719 Shares 8559 views

Jak drukować e-bilet na pociąg? usługi kolejowe

W ostatnich latach coraz bardziej istotne dokumenty elektroniczne podróży dla pociągów. Ta usługa pozwala zaoszczędzić czas i nerwy i siłę. Dlatego coraz więcej pracowników w kasie zaczął zadawać pytania na temat jak kupić e-bilet na pociąg Kolei, ponieważ jest o wiele wygodniejsze.

Dzięki tej usłudze mają teraz okazję, aby przyjść do stacji zaledwie kilka minut przed wysyłką kolejowego. Pociąg może siedzieć bez oryginalnego biletu, konieczne jest jedynie, aby mieć pod ręką dokument, który został podany przy rejestracji. Ale dokładnie jak się zarejestrować i jak wydrukować e-bilet na pociąg, niewielu wie.

Rejestracja dokumentów podróży elektronicznych

W momencie zakupu biletu w pociągu Kolei on-line należy podać w pozycji „e-Rejestracja” w odpowiednim polu. Dopiero po wykonaniu usługi będą wypłacane przez kartę, dokument może być ustawiana w statusie sędziego. To dlatego, że usługa jest nowa, niewiele sobie sprawę, że taki bilet elektroniczny w pociągu, jak używać i tak dalej. D.

Po rejestracji zaleca się wskazywać rzeczywistym, a nie wirtualny numer telefonu, bo wtedy zostanie ona wysłana informacje na temat podróży i metod, za pomocą których można zaznaczyć wszystkie elementy w przypadku różnych i nieprzewidywalnych okoliczności.

błąd danych

Konduktor Koleje wydane specjalnie spreparowany list które wskazują dane z tych, którzy nakazał e-bilet. Po przybyciu na platformie kolejowej do wysłania, trzeba mieć dokładnie dokument, który został podany przy rejestracji. Jeśli w żadnym wypadku dane (przynajmniej jedna cyfra lub litera) nie będzie pokrywać się z przewodnika informacyjnego, dana osoba nie będzie w stanie wyjść za zamówione usługi. Wykonać tę czynność może być nie mniej niż jedną godzinę przed odjazdem składu.

Kiedy nie jest wskazane, aby zarejestrować DL?

Istnieją pewne okoliczności, w których usługa rejestracji Bilet elektroniczny nie jest zalecane, czyli nie będą istotne, np ..:

– Jeśli oryginał standardowych biletów kolejowych, podróżujący służbowo potrzebują pracowników do złożenia kolejnego raportu do działu księgowości;

– nie bierze pod uwagę możliwość zakupu bagaż i bilety specjalne do przewozu zwierząt.

Korzyści z rejestracji EB

Zamówienie usługi jest dostępna dla pociągów PKP długodystansowych, które przemieszczają się przez terytorium Rosji i krajach WNP.

Rejestracji e-bilet na pociąg staje się bardzo istotne, gdy chcemy zająć miejsce w następujących na stacji pośredniej. W tym przypadku bezpośrednio sama rejestracji powinna być przeprowadzona nie później niż 1 godzinę przed podaniem początkowej kompozycji. Warto też wiedzieć, że rejestracja bilet elektroniczny jest ściśle niemożliwe samochody mają być zaczepione na drodze. Wyłącznie dla kompozycji początkowej konfiguracji.

W jaki sposób mogę anulować?

Jak kupić bilet, to jest jasne, ale jak wydrukować e-bilet na pociąg, nie wiem wszystkiego. To wymaga specjalnej formy Kolei, jest nieodzowna. Można skorzystać ze specjalnych warunków w terminalu lub dostać bilet w kasach stacji, a następnie przedstawić go do przewodu.

Wiele z nich jest także zainteresowany na pytanie, czy jest możliwe, aby dostarczyć e-bilet na pociąg? W celu anulowania złożonego wniosku, konieczne jest, aby zacząć wydawać oryginalny dokument podróży. Ale w tym samym czasie może być wykonane nie później niż 1:00 z odlotem z pracowników stacji. Pobierz oryginał może być na stacji kasie, lub jeśli nie ma doświadczenia w swoim terminalu samoobsługowym. Pieniądze za odwołany usługa jest dostępna tylko w przypadku powrotu do kasjera oryginalnych Kolei bilet na pociąg.

E-bilet na pociąg: jak korzystać

Usługa rejestracji elektronicznego biletu w pociągu jest nowoczesny i bardzo wygodny, ale oprócz tych, które nałożono na konsumenta radosnej ograniczeń w zakresie. Na przykład, w przypadku późnego przyjazdu do czasu wyjazdu z pieniędzy na zakup mogą zostać zwrócone tylko wtedy, gdy kupujący udało się awansować do odmowy bilet.

W przypadku podróży służbowej, jak to często bywa, istnieje potrzeba, aby zmienić datę lub godzinę jazdy. Ta manipulacja jest absolutnie niemożliwe w przypadku elektronicznego zlecenia serwisowego. Niechybnie zajmie wyrozumieć oryginału.

Instrukcja rejestracji biletu elektronicznego na kolei kolejowych

W celu prawidłowego ustalenia bilet elektroniczny, trzeba będzie:

– wyznaczyć dokładną datę wyjazdu, aby wskazać w odpowiedniej stacji forma lądowania i ostatecznego przeznaczenia opcji, aby wybrać najlepszą część:

– wybierz samochód i miejsce, jeśli istnieje możliwość wyboru;

– określić w proponowanej formie niezbędnych danych osobowych i informacji kontaktowych;

– wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj płatności;

– należy umieścić znacznik w „e-rejestracji na pociąg”;

– Zaleca się, aby nie dokładnie sprawdzić i ponownie odczytać wszystkie dane wprowadzone powyżej w celu uniknięcia błędów, w przeciwnym razie bilet będzie nieważny, a pociąg nie spadnie;

– podpisania oferty, aby zapoznać się z umową i kontynuować formie;

– zapłacić za bilet dowolnym dogodnym sposobem, na przykład, za pomocą karty kredytowej MasterCard lub Visa, lub nawet za pomocą elektronicznych systemów płatności, takich jak Yandex i WebMoney. Jeśli zajdzie taka potrzeba, istnieje nawet możliwość wydrukowania specjalnego formularza bankowego dla płatności.

Jeśli nie wiesz, jak wydrukować e-bilet na pociąg, można korzystać z usług banków na stacji i dostać oryginalny dokument podróży, do tego właśnie potrzebny jest kod szyfr, który składa się z 14 cyfr. Ponadto koniecznie oryginały dokumentów tożsamości. Ponadto, aby dostać bilet za pośrednictwem kasjera może zarządzać prezentując przygotowany formularz zamówienia.

Jeśli mówimy o tym, jak wydrukować e-bilet na pociąg z pomocą terminalu, odpowiedź jest prosta. należy wpisać 14-cyfrowy kod, na ekranie szyfr i numer serii paszportu.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak kupić e-bilet na pociąg Kolei, zwłaszcza jeśli to nie działa z kilku próbach, można skontaktować się z infolinią dla operatora, powie ci, jak to zrobić.