717 Shares 8867 views

Aplikacja do nauki angielskiego. Poradniki

Ucz się angielskiego z pomocą nauczyciela lub podręcznika sensowny, oczywiście, bardziej wydajne, ale zbyt nudne, zwłaszcza w dobie gadżetów i wszelkiego rodzaju urządzeń, które znacznie ułatwiają nasze codzienne życie. Znacznie bardziej interesujące uczyć się języka w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie, po prostu gra tak, jakby to była zwykła aplikacja rozrywki.


Spróbujmy określić najlepsze aplikacje do nauki języka angielskiego na różnych platformach, które są w jakiś sposób wyróżnia jakość materiału, prostoty i dostępności zwykłego użytkownika.

EngCards

Zanim pójdziesz aż propozycji budowlanych, przede wszystkim studium Słowa. Oprogramowanie pomaga zaskakująco szybko i według twórców, wszystkie nauki angielskich słówek. Program dla języka angielskiego składa się z 3500 kart w formie zdjęć, wraz z profesjonalnym głosem działającego przez native speakera. Cards – jeden z najbardziej skuteczne, choć dość stary, metody słowa percepcji.

Program przeznaczony jest dla każdego poziomu zaawansowania językowego, zgodnie z tą samą miarą wiedzy: Elementary, Pre-intermediate, Intermediate i Intermediate wysoka. Aplikacja jest przetłumaczony na 79 języków, w tym rosyjskim, ukraińskim i białoruskim.

Funkcje platformy

Główną cechą programu jest słowo okresy powtarzania dostrajających. Wiele osób wie, że do zapamiętania (ale nie musi) być zapamiętanie okresowe powtarzanie, więc powtarzać czasy mogą być specjalnie skonfigurowane dla siebie (domyślnie pięć razy).

Po przeprowadzeniu wewnętrznego testu i jego pomyślnym zakończeniu zapamiętane słowa są rozpatrywane i odroczone przez pewien okres (tydzień / miesiąc / rok). Programy szkoleń tego typu wykonane są w formie gry, więc dowolny tryb „obyazalovka” czy „Run up …” nie jest tutaj. Cały proces jest dość skromny i nawet wciągająca.

LinguaLeo

Platforma ta jest doświadczonym i stosunkowo stary gracz w tego rodzaju aplikacji. Głównym „twierdza” marki pozostaje strona internetowa, gdzie można łatwo znaleźć wiele tekstowych szkolenia i samouczki wideo, szