237 Shares 2344 views

druty szalik, kaptur

Zimna zima zawsze chce owinąć się w coś ciepłego i futrzany. Aby to zrobić z powodzeniem zmieścić szalik i kapelusz. Modelarzy i projektanci oferują fashionistas i wszystkich tych, którzy cenią praktyczność wygodne rozwiązanie – ten szalik-kaptur. Ta zaskakująca kombinacja ciepłym szalikiem i kapturem w jednym produkcie. Nie ma potrzeby, aby umieścić na kilku rzeczy naraz, i zrzucić płaszcza kaptur może być w każdej chwili. Wszelkie fashionistka może sam współpracownik kaptur-szal na drutach. Będzie to wymagało około kg ciepłej i miękkiej wełny grubości ramion szósty lub siódmy liczb.


Plany na szalik-kaptur

Aby rozpocząć produkcję szalik-kaptur powinno być opracowanie wzorca. Chociaż doświadczeni tkaczy może się bez niego obejść. Konieczne będzie vyvyazat dwóch prostokątów. Jednym z którego wielkość wynosi 22 do 76 cm, znajduje się osłona, a drugi – wielkość 42 150 cm – to samo szal. Kiedy pola są połączone, będą mieli tylko podłączyć.

Schemat dziewiarskich

Zacznij drutach a szprychy kaptur-szal potrzeba małego prostokąta. Trzeba obliczyć liczbę pętli. W tym celu konieczne jest, aby wybrać szprychy dziesięć pętle i próbkę vyvyazat kilku rzędach. Następnie zmierzyć długość próbki. Ponadto, tak jak w matematyce, aby równanie jednego nieznanego, a wynik jest pożądaną liczbę pętli. Na przykład, w tym przypadku zawias 10 – 8 cm i 42 cm, jest konieczne, aby równanie – 10 N – 8 cm x n – wynosi około 42 cm, 52 pętle … Wygodny na drutach proste szprychy szalik maską sygnatur. Schemat być proste. Na wykresie wskazują na stopnie i są określane pętle – twarzy lub (v) lub lewe (-). 1 rzędzie: vvv- tak dalej aż do końca serii. 2 seria: vvv- tak dalej aż do końca. Kaptur-szal z dzianiny mówił po prostu. Połączenie na szprychy 52 pętli i pierwszych 3-4 cm dzianiny zwykły gumką, to znaczy na przemian provyazyvat pętli twarzy i Purl. I w tym celu wszystkie szeregi. Gdy jest to około 4 cm dzianiny prosty gumką, trzeba będzie przełączyć się angielskiego gumy.

Baza Knitting internetowej

To będzie ciepłe i piękne dzianiny szprychy szalik-kaptur. Schemat dziania pomoże kontrakt z wzorca. Mimo to proste. Ponieważ po raz pierwszy połączone z prostą gumką, a następnie przejść do angielskiego bardzo łatwo. Na ten twarzy pętle muszą provyazyvat jak zwykle, ale z purl pętle należy postępować w następujący sposób: make nakida i po prostu wyrzucić pętlę na pracę igły dziewiarskie. A w następnej serii pętle twarzy trzeba utkane z sc oraz rzut bełkot z nakida ponownie. Cała druty kaptur-szal będzie powiązany z nim angielskim lub wypukłą zespołu. Ten wzór jest odpowiedni dla tego produktu i że otoczą dziania, rysunek – gęsty i produkt – bardzo ciepłe. Kiedy oba prostokąta będzie gotowy, tylko trzeba je połączyć. Konieczne jest jedynie, aby użyć igły i nici – i gotowe dzianiny kaptur-szalik na drutach. Trzeba tylko ściegów, to lepiej korzystać z tego samego wątku wełniana, która dzianiny. Szwy powinny zrobić rozmiaru pętli twarzy, pomoże ukryć szew, a produkt będzie wyglądać jak jeden podmiot. Końce szalika mogą być ozdobione pobocznych, frędzle, pompony, trzeba tylko pokazać wyobraźnię.