest swego rodzaju hybrydą kilku rodzajów sprzętu kuchennego, co pozwala uprościć proces gotowania. Główną zaletą tego modelu można nazwać funkcjonalność, ale szeroki zakres operacji panowaniu nie ogranicza listę zalet. Oczywiście, istnieją wady, które można przeglądać na przykład sprzężenie zwrotne. Zacznij stojąc z podstawowych informacji o urządzeniu.

Ogólne informacje o procesorze

Urządzenie budowa 6 przeznaczony do wykonywania podstawowych operacji gotowania, w tym szlifowania, cięcia, mieszania i innych. Można powiedzieć, że blender, mikser i sokowirówka są te urządzenia, funkcjonalność, jaką odgrywa w Magic Bullet. „Magia Bullet” – procesor, który pozwala rozwiązać problem i wsparcia. Na przykład, zapewnia kompletny zestaw wielu nisz i zbiorników do krótkoterminowych produktów pamięci masowej.

Oznacza to, że urządzenie nie tylko pozwala na przygotowanie się do dalszych procesów gotowania warzyw, owoców i tak dalej. E., ale także zapewnić im dogodne treści. Na przykład, jeśli chcesz przygotować składniki na pizzę, to będzie na tyle, aby podstawą testu, a następnie szlifowanie do wytwarzania produktów i dodać je do naczynia bez zwłoki. Miseczki zestaw może być używany nie tylko w bezpośredniej pracy z procesorem, ale również jako niezależne naczynia – instrumenty wykonane są z wysokiej jakości materiału, mają ergonomię przemyślana i ładny design.

Cechy urządzenia

Model wykonany jako wielofunkcyjne urządzenia, które ze względu na skomplikowane porównanie z alternatyw na rynku. Niemniej jednak, „Magia Bullet” można uznać za całkiem jak w pełni połączyć z następujących cech:

  • Wymiary – 27 cm długości, 33 cm wysokości i 26 cm szerokości.
  • Waga – 3,57 kg.
  • Zapotrzebowanie na moc w sieci – 240 watów.
  • Stopień ochrony uziemienia – 2.
  • Wariant mikser – jest przewidziane.
  • Zdolny do przetwarzania substancji stałych – jest przewidziane.
  • potencjalna moc – 200 watów.
  • Producent – Chiny.

Jak można zauważyć, wysoka funkcjonalność i dobry Kombajn moc ma kompaktowe rozmiary. Warto zauważyć, organizacja i wyposażenie. Dysze, miski i inne dodatki „Magia Bullet” praktyczne, uniwersalne i mogą być zaangażowane w tworzenie różnorodnych potraw.

Opcje

Model posiada dość bogaty komplet, który po dodatniej stronie różni się od typowych urządzeń kuchennych. W ten sposób podstawa jest podstawą, wyposażone w element obrotowy. .. To jest możliwe użycie miski (wysokie lub niskie), pompy sokovyzhimaniya, napojów kubki w ilości czterech sztuk itp listy elementów roboczych obejmują ostrza tnące – model pochodzi ze zwrotnicą i prostymi nożami. Warto zauważyć, Shaker-parowego z pokrywką, który kończy się górną część „Magic Bullet”. Blender również pochodzi, jest uzupełniona o dogodnej pokrywą. Jeśli chodzi o wskazówki, są tylko dwa. Ale to wystarczy, aby w pełni korzystać z urządzenia. W szczególności, proponowane wytrząsarki dyszy i parowych. Jak już wspomniano, odpowiedzialność producenta zbliżył ergonomię urządzenia, zapewniając mnóstwo akcesoriów i elementów pomocniczych łączą. Ten sam kubek może być stosowane zarówno do mieszania składniki kulinarne i gotowania w kuchence mikrofalowej.

Jakie dania można gotować?

Dołączone do urządzeń dostarczanych i książkę kucharską z przepisami. Ogólnie, funkcjonalność urządzenia brakuje nie tylko za wykonanie operacji specjalnych z produktami, które są częścią procesu gotowania. Istnieją również przepisy dotyczące „Magic Bullet”, przeznaczone do pełnego gotowania w procesorze bez konieczności podłączania urządzeń innych firm. Klasyczny przepis – przygotowanie do salsy partii. W przypadku mieszaniny wymagają małych żarówek, pomidory, wiśnie i pieprz i czosnek. Wszystkie składniki są kruszone produkować małe kawałki. W procesie, a piana utworzona jest z pomidorów, które nadają smak danie. Specjalnie dla kombajnu może zaoferować szereg receptur i warzyw puree z dodatkiem przypraw i sosów. Nawiasem mówiąc, w blenderze można przygotować wszystkie rodzaje sosów i innych dań.

zasady eksploatacji

Chociaż duża ilość części składowych urządzenia może sprawiać wrażenie maszynie skomplikowane w obsłudze, ale w rzeczywistości tak nie jest. Głównym zadaniem użytkownika – jest, aby wybrać odpowiedni tryb pracy, korelowanie wymagania kulinarne z charakterem przenoszenia wyrobów. Następnie należy umieścić składniki w misce, który następnie jest zamontowany na podstawie. Dla wygody mocowania robota kuchennego „Magia Bullet” jest wyposażona w specjalne etykiety, z których można określić dokładność położenia pojemników. Kiedy kubek jest rozwiązany, można rozpocząć pracę. Urządzenie może pracować w trybie ręcznym lub automatycznym. W pierwszym przypadku wystarczy nacisnąć na misce, aby uruchomić silnik – jego funkcja będzie prowadzone do momentu, gdy ciśnienie nie zatrzyma. W trybie automatycznym, należy również ustalić kubka, po czym włączyć go do uruchamiania silnika. Procesor będzie wykonać operację bez interwencji użytkownika.

usługa

Kombajn z wykorzystaniem ciągliwy i niezawodne w użyciu tworzyw sztucznych. Należy jednak zadbać o technologii, która trwa dłużej, zachowując pierwotną funkcjonalność. Regularne czyszczenie i sprawdzanie integralności elementów – główny środek zapobiegawczy w celu utrzymania optymalnego stanu „Magic Bullet”. Części zamienne można również rozbić, wymagające wymiany – to dotyczy głównie z nożami. Dlatego należy wziąć pod uwagę charakterystykę produktów przed zanurzeniem ich w procesorze.

pozytywne opinie

Pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę na użytkowników, jest to uniwersalne urządzenie i szybkość. Istnieje wiele zadań, które nie mogą obsługiwać procesor, ale leżą w innej dziedzinie sztuki kulinarnej. Jednak zakres funkcji, które odbywają się na nowoczesne sokowirówki i blendery, łatwo wykonać „Magic Bullet”. Odpowiedzi wskazują również, że pakiet pozwala na daleko poza podstawowymi funkcjami. Na przykład, dogodne filiżanki i kubki mogą być wykorzystywane na imprezach dla dostaw żywności i koktajle. Manipulacja i konserwacja połączyć praktycznie żadnych problemów. Gospodyń podkreślić mały ciężar i prostych elementów mocujących układ urządzenia.

negatywne opinie

Biorąc pod uwagę średni segmencie cenowym, która zaprezentowała procesor, to całkiem zrozumiałe podejrzenia klientów dotyczące jakości. I rzeczywiście, istnieje wiele komentarzy na temat tego, jak szybko przełamać te same elementy tnące. Niestety, specjalistyczny serwis o „Magic Bullet” w Rosji jest praktycznie nieobecny, więc części zamienne mogą powodować problemy. Mimo wszechstronności, wiele mówi się o bezużyteczności urządzenia. Oznacza to, że jego jakość pracy i wszechstronność nie są anulowane, ale urządzenie obejmuje tylko pewien kulinarny nisza. Na przykład, że doskonale nadaje się do obsługi imprezę, przygotować przekąski i lekkie posiłki, ale jest nieskuteczna w codziennej gastronomicznej zawartości dużej rodziny.

wniosek

Na rynku procesor jest umieszczony jako technika cud. Jak prawda to stwierdzenie? Do pewnego stopnia, urządzenie „Czarodziejski Bullet” jest rzeczywiście najlepszy. Chociaż istnieją podobne urządzenia pod względem funkcjonalności i jakości modelu przed konkurencją. A przecież żaden twórcy przełomów technologicznych nie oferują. Oni tylko dołączył kilka urządzeń w jednym. Oczywiste i niepodważalne zalety kombajnu można przypisać dokładnie przemyślane urządzenie jest nie tylko funkcjonalne, ale także w ergonomii. Ponadto warto zauważyć, oryginalny design i kompaktowość urządzenia, które ma wartość w nowoczesnej kuchni.