818 Shares 3243 views

Lek „Koński maść” – skład i zastosowanie

Lek „Koński maść” jest unikalnym balsamem, który zawiera w jej skład ekstraktów dwadzieścia pięć gatunków ziół leczniczych i roślin. Remedy opracowany w pełnej zgodzie z tradycjami użyciu naturalnych składników, zdradzi z pokolenia na pokolenie.

Lek „Koński maści” w swoim składzie zawiera zwiększoną ilość składników czynnych. Zaleca się środek terapeutyczny, gdy objawy niewydolności żylnej, które są obrzęk i uczucie ciężkości w nogach, zmęczenie uczucia napięcia. Wpływ pewnych ekstraktów ziół ma na celu zmniejszenie bólu w stawach, z tyłu i tkanki mięśniowej. Ze względu na aktywnych substancji roślinnych, może pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z reumatyzmem. Action zioła zawarte w produkcie „Koń maści”, ma na celu wyeliminowanie zapalenie nerwu kulszowego i obrzęk stawów.

Aby utworzyć maksymalny efekt terapeutyczny, w skład leku zawiera wysokie stężenie niektórych roślin. Na przykład, kasztanowca, znajdując szerokie zastosowanie w medycynie ludowej na pozbycie się żylaków, zakrzepowe zapalenie żył, owrzodzenia utworzonych na kości piszczelowej, a także zjawisk post-zakrzepowych, zawarte w recepturze w dużych dawkach.

W tym preparacie „końskiego maści” jest w stanie zapewnić maksymalny efekt venotropny związane z obecnością kasztanowca escyna. Substancja ta zmniejsza przepuszczalność bariery plazmowe chłonnych. Flawonoidy, witaminy, należących do grupy B są dostępne jako część kasztanowca wpływają na ścianach naczyń kapilarnych ich szczelności. Zawarty w leku saponiny roślinne pomoc do normalizacji ciśnienia krwi.

Lek ma również żywokost składa maść wzrost stężenia. Głównym składnikiem tej rośliny leczniczego alantoinę. Działanie tej substancji jest skierowany na wzmocnienie procesów regeneracyjnych. Alantoina przyspiesza odnowę komórek i zmniejszają zmęczenie mięśni.

Wspólna ekstrakt jałowiec pomaga aktywować układ limfatyczny, który przyspiesza usuwanie toksycznych pierwiastków. Zioło to jest również zawarty w kompozycji na receptę w dużych ilościach.

Gojenie maść jest zalecany w obecności procesów patologicznych kręgosłupa, mięśni i stawów, a także normalizacji wszystkich kości i stawów. Lek eliminuje zmęczenie i uczucie ciężkości w nogach i zwiększa odpływ żylny w nich.

Odpowiednie maści do użytku zewnętrznego. W tym przypadku skóra w centrach żylaki patologii być lekko wcierać. Masaż nie jest zalecany!

Skutecznym sposobem jest zewnętrzny lek „Koń maści”. nie został zaprojektowany pierwotnie dla ludzkich stawów. Producent środków na receptę lek weterynaryjny został utworzony. Pierwotnie zaprojektowany żel na stawy koni, za opiekę nad ich więzadeł i skórę. Jednak ten lek przeciwbólowy jest obecnie szeroko stosowane w leczeniu zapalenia stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów u ludzi.

substancje lecznicze należące do żelu, zapewniają podwójny efekt terapeutyczny w jej stosowaniu. Lek jest w stanie zapewnić jednocześnie stawów i skóry tonikiem i działanie uspokajające. W ten sposób, mechanizm jego działania na organizm (razogrevayusche chłodzenie) sprzyja jego stosowania jako środek przeciwbólowy.