775 Shares 7307 views

Mini piec – najlepszy pomocnik w kuchni zdrowe i pyszne jedzenie!

Mini piec charakteryzuje się małym, kompaktowym pieca z arsenałem funkcji :. ogrzewania, rozmrażania, konwekcja, grill, toster, itp Niewątpliwie, technika ta nie tylko stał się ulubionym i niezastąpiony pomocnik w kuchni, ale również w celu uzupełnienia jej stylowy, oryginalny wygląd każdego wnętrza , Zazwyczaj, kompaktowe urządzenie jest bezpośrednio zależna od ilości wbudowanych funkcji. Obecnie w sklepach można spotkać różnorodne mini kuchenki. Jak nie zgubić się w tym i znaleźć swój model?

Przy wyborze tego rodzaju urządzeń gospodarstwa domowego, jak mini piekarnik, konieczne jest, aby stosować się do pewnych zasad. Pierwszą zasadą jest, aby określić cel zakupu. Na przykład, wielu ludzi staje się mini-piekarnik do użytku sezonowego w kraju. W tym przypadku należy wybrać model z płytą grzejną i piekarnikiem. Jeżeli domek jest wysyłana do pary, produkty z wielkością piekarniku przez około 10-15 litrów wystarcza. Na ruchliwej rodziny lub wielu przyjaciół i krewnych, odpowiednio, wymaga modelu głośności. Dla domu stałego użytkowania w Minipiekarnik najważniejsze – piekarnik, a wielkość to znowu zależy od szacowanej liczby osób. Przemieszczenia standardowe pieca średnie około 50-60 litrów, podczas gdy w mini-suszarce, waha się w zakresie od 8-9 do 35-55 litrów.

Druga zasada – wybór odpowiedniego urządzenia piekarnikiem elektrycznym. Prawie wszystkie współczesne modele zawierają dwa elementy grzewcze – jeden na górze, drugi – na dole. Włączanie / wyłączanie i moc obu elementów grzejnych może być sterowana oddzielnie, a tym samym zaoszczędzić energię. Tak więc, na przykład, jednoczesne ogrzewanie jest korzystne w przypadku ciasta, gdy 100% wymagane propekaniya nadmuch gorącego powietrza z obu stron.

Następnie, co należy zwrócić uwagę – to jest powłoka wewnętrzna piekarnika. Specyfikacje techniczne tego produktu, mini piekarnik, opinie konsumentów są również potwierdzone. Trwałość, łatwość obsługi, zależy bezpośrednio od jakości powłoki wewnętrznej. Obecnie, zgodnie z instrukcjami dotyczącymi różnych modeli mini piecach można znaleźć znak «Durastone». Wskazanie to gwarancję, że powłoka jest odporna na różne uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, etc.) w podwyższonych temperaturach i czynników agresywnych środków czyszczących.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na funkcjonalność technologii, chociaż ta opcja zależy od osobistych preferencji każdego użytkownika. Istnieją cztery główne funkcje, które każdy posiada mini piekarnik: timer, «Booster» (zdolność do gotowania potraw znacznie szybciej ze wzrostem zużycia energii), konwekcję lub wentylacji i rozmrażania. Ta ostatnia cecha eliminuje konieczność zakupu kuchenki mikrofalowej. Różne modele mini kuchenki mogą być wyposażone w więcej funkcji, takich jak „grill”, „Marmalade”, „jogurt”. Ale lepiej jest, aby dokładnie zastanowić się, jak rodzina potrzebuje w tej funkcji, zanim za niego zapłacić.

Dziś można znaleźć modele różnych producentów: Minipiekarnik Delonghi, Delta, Ariete, Scarlett, Redber i innych. Jeśli chcesz kupić naprawdę ułatwia proces gotowania, należy najpierw skonsultować się z doświadczonym subiekt, przeczytaj opinie konsumentów, a następnie nabycie będzie radość!