773 Shares 3804 views

„Świt”, dom na pokład (Jałta): tanie wakacje w drogim miastem

Krymskie połacie tego roku będzie głównym miejscem dla większości Rosjan. Ten niezwykły i co najważniejsze tanie (zwłaszcza podczas dokonywania rezerwacji hoteli z góry) ośrodek jest po prostu niesamowita różnorodność opcji na wiele sposobów – w Jałcie, z piaszczystych plaż i infrastruktura dla dzieci będzie szczególnie szczęśliwa rodzina w Teodozja z aktywnego życia nocnego – młodzież. Ta sama rozkosz Jałta a niektóre wariant umieszczenia powinien wybrać? Będziemy zrozumieć.


Rodzaj urlopu

Jeden z najdroższych miast na Krymie dla reszty (dlatego w zasadzie nie spoczywają zamożnych i aktywnych turystów), jednak i podróżujący z skromnymi środkami, gdzie można znaleźć opłacalne dzienny, takich jak „Dawn” – pensjonacie (Jałta), znajduje się w centralnej części kurortu miejsce.

Reszta jest tutaj zapalające i ciekawe, to nie nadaje się dla tych, którzy chcą przyjść i usiąść w moim hotelu. Istnieje ogromna liczba zabytków, wspaniałe promenady z widokiem na morze, mnóstwo kawiarni, restauracji i światowej sławy butików doroguschih. Warto wiedzieć, że w centralnej części kłopoty z plaż: Prawie wszyscy obrębem Jałcie – Quay, a sami skalisty brzeg i małe, więc do opalania i pływania jest lepiej udać się do okolicznych wsi.

„Świt”, dom na pokład (Jałta)

Mały hotel w pięknym parku, w którym wieczorem chętnie się na spacer lub po prostu usiąść na ławce, obserwując zachód słońca. Jednym z renty chipy jest jego lokalizacja na ziemi, które kiedyś należały do wielkiego architekta, który stworzył słynną każdy Livadia Pałac cesarski (aneks kuchenny), – N. Krasnov. To właśnie tu spędzał czas Mikołaja II – na półwyspie Krym (Jałta).

pensjonat „Świt” znajduje się zaledwie 500 metrów od wspaniałej promenadzie, która trwa 7-10 minut spokojny spacer. Dzięki park otaczający budynek, nie słychać hałasu miasta, w dzień iw nocy – stwarza poczucie lokalizacji w cichym i ustronnym miejscu.

pokoje

Emerytura nie może się pochwalić dużą liczbę pokoi – łącznie 116 sztuk, które są ułożone w komfortowych domków letniskowych lub w głównym bloku budowlanego systemu. Sytuacja jest dość skromne.

  • Domki (12-18 metrów kwadratowych). Normalny pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, lodówką, telewizorem i kompletem niezbędnych naczyń. Prywatna łazienka znajduje się również na zasadzie obowiązkowej.
  • Apartament (12-18 metrów kwadratowych). Pokoje dwuosobowe z podwójnym łóżkiem i rozkładaną sofą, jako dodatkowego miejsca. Jego sytuacja nie różni się od poprzedniego, z wyjątkiem obecności dwóch klimatyzatorów.
  • Typ blok Domki (12-18 metrów kwadratowych). Dogodny wybór dla dużej rodziny, główna różnica od zwykłych domów jest obecność wspólnym WC dla dwóch pokoi.

rekreacja

Zimą i latem czeka na gości Jałcie. Pensjonat „Świt”, cena zakwaterowania, w którym – od 3680 do 6600 dziennie, oferuje turystom bezpłatnie wypożyczyć sprzęt plażowy, uprawiania sportów wodnych za dodatkową opłatą i plac zabaw na terenie kompleksu dla młodszych gości.

funkcje

„Świt” – dom z internatem (Jałta), która ma kilka zalet w stosunku do wielu innych hoteli klasy ekonomicznej.

Po pierwsze, obecność własnej kamienistej plaży, pół km od kompleksu z zadaszenia, które chronią przed słońcem. Warto wiedzieć, że plaża to kroki, więc trzeba ostrożnie oferują je pomieścić starszych podróżnych.

Po drugie, w kosztach utrzymania w absolutnie każdej kategorii pokoju obejmuje trzy pełne posiłki, a śniadania oraz lunche i kolacje. Będzie to bardzo wygodne dla rodzin z dziećmi, które nie muszą myśleć o miejsce do jedzenia.

Po trzecie, emerytalnych „Dawn” (Jałta) – Opinie na oficjalnej stronie kompleksu to potwierdzić – znajduje się zaledwie 50 metrów od popularnego supermarketu, więc można kupić wszystko, czego potrzeba w każdej porze dnia i nocy.

Po czwarte, liczba pokoi jest poddany naprawie kosmetycznej co roku, więc pokój jest zawsze przyjemność być.

„Świt” – dom z internatem (Jałta), co daje wyjątkową okazję do taniego zakwaterowania w najbardziej poszukiwanych i najciekawszych miast na Krymie!