140 Shares 8456 views

serca szybko Cheat Vkontakte nie tylko

Jesteś nowym użytkownikiem Vkontakte, choć znajomych przez długi czas tutaj. Oni już mają dużo przyjaciół, zyskały popularność, dużo zdjęć z nich, którzy lubią. I, oczywiście, próbować się przechwalać i kłuć. Ale to nie ma znaczenia. Nadal nie wiem, co można zrobić. Będziesz stał się najpopularniejszym użytkownik Vkontakte, a my pomożemy Ci w tym.


Mamy wspaniały plusmo program, który szybko pomogą Ci wiatr wiele serc. I nikt nie wie, jak to zrobiłeś. Użyj go, nie jest trudne. Wystarczy go pobrać ze strony plusmo.ru do nas, a następnie instaluje się na komputerze i może pracować.

Instalacja najprawdopodobniej nie będzie miał problemów. I to nie jest trudne do zrozumienia po instalacji, jak go wykorzystać. Tuż przed przejść bezpośrednio do procesu oszukiwania serca, musisz się zalogować, to znaczy, wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło z serwisu. Teraz jesteś gotowy do pracy. Wybierając zdjęcie, które zostanie zawijania serca, aby być dokładną kopią swojego łącza. Następnie określ, ile trzeba serca i nacisnąć przycisk „start”. Wszystko – proces rozpoczął, i nie trzeba nic robić. Wystarczy owijania serca Vkontakte wykonywane nie od razu, ale stopniowo, więc nie zamknąć program, i po prostu zwinąć ją. To nie będzie przeszkadzać. Można okresowo go otworzyć i zobaczyć proces pracy.

Ale to nie wszystkie zalety tego programu. programiści stale aktualizując go i dodając nowe funkcje. Teraz plusmo program może dodać nie tylko serca VKontakte, ale także wiele nowych przyjaciół lub abonentów. W tym celu należy umieścić w miejscu serc „dodaj przyjaciół” i nacisnąć przycisk „start” zrobić. Po pewnym czasie zaczniesz się FaceBook zaproszenie przyjaźni. Nie można zabrać je i po prostu zostawić w abonentów.

Zobaczysz, jak wszystko jest łatwe i proste. Teraz wszyscy twoi przyjaciele będą zazdrośni, bo nie za nic, tak wspaniale mieć wiele serc Vkontakte, a wszystko w tym przedsięwzięciu. Wyobraź sobie ex-miłość znajdzie cię na miejscu i, oczywiście, spojrzeć na swoje nowe zdjęcia i zobaczyć na dole numer przerażającej serc, które pokazują, co liczbę osób, jak na zdjęciu. Może wtedy będzie on sobie sprawę, że stracił? A jeśli będzie widział liczbę abonentów do swojej strony i liczbę przyjaciół, a potem po prostu gryzą się za łokcie. Ale ta metoda może udowodnić swoją wartość nie tylko dawny ale również obecny – przyjaciel ze szkoły, liceum, ale jeśli ktoś nie jest wystarczające. Nawet we własnych oczach staniesz wyższe i będą czuć się znacznie pewniej.

Za pomocą tego programu można szybko podnieść swoje rankingi w oczach przyjaciół i przyjaciółek. Po tym wszystkim, nikt nie wie, jak to zrobić. Cheat serca pozostanie nasz mały sekret.