426 Shares 9110 views

Co jest w toku? anime

Jeśli słuchasz fanów anime, może się wydawać, że są one specjalnie wypełniony mowę ze szczególnymi warunkami języku japońskim, że inni ich nie rozumieją. W rzeczywistości, tym bardziej prozaiczna i łatwiejsze w tym samym czasie, nie wszystkie słowa są pochodzenia japońskiego. Co jest w toku? Co mówią miłośnicy anime, dlaczego różni ongoingov mają swoich fanów i gdzie generał armii wziął ten pomysł?


Słowo „w toku”

Ogólnie rzecz biorąc, mówimy o trwającej angielskie słowo, które dosłownie przetłumaczyć jako „dzieje teraz.” To jest ongoingom ma żadnego filmu serial, nadawany w tej chwili na premierę telewizyjną. To niekoniecznie anime. To może być cokolwiek, podzielona przez pewną liczbę przebiegów. Jeśli jednak zapytać, co trwa w większości przypadków będzie dotyczyć wyjaśnienie japońskiego serialu animowanego.

Nie możemy powiedzieć, że jest to nowe zjawisko w sztuce. Jeśli będziemy trzymać się dosłownym tego słowa znaczeniu, że w jednym czasie nie było nawet ongoingami takich kultowych filmów jak „Siedemnaście mgnień wiosny”. Oznacza to, że były transmitowane w telewizji w premierze. W tej chwili większość to słowo jest używane w stosunku do serii anime, i nie ma powodu.

Anime ongoingi

Jeśli za przykład wziąć anime taki znany jako „Naruto” lub „wybielanie”, możliwe jest prześledzenie cechy posiadał trwają w wąskim znaczeniu tego słowa. Cechą charakterystyczną tego globalnego projektu jest dosłownym dodaje pierwotnego źródła, w tym przypadku – z mangi, w którym sporządzony filmowej adaptacji. W większości przypadków, autor samej mangi nie może reprezentować gdzie zavedet swoją historię, tak w filmie nieuchronnie pojawiają się nieścisłości. Z reguły ongoingami nazywa anime z wielu serii, zamiast standardowych 24 sztuk.

Co jest w toku, zastrzelony przez wciąż nie zakończył manga? Fakt, że animatorzy muszą polegać na niepowtarzalnym stylu mangi, bo nikt nie zna przyszłych zwrotów akcji. Ponadto historia dogania manga anime tradycyjnie szybciej niż pojawiają się nowe wersje. Aby nie hamować produkcję ongoinga, animatorzy uciekają się do dobrze znanych technik – zaczynają się wycofać wypełniacze, czyli odcinków. Wykres ten w żaden sposób połączony z mangi „vbokvely” zagadnień tematycznych i żartów. W jednym z tych wypełniaczy ongoinga „Bleach” Unohana pojawiła Ryōtsu bohaterkę z inną fryzurę, która otwiera się w przedniej części szyi. I po chwili wyciągnąć głowę manga, ujawnia tajemnice jej zwykłej fryzury, ukrywając gardło, i okazało się, że istnieje ogromna blizna. W wypełniacza, ale nie blizna nie była – o nim animatorzy po prostu nie może wiedzieć.

Manga i ongoingi

Jeśli opierać się na rozumieniu tego terminu, a manga wychodzi w trybie „Right Now”, uważa się także ongoingom. komiksy anime przeznaczone dla masowego odbiorcy, który odbył uwagę stabilną wprowadzenie nowych rozdziałów, stopniowo rozwija zakręty historii, jak również nadzieję filmowania.

przemysł manga jest bardzo popularne w Japonii, ma swoich fanów i dla nas. Ten rodzaj twórczości z jej zasadami ustalonymi przedstawienie tradycji i oryginalnej konstrukcji.

dramat

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Dorama może być filmowa adaptacja mangi lub anime, to również należy do kategorii ongoingov. Jednak głównym źródłem dramatu może być niemal każdy produkt. Dramat trwa – jest zazwyczaj stosunkowo niewielki, seria 1020, seria japoński, koreański lub tajwańskiej produkcji. Czasami w tworzeniu dramatów oświetla Chiny.

Jako zjawiska związanego z anime, Dorama często usuwane według tych samych zasad. Niektóre z nich są dokładnie powtórzyć historię anime, takich jak „Oran klubu gospodarza”, a nawet dostarczanych animowanych efektów specjalnych – serc, kwiatów, gwiazdkami, są wysyłane do źródła – mangi.

