600 Shares 4236 views

Jeremy Buendia jest ulubionym zajęciem kulturystyki

Kulturystyka od dawna jest najbardziej popularnym sportem, co nie jest zaskakujące. W końcu każdy z nas chce mieć takie same idealne ciało, jak profesjonalni kulturysti. W tej chwili konkurencja kulturystyczna dzieli się na różne kategorie, a każda z nich ma własną legendę. Teraz będziemy rozmawiać o mistrzu, zgodnie z wersją "The Male Physicist" Jeremy Buendia. Ten dość młody sportowiec osiągnął już niespotykane wysokości i dwukrotnie zdobył tytuł "pana Olympia". O jego życiu i systemach szkoleniowych i zostanie omówiony w tym artykule.

Dane antropologiczne

  • Wysokość sportowca wynosi 173 cm.
  • Waga w czasie konkurencji – 74,5 kg.
  • Waga międzygabiczna – 84 kg.
  • Objętość bicepsa wynosi 45,7 cm.
  • Objętość piersi wynosi 120 cm.
  • Objętość bioder wynosi 61 cm.
  • Pomiar pasa wynosi 68,5 cm.

Jeremy Buendia. Biografia

Urodził się i wychował przyszłość "Pan Olympia" w słonecznym stanie Kalifornii. Mały Jeremy urodził się w mieście Rosenville 10 października 1990 roku. Od dzieciństwa młodzieniec obserwował, jak trenował jego ojciec, który nie współpracował z kulturystą. To był impuls do faktu, że Jeremy wybrał sobie ścieżkę zawodowego sportowca. Przecież ojciec różnił się od swoich przyjaciół w harmonijnym dodatku ciała, a młody kulturysta chciał się podobać. "Obserwacja reżimu, miłość do wagi i ścisła dyscyplina stały się podstawą mojego życia już w wieku przedszkolnym" – mówi sportowiec.

Oprócz "żelaza", Jeremy Buendia lubił piłkę nożną i był znakomitym pomocnikiem w swojej szkole. Jego zespół łatwo wygrywa puchar państwowy, a sportowiec odgrywa w tym istotną rolę. W tym czasie młodzieniec marzył o karierze jako piłkarz, ponieważ większość uczelni już wysłała zaproszenia do nauki. Więc przyszłość wydawała się spokojna. Ale po otrzymaniu szkody – przemieszczeniu kręgów w odcinku lędźwiowym i szyjnym, – kulturysta musiał opuścić marzenia o karierze piłkarza.

Życie trwa dalej

Aby wyeliminować konsekwencje zranienia, Jeremy Buendia w pełni poświęca się kulturystyce. I bardzo szybko osiąga doskonałe wyniki. W wieku 17 lat sportowiec wchodzi na podium do konkursu i wygrywa niekwestionowane zwycięstwo w Contra Costa Championships 2010. Tylko teraz Jeremy zdał sobie sprawę, że kulturystyka jest jego przeznaczeniem.

Przez następne trzy lata sportowiec poświęca cały swój czas na naukę i decyduje się na przejście do nowej kategorii kulturystyki "Mens Physicist", w której, jak sądził, mógł w pełni zrealizować siebie i otworzyć cały swój potencjał. I jak się okazuje, jest to najbardziej poprawna decyzja, którą mógłby wziąć Jeremy Buendia. Szkolenie pomogło sportowcowi stworzyć idealne ciało i szybko zauważył go w środowisku profesjonalistów.

Absolutny sukces

W latach 2010-2014 kulturysta podbija światowe podium, zdobywając jedno wspaniałe zwycięstwo za drugim. Rok 2013 staje się punktem orientacyjnym, ponieważ właśnie w tym czasie zawodnik wygrał pierwsze miejsce w mistrzostwach NPC Grand Prix, a wraz z nim kartą Pro i nagrywaniem w lidze specjalistów IFBB. Teraz Buendia może wejść na podium konkursu "Mr. Olympia". Czy to nie jest marzenie każdego kulturysta? W 2013 roku Jeremy Buendia spróbuje wyrwać się z liderami, ale zajmie tylko drugie miejsce. Ale w następnym roku, po licznych i trwałych szkoleniach, odzyskuje pierwsze miejsce od równie silnego przeciwnika Sadika Hadzowicza i otrzymuje długo oczekiwany tytuł "Pan Olympia". Już w następnym 2015 r. Jeremy musiał bronić swojego tytułu, a mimo to, że konfrontacja nie była łatwą, udało mu się.

Obecnie sportowiec podpisał kontrakt ze słynną firmą Evogen Nutrition, której właścicielem był nie mniej popularny Haney Rambaud – autor słynnej techniki FST-7. Również Jeremy jest trenerem i współwłaścicielem zespołu kulturystycznego o nazwie FitBody Fusion, który nie przeszkadza mu przygotować się do następnego występu, w którym ponownie obroni swój tytuł "Mr. Olympia".