372 Shares 7222 views

Z rękami. Zabawki drewniane jako sposób zarabiania

Dzisiaj rynek jest przesycony produktami dla dzieci z zabawkami normom, materiałów niebezpiecznych. Głównym producentem takich towarów – Chiny. Ten dostawca długo wciśnięty konkurentów z innych krajów, a stał się niemal monopol w dziedzinie branży zabawkarskiej. Jak Chiny oferuje zabawki w niskich cenach, rosyjscy producenci są zmuszeni do opuszczenia do „walki”. Jednak populacja jest teraz zaczynają rozumieć, że dzieci potrzebują zabawki nie są tanie, a jakość i przyjazne dla środowiska. Dlatego wielu dojść do wniosku, że trzeba zrobić z rękami drewniane zabawki. A może po prostu nie zrobić dla swoich dzieci, i ustalenie produkcji na małą skalę?


instrumenty

Co trzeba zrobić, aby produkować drewniane zabawki dla dzieci, nawet w małych ilościach?

Po pierwsze, trzeba pokój. Pożądane jest, by była ona co najmniej trzy pomieszczenia: do drewna, malowanie, montaż i pakowanie wyrobów gotowych. Ale to jest idealny. W rzeczywistości, po raz pierwszy można dostać garaż lub domek.

Po drugie, konieczne jest, aby zdobyć kilka maszyn do obróbki drewna i innych urządzeń. Na pierwszy dość dłutem i wiercenie, frezowanie, szlifowanie i Okleiniarki. Zdecydować, co konkretnie potrzebujemy więcej maszyn, można zdecydować po zakresu.

Po trzecie, w celu wytworzenia własnymi rękami drewniane zabawki, akcesoria potrzebne do malowania. Tutaj wybór jest tylko dla pana. Najważniejsze jest to, że wszystkie materiały były przyjazne dla środowiska i nie zaszkodzić dzieciom.

Po czwarte, konieczne jest sprzęt do pakowania produktów. Ale w przyszłości. Chociaż można po prostu kupić pudełko odpowiedniej wielkości i pakować swoje produkty.

Po piąte, personel. Aby rozpocząć produkcję wystarczającej ilości 2-3 osób. Wtedy, gdy zakres i zwiększyć skalę produkcji, możliwe jest, aby zatrudnić dodatkowych pracowników.

Wymagania dla zabawek z drewna

Dzięki własnej produkcji zabawek należy przestrzegać kilku zasad:

  • Zabawki powinny być łatwo. Na przykład, piramida. Aby zrobić taką zabawkę jest bardzo proste, ponieważ wymyślił dawno temu. Aby wesprzeć pręt zamocowany jest, że noszą pierścienie o różnych rozmiarach i kolorach z otworami. Szczyt piramidy wieńczy piłki. Wszystko zabawka gotowe do sprzedaży.
  • Zabawki nie powinny mieć małe elementy, które dzieci mogą umieścić w ustach. Konsekwencje naruszenia tej zasady może być bardzo smutny dla producenta i śmiertelne dla dziecka.
  • Wszystkie elementy powinny być jasne, eleganckie i piękne. Tylko takie zabawki mogą przyciągnąć uwagę klientów i zachwyci dzieci.

Zalety drewnianych zabawek

Obiekty te mają swoje niezaprzeczalne zalety dla gry:

– Zabawki drewniane przyjazny dla środowiska i bezpieczny.

– zabawki wykonane z drewna są mocne i trwałe.

– Jest to tradycyjny rosyjski drewniane zabawki.

asortyment

Przede wszystkim przyjść do głowy piramidy, różne labirynty z drewna dla najmniejszych, kości, koń na biegunach. Kostka jest pożądane, aby nie robić zbyt małe, tak że dzieci mogą budować z nich lalki zamki i siebie. Oczywiście, w tym przypadku konieczne jest, aby wybrać lżejsze materiały takie jak cienka sklejka, albo nawet łatwiejsze. Po tym wszystkim, duże drewniane zabawki będzie zbyt ciężkie i nie są bezpieczne dla dzieci.

Można zrobić proste miecze i tarcze dla chłopców, samochody, prefabrykowanych domów dla lalek.

Zabawki dla ulic

Jeśli zdecydujesz się zrobić z rękami drewnianych zabawek, nie powinniśmy zapominać o zabawkach dla ulicy. Stabilny popyt będzie różne place zabaw, domki, zjeżdżalnie, huśtawki. Choć rynek jest wypełniony plastikowych odpowiedników, kupujący nie jest zadowolony z jakości tych miast i rogach. wyroby z drewna również posłuży jako dziecko wynosi jeden rok, co pozwala dziecku spędzać z korzyści i przyjemności czasu na ulicy. Oczywiście, obszary na wolnym powietrzu i małych miast produkować wyłącznie na zamówienie, jak różne klienci potrzebują różnych zestawów wyposażenia. I można dać klientowi możliwość wyboru koloru produktu – będzie to miły bonus.

Zabawki na zewnątrz jak widać na sobie rogi. Oczywiście, drewniane Zabawki te dzieci kupują nie tylko na ulicy – oni doskonale pasują nawet w małych mieszkaniach, dzięki czemu dziecko wyrzucić nagromadzoną energię.

rysunki zabawki

Rysunki zabawek drewnianych kapitan lub właściciel firmy może również opierać się na własną rękę. Jeszcze nie dokonywała komplikuje rzeczy, nic skomplikowanego o nim. Bardziej wyrafinowane zabaw na ulicy i wszyscy są dokonywane przez poszczególnych rysunków, w zależności od wieku i wzrostu przyszłych użytkowników.

Jeśli istnieje potrzeba na rysunku, zawsze możesz udać się do specjalisty, który za rozsądną cenę podejmie wszelkie niezbędne obliczenia.

Dzieci uwielbiają zabawki z drewna, zwłaszcza jeśli ustanowione przez swoich rodziców, a dzieci również pomógł. W celu uczynienia swoich rękach drewniane zabawki, nie trzeba być stolarzem. Na przykład, drewno kaczka może zrobić każdy.

Potrzebny będzie kawałek drewna o minimalnej grubości 2 cm, wzór, piły lub wyrzynarki, farby, drukarki, pilniki do paznokci, szablon, papier ścierny.

– Nadruk na kaczki drukarka ikona sylwetka.

– Wyciąć wizerunek, stosuje się go do drzewa i wyciąć wokół ołówka lub długopisu.

– pili kontur układanka. Wszystkie części muszą być starannie traktowane najpierw z grubym pilnikiem, potem papierem ściernym. Odbywa się to tak, że dziecko nie może dostać drzazg.

– Razem ze swoim dzieckiem malować kaczkę. Po wyschnięciu farby można pokrycie kaczka lakierowana na kolor dłużej.

– Możesz zostawić zabawkę w taki sposób można wyciąć go na kilka części, aby uzyskać układanki. W tym przypadku wszystkie odcinki muszą być przetwarzane ponownie.

– Jest możliwe, aby wywiercić otwory i umieścić kaczkę na kółkach, dzięki czemu wózek dla dziecka.

wniosek

Wykonany własnymi rękami drewniane zabawki mogą przynieść radość nie tylko dla dzieci, ale także zupełnie obcych dzieci, którzy będą mogli otrzymać niezawodne, bezpieczne i ciekawe zabawki. Jeśli podchodzimy do sprawy z umysłu i duszy, zadanie nie tylko przyniesie satysfakcję moralną, ale także całkiem wymierne korzyści materialne. Główną rzeczą, prawidłowo obliczyć wszystkie plusy i minusy takiego zdarzenia. Aby zminimalizować ryzyko, można zamówić projekt biznesowy specjalistę, który nie tylko pokazać wady i zalety, ale również oblicza ROI i zwrotu okres produkcji.