287 Shares 4903 views

Jak nauczyć się tkać Bombki z gwintem

W dzisiejszych czasach istnieje tak wiele rodzajów rzemiosła, jest – origami, Quilling, dziania, hafty i tak dalej. Jednym z najbardziej popularnych jest dziś tkanie z bombkami.


Jeśli natychmiast postawił pytanie: „Jak nauczyć się tkać Bombki?” – prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Mogą one być różnej długości i grubości. Mogą splot wstążki, makrama i zwykłych kolorowych nici. Każda osoba będzie zadowolony otrzymać prezent akcesoriów wiklinowych, jak bombki – to jest cool. Fennec początkowo był swego rodzaju talizmanem, który przyniesie szczęście i szczęście. Kiedy tkana bransoleta mimowolnie przypominają hipisów minionego wieku: ich ręce były pokryte takimi bransoletki w różnych kolorach i odcieniach.

A jednak, jak nauczyć się tkać Bombki wątku? Być może tak wiele jest zainteresowany w tej kwestii, pomimo faktu, że te ozdoby teraz nieznacznie mniej popularny niż to było kilka lat temu. W tym artykule opisano niektóre techniki tkania i oplatania schemacie przedstawiono fenechek wątków.

tak więc:

1. Wielkość przędza powinny być cztery razy więcej niż bransoletki. Liczba wątków w ciągu bombki wikliny musi wynosić co najmniej osiem. Po określeniu rozmiaru i numer, za pomocą szpilek krawieckich zabezpieczyć przyszłe bransoletki tak, że nie skręcać.

2. Następnie związać dwa węzły sąsiadujące z lewym gwintem przędzy z prawej strony. Zatem włókna będą przeplatane. Poza tym gwintem vyvyazyvayut węzła następnego. I tak na skraju bransoletki. Jak widać, to utworzyła szereg ukośnych pasków o tym samym kolorze. Procedurę powtarza się ponownie, tym razem dwa tie prawo węzeł. Wykonujemy te czynności aż do końca bransoletki, a także po zakończeniu pracy starannie wiązać węzły i tkane Fenichka jesteś gotowy.

Ten rodzaj tkania jest najłatwiejszy. Prezentujemy uwagę inny rodzaj splotu. Przygotowujemy przędzy i zapiąć wszystkie kołek. A teraz zacząć tkać w przeciwnym kierunku, a będziesz mieć inny wzór.

Trzeci rodzaj bombki tkackich. Tak jak w pierwszym sposobie, splot, przygotowuje skórę dokręcić sworzeń. Do połowy warkocz klasycznej metody opisanej powyżej, a następnie – lustro. Uzyskać bardzo oryginalne i nietypowe. Te wątki, które spotkały się w środku bombki, starannie związać wiązkę razem. Dzięki tego rodzaju tkania wzoru otrzymanego w postaci strzałki.

Trochę zapoznanie się z techniką, jest możliwe do podjęcia bardziej skomplikowanych opcji. Oto jeden z nich.

Jak nauczyć się tkać bombki w stylu rustykalnym skośny splot?

Akcesoria z ukośnym tkania powinny splot przez szeregi. Tak więc możliwe jest, aby zakręcić zarówno od strony prawej do lewej i od lewej do prawej. Parzysta liczba wątków są już ustalony podział na pary i wiążąc ze sobą na przemian.

Z biegiem czasu, nauka tkania bombki bez instrukcji i schematów, możesz znacznie zmniejszyć czas pracy na bransoletkę. Również w tym akcesorium można tkać kulek lub utworzyć rysunek, który będzie wyglądać oryginalnie.

Te niezwykłe prezenty można zachwycić znajomych i rodzinę. Po tym wszystkim, aby uzyskać pozycję prezent, zrób niezależne, o wiele ładniejszy niż ten, który został zakupiony w sklepie. Tak rozwijać, uczyć się i odkrywać nowe obszary rzemiosła, ponieważ teraz wiesz, jak nauczyć się tkać bombki. I nigdy nie bój się eksperymentować. Kto wie, może odkryjesz utalentowanych markowe akcesoria i biżuterię?