794 Shares 7463 views

Co to jest „ICQ” i jak go używać

Istnieje wiele zasobów online, które mogą być stosowane do wymiany wiadomości pomiędzy użytkownikami sieci. Być może najbardziej „starożytnych” jest „ICQ”. Konkurenci pchnął go trochę, dzięki znacznie zwiększona funkcjonalność swoich produktów, to jednak nadal bardzo popularne i powszechne. Dlaczego? Ze względu na swoją prostotę i niewykorzystania. Weźmy bliżej przyjrzeć się, co „ICQ”, jak go zainstalować i jak go używać.


Ogólna idea programu

Szczególnie popularny jest posłańcem wśród młodzieży, która jest bardzo ważna jest umiejętność porozumiewania się bez przerwy i granic. Instalując aplikację na telefon / smartphone, a następnie podłączyć urządzenie do internetu, dostają szansę. Może być podłączony do każdego końca świata, gdzie istnieje sieć. Użytkownicy są połączone ze sobą za pomocą serwera, do którego każdy jest połączony bezpośrednio messenger. Będąc zainteresowany w kwestii tego, co jest „ICQ”, można zobaczyć, że ten program nie jest tylko dla rozrywki, wiele firm używa go do komunikowania się ze swoimi klientami. Istotną częścią zarządzania konsultacji sklepów internetowych dostarczyć za pośrednictwem tej aplikacji. W ten sposób zwiększa wydajność pracowników, ponieważ drukowanie jest łatwiejsze niż rozmawiać przez telefon, mają również możliwość zapoznania się z wieloma osobami. Ekonomicznie, jak rozmowy telefoniczne kosztują, a korzystanie z „ICQ” wolne.

Ustawienie „ICQ” na komputerze

Praca na naszej protokół aplikacji ICQ (szukam Cię – „szukam cię”). Pobierz go, najlepiej na oficjalnej stronie internetowej, należy uruchomić plik instalacyjny. pojawi się pierwsze okno, które może być w języku angielskim. Górna linia naciśnij trójkąt i wybierz swój język. Następnie należy być bardzo ostrożnym, bo można łatwo dostać w przeglądarce komputerowej kilka dodatkowych paneli, pasków narzędzi, a sama przeglądarka jest wymieniona. Zostaniesz poproszony, aby zainstalować dodatkowe oprogramowanie, które jest absolutnie do niczego. Odmówić, wybierz drugą opcję, zdjąć wszystkie pola wyboru na wszystkich liniach. Instalacja rozpoczyna się, a minuty kliknij „Finish”. Wszystkie „Aska” zainstalowany na komputerze. Teraz trzeba zarejestrować się w tym serwisie.

Zarejestrować się i otrzymać numer Gadu Gadu

Procedura jest szybka i łatwa, ale trzeba uważać, że to nie jest opóźniony. Po uruchomieniu programu, widzimy w nim słowo „register”, kliknij na niego. Otwiera okno, w którym musisz wypełnić wszystkie pola. Wprowadzić poprawny adres e-mail w krótkim czasie dostać się do niego UIN – unikatowy numer identyfikacyjny, coś w rodzaju numeru telefonu. Tutaj może teraz dać ich przyjaciół i znajomych, że Cię dodać jako kontakt. Ta sama marka i zrobić, gdy ktoś daje się UIN. Zobacz Twój numer może być w osobistym profilu. Pożądane jest, aby nagrać go gdzieś, że nie mają czasu, aby ponownie zarejestrować.

messenger funkcjonalny

Zdajemy sobie sprawę, że takie „Aska”. W Internecie można znaleźć wiele różnych informacji na temat tego programu. O tym, jak to działa. Niech nas, a my w tym skrócie. Ale najpierw uporać się z funkcjonalnych aplikacji.

  1. Członkowie tej samej nazwie w tym samym czasie mogą być online, niezależnie od ilości.
  2. Zawsze można sprawdzić, czy są twoi przyjaciele i znajomi w Internecie.
  3. Jak już wspomniano, komunikacja odbywa się bezpośrednio, bez serwerów pośrednich. Real-time: nie mają czasu, aby wysłać wiadomość – natychmiast otrzymał odpowiedź.
  4. Jest możliwe, aby wyszukać użytkowników na wymaganą cechę – zarówno podstawowych i dodatkowych.
  5. Nie ma problemu wysyłać wiadomości do użytkowników, którzy są w trybie offline. I pewny, że dostanie go od razu, jak tylko wypuszczony do sieci.
  6. Komunikować się, gdy czujesz się komfortowo, nie patrząc w górę od głównej działalności. Nie trzeba „siedzieć” na kanale stałe.
  7. W razie potrzeby, należy zapisać lub skopiować pełną poufność z wybranych użytkowników.
  8. Zorganizować mini-chat, jako pojedynczego użytkownika lub wielokrotność.
  9. Mini natrętne kontakty w tak zwanej „czarnej listy”, a dla wszystkich o nich zapomnieć.
  10. Przesyłają sobie nawzajem zdjęcia, pliki, wiadomości głosowe. Tylko nie zapomnij podać właściwy folder do ich przechowywania.

Job Description messenger

Co to jest „ICQ”? Program ten posiada wiele różnych opcji dla każdego smaku – od koloru aplikacji do awatarów. Po pierwszym uruchomieniu w celu dostosowania go do siebie i pracy. Jeśli nie zmienisz ustawień, w „ICQ” start z komputerem i jest łatwo zasnąć w swoim kącie. Ale jak najszybciej przejść do trybu online, wszystkie kontakty otrzymywać powiadomienia z serwera na jej temat, a ty sam – wiadomości wysyłane podczas gdy zarówno w trybie offline. Jednakże, można przesyłać pliki tylko wtedy, gdy oboje są w Internecie. Należy przestrzegać środków ostrożności, jak przy użyciu pliku może mieć wirusa lub trojana. Najlepiej jest, aby otrzymać wszelkie informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Użytkownicy, którzy mają na swoich komputerach, „ICQ”, może komunikować się głosem. Do tego potrzeba słuchawek i mikrofonu.

„ICQ” na telefon

Wraz z rozwojem technologii możliwe stało się zainstalować takie oprogramowanie na telefony komórkowe, smartfony i tablety dla różnych platform. Co to jest „Aska” na telefonie, co różni się od zwykłych? należy zwrócić się do odpowiedniego sklepu, na przykład, AppStore dla iPhone lub Play Market dla Androida. Pobierz najnowszą wersję, zainstaluj go. W takim przypadku, gdy już mają UIN, typ to wystarczy, i to wszystko. Rejestracja przez telefon jest prawie taka sama jak w poprzednim przypadku. Różnica polega na tym, że odbywa się nieco inaczej rejestracja. Zamiast adresów e-mail, wprowadź numer aktywnego telefonu komórkowego. przyjdzie do ciebie i numerem identyfikacyjnym. Wprowadź go w odpowiednim polu, a następnie można rozmawiać ze znajomymi. Teraz możesz w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca w celu nawiązania kontaktu. Sfotografowany wieży Eiffla w Paryżu czy Most Karola w Pradze – a następnie wysłać do przyjaciół i znajomych, niech zazdrości. Funkcjonalny „ICQ” dla smartphone podobny do wersji komputerowej.