181 Shares 4271 views

Kislovodsk, motele z basenem: przegląd, ceny, opinie

Otoczony majestatycznymi górami i piękne Kaukaski malowniczymi dolinami, na wysokości 800 m npm powinien Kisłowodzk – najbardziej popularny kurort spa nie tylko w regionie Stawropol, ale także w całym kraju. Jest on idealnie dopasowany do leczenia i odzyskiwania obronne organizmu, a łagodny klimat tutaj. Dzięki ochronie miasta, na wysokiej górze przechodzi w ośrodku czystego powietrza i silne wiatry. Zawsze jest dużo zieleni, wypływający przyjemny zapach.


Każdy wie, że jeśli potrzebujesz wypoczynku dla ciała i duszy, aby nie znaleźć miejsce lepsze niż Kislovodsk. Sanatorium basen nie są rzadkie, a to jest bardzo ważne, ponieważ jest to parametr pod uwagę, że wiele osób w pierwszej kolejności przy poszukiwaniu uzdrowisk. Które zostaną szczegółowo omówione, a także przedstawił ocenę, które pomogą ustalić najlepszy ośrodek w pięknym mieście.

Kislovodsk uzdrowisko z basenem

Obecnie wiele ośrodków budują baseny na jego terytorium, ponieważ jest takie ośrodki są najbardziej popularne. Wśród nich:

 • "Healing Narzan".
 • „Centralna Rada”.
 • "Jinan".
 • „Dolina Narzan”.
 • "Elite".
 • Sanatorium nazwany Gorkiego.
 • „Kaukaz”.
 • „Twierdza”.
 • "Horizon".
 • „Moskwa”.
 • Sanatorium Ordżonikidze.
 • "Plaza".
 • „Wiosna”.
 • „Świt”.
 • "Victoria".
 • "Villa Arnest".

Ocena: Najlepszy z najlepszych

Każda z tych instytucji ma swoją specyfikę i różnice. Ale można powiedzieć od razu, że wszyscy zasługują na uwagę i godne odwiedzenia. Ośrodki te są przeznaczone do wypoczynku i leczenia, a personel i administracja stara się zrobić wszystko, aby pobyt w sanatorium im jak najbardziej komfortowy.

Ocena ośrodków Kislovodsk z basenu składa się z instytucji kategorii, jego lokalizacji, obecności lub braku źródła wody mineralnej, dodatkowych usług, profilu medycznym i rozrywki.

 1. Pierwsze miejsce dla wydajności można bezpiecznie podać „Villa Arnest”. Ten ośrodek najwyższa kategoria, która ma swoje źródło wody mineralnej, o profilu medycznym i centrum SPA.
 2. Big sanatorium „Plaza” dla maksymalnie 600 osób, co odpowiada światowej klasy hotelu, istnieje wiele obiektów rozrywkowych dla dzieci i dobra pokoju z wodą mineralną.
 3. Inne uzdrowiskiem najwyższej kategorii – „Red Stone”. Między innymi jest reszta wycieczki oferta miasta, jak również w Piatigorsk, miejsca zamieszkania Mihaila Yurevicha Lermontova i różnych muzeów. Jeśli chcesz, możesz nawet pójść do Dombai i Arkhyz spędzić dwa wspaniałe dni w komfortowy dworek.
 4. Sanatorium „Świt” odnosi się również do instytucji wyższej kategorii, tutaj oferuje wycieczki i różnorodne rozrywki.
 5. uzupełnia on w pierwszej piątce na właściwości sanatorium „Healing Narzan”. Znajduje się on w samym sercu miasta, aby zorganizować wczasowiczów rekreacyjne, takie jak tańce i wycieczki. centrum biznesowe, sklepy, sauna, korty tenisowe i wiele innych.

Te kurorty mieście takim jak Kislovodsk moteli (z basenem), rozprowadzane w rankingu standardowych specyfikacji. Jednakże, istnieje lista medycznych i spa, które są najczęściej wybierane przez samych turystów. Wśród nich Sanatorium. Gorkiego i on. Ordżonikidze, jak również "Victoria", "Villa Arnest", "Uzdrowienie Narzan" i "Plaza". O każdy najmniejszy szczegół.

Sanatorium Gorkiego

Położony w malowniczym miejscu – na krzyżu Hill. Ten sanatorium został otwarty z powrotem w 1923 roku, więc to ma bogatą historię i własne tradycje. Specjalizuje się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, układu nerwowego i przewodu pokarmowego systemów, jak również do leczenia układu mięśniowo-szkieletowego, układu oddechowego, zaburzenia metaboliczne i patologii układu hormonalnego. Pacjenci są oferowane różne opcje poprawy, począwszy od obróbki cieplnej i wykańczania klimatoterapii. Sanatorium Gorkiego (Kislovodsk) Basen ma tylko jeden – zamknięte. Jej długość 24 m.

Sanatorium Ordżonikidze

Główny profil leczenia – układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Do ośrodka szerokie zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne, na przykład, można brać kąpiele Narzan i testy w laboratorium immunologii. Otwarty na gości pokoje o różnym poziomie komfortu, który określa koszt zezwolenia. Ordjonikidze sanatorium (Kislovodsk) basen To ma rozmiar 15 x 8 m. Oprócz niego nie jest to gimnastyka hol, centrum fitness, stół do tenisa i trawy, bilard i aerosolyary.

"Victoria" Sanatorium

Ten ośrodek zdrowia posiada bogate doświadczenie w leczeniu różnych chorób – więcej niż 200 lat. Charakteryzuje się komfortem i przyjemną atmosferą, która daje pracownikom. Specjalizuje się w „Victoria” w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego, układu nerwowego, układu krążenia i systemu trawiennego. Dr ośrodki z powodzeniem radzić sobie z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego i zaburzeń metabolicznych. Między innymi, sanatorium jest urządzony w przyjemnym, nowoczesnym stylu i odbywają się regularnie różne zajęcia rekreacyjne, basen, sprzęt sportowy, oferuje wycieczki i kulturoznawstwo. Ponadto, „Victoria” jest ujęte w wykazie „sanatoriach o Kislovodsk z basenem z wodą mineralną” – istnieją aż dwa źródła dobrze room „Essentuki-4” i „Slavyanovskaya”.

Sanatorium «Villa Arnest”

Idealny ośrodek zdrowia do wypoczynku i leczenia, które ma 4 gwiazdki. Na terenie znajduje się świątynia, otoczona pięknym parkiem i dlatego jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą relaksujący wypoczynek w jednym z naturą. Wyposażone ścieżek spacerowych, rozumianej rozrywki dla dzieci i dorosłych, zgodnie z umową przedwstępną organizuje wakacje. „Villa Arnest” specjalizuje się w leczeniu chorób układów oddechowego jelitowe, układu nerwowego, układu krążenia, układu moczowego i jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy peretruzhdaetsya w pracy i stale w stanie stresu. Jeżeli wybór w mieście takim jak Kislovodsk, motele z basenem, ośrodek zdrowia jest odpowiednia pod każdym względem, zwłaszcza dla rodzin, które planują urlop z dziećmi.

Sanatorium "Healing Narzan"

Znajduje się w centralnej części Kislovodsk i jest dobrze wyposażony ośrodek zdrowia oferuje przytulne pokoje i szeroką bazę diagnostyczną i terapeutyczną. Wykonywane terapii i profilaktyki schorzeń układu oddechowego, układu nerwowego i układu sercowo-naczyniowego, a także zaburzeń metabolicznych. igła reprezentowane medyczny podstawa, refleksyjny, laser i terapia manualna, masaż, prysznice i kąpiele Seltzer. Są to wspaniałe oferty Kislovodsk uzdrowisko z basenem. „Bufet” i inne atrybuty komfortowego pobytu tutaj obecnych.

"Plaza"

Został otwarty w 2005 roku. Do tej pory, ośrodek zdrowia jest jednym z najlepszych nie tylko w Kisłowodzk, ale również na CMS. Podobnie jak w poprzednim Sanatorium „Plaza” specjalizuje się w leczeniu i profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego i układu nerwowego, nadające się do leczenia chorób górnych i dolnych dróg oddechowych, możliwe jest, aby pozbyć się choroby w obszarze ginekologicznych i urologii. Oferuje gościom kąpiele błotne, różnorodne działania terapeutyczne i konsultacji lekarzy. Oprócz basenu z sauną, gabinetem masażu, sale do jogi i gimnastyki.

Kislovodsk sanatorium z basenem: Opinie

Ośrodki wymienione powyżej są prawie 100% pozytywnych opinii, każdy camper był zadowolony z leczenia uzdrowiskowego oferowanych w ścianach tych instytucji. Na przykład, „Villa Arnest” jest ceniona za to, że jest mały, więc 30-40 pacjenci czują się tak komfortowo jak w domu, a są one wystarczająco dużo personelu domowego uwaga pielęgniarskiej. Ci, którzy byli w „Plaza”, mówią, pyszne jedzenie i wysoki poziom komfortu oraz „Victoria” nie jest zadowolony wszystkich gości – nie było skarg na układ pomieszczeń, w szczególności na łóżkach i materacach. Ładne i wygodne „Healing Narzan”, jak w sanatorium im. Ordżonikidze przyjazny personel. Pacjenci nie pozostało obojętne sanatorium im. Gorzki i lekarzy tam pracujących.

Oceniając opinie o wszystkich uzdrowisk, można określić, że najlepszym z nich jest „Plaza”.

Kislovodsk. Sanatorium z cenami basen

Dzienny koszt zakwaterowania, wyżywienia oraz zabiegów zróżnicowane, zależy nie tylko od wybranej kategorii pokoju, ale także dodatkowych usług i sezonu (w rublach rosyjskich)

 • "Plaza": 6300-23 300.
 • "Villa Arnest": 4100-15 700.
 • "Victoria": 3200-8900.
 • "Healing Narzan": 3900-11 700.
 • im. Ordżonikidze: 2000-3900.
 • im. Gorky: 2500-6000.

Doskonałym rozwiązaniem dla leczenia uzdrowiskowego jest pięknym miastem z Kislovodsk. Sanatorium z basenem (i nie tylko), aby pomóc pozbyć się głównych i współistniejących chorób, aby przywrócić witalność organizmu po ciężkiej chorobie i żmudnej pracy przez długi czas, a także okazją, aby po prostu odpocząć w człowieka.

Ten artykuł został wymieniony, nie wszystkie ośrodki na terytorium Kislovodsk i CMS jest ich wystarczająco dużo dla tych, którzy mają ograniczony budżet, a dla ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na drogie leczenie uzdrowiskowe. Pozostaje tylko wybrać, w zależności od finansów, opinii i osobistych preferencji.