Migracja z koncepcją „trwają”

Ostatnio istniała tendencja do dosłownej interpretacji. To jest dzisiaj trwają? Jeśli wcześniejsze ludzie brali go za pewnik, że to tylko bardzo długie serie anime, teraz w populacji ogólnej wykazały, że nie jest to japońskie słowo, jak zwykle anglicyzmem, a wszystkie inne anglicyzmów może zostać włączona do leksykonu bez obawy o tożsamość jako fan anime ,

Więc ongoingom uznała nawet serialu „Game of Thrones”, ponieważ spełnia wszystkie podstawowe funkcje ongoingov. Nie jest pierwotnym źródłem, które nie są dołączane, w procesie, autor przedstawia najbardziej żywotny interes w filmowej adaptacji widzowie dostać jeden sezon rok. Oczywiście, aby zrobić film tego rodzaju od ponad rysować anime, ale podstawowe funkcje są takie same, a „Game of Thrones” jest niewątpliwie ongoingom.

Potocznej użycie

Użycie słowa „ciągłej”, a także inne warunki nie muszą reagować na dosłownym znaczeniu. Musimy przyznać, że większość z bardziej powszechne pozostaje coś takiego jak „serii”. Jaka jest różnica z ongoingov serii? Fakt, że ten powiązanych pojęć, częściowo wzajemnie przenikającej. Jeśli będziemy pamiętać, anime, komiksy, pozostawiając serię, możemy powiedzieć, że każdy trwa – serial telewizyjny, ale nie każda seria TV – trwają. Tylko ten, który idzie w „teraz”.

Tzw animeshniki generalny postanowił nie cierpieć i opuścił tytuł ongoingov długotrwały wieloczęściowe serii anime w wysokości, która przekracza sto.

Plusy i minusy

Rozległość, które różnią Anime ongoingi – i to zarówno zaletą i wadą. W tej materii, to wszystko zależy od osobistych preferencji widza, bo trzeba być przygotowanym na to, że do końca historii animatorów nie osiągnął. Japoński przemysł anime jest dość pragmatyczne, więc nikt nie będzie prowadzić do końca tylko show „w imię przyzwoitości” lub dlatego, że ma własną publiczność. Dlatego niektórzy ongoingi ma żadnych zakończeń, zerwane w najbardziej interesujące.

W zasadzie to nie jest przerażające, ponieważ kontynuacja tej historii można znaleźć w podstawowym źródle i zająć manga. Na przykład, wielu z ulubionego anime „Fruits Basket” opublikowana tylko pierwszy sezon, a publiczność ciekawy o losach bohaterów mangi oznaczało, że odsłania wiele tajemnic fabuły. Jednak twórcy „Kosze z owocami” przynajmniej przyniósł historię do logicznego punktu, w którym na pobyt. Inne anime pozostają otwarte, a to jest zupełnie zrozumiałe oszołomienie.

Czy ongoingov i oczywiste Plus – znaków rosną wraz z publicznością, kuźnia znaków, motywowanie pozytywne zmiany w ich życiu. Bohaterem ongoinga „Bleach” Ichigo, nie tylko uratować świat, jest także dobrym uczniem, docenia rodziny i przyjaciół, którzy pomyślnie ukończyli szkoły, zajmuje się pracą. Co zaczyna się jako historia słodkim dziecięcym, to objawia się w dość dorosła i głębokiego dramatu.

ongoingov przemysł

Jak jest decyzja o strzelaniu i uwalniania? W rzeczywistości jest to bardzo ważna ocena ongoingov. W Japonii, anime i mangi ostatnie oceny można znaleźć w czasopiśmie „Jump”. To kropla w ocenie uciąć wyjście nowej serii anime „Bleach”, pomimo faktu, że manga idzie tak daleko. Ale długi czas – to nie koniecznie pożegnanie. Na przykład ostatnio, po przerwie piętnastoletniej znowu zaczął filmować toczące „Sakura. – karty wyłapywania”

Jak to top ongoingov? Należy rozumieć, że przemysł ma na celu osiągnięcia zysku, a głosowanie kupujący torebkę. Japonia – kraj, który jest bardzo wrażliwy na temat prawa autorskiego, więc po prostu przejść do trybu online i pobrać nową serię za darmo – nie do pomyślenia. Nowa seria wyjdzie w telewizji, ludzie kupują dysków, tomy mangi, produkty powiązane, zapłacone za wygląd różnych projektów związanych z ukochanej historii. Ten ogromny zysk, a kiedy zaczną spadać, likwidacji projektu. Oznacza to, że wkrótce pojawi się nowy, równie ekscytująca historia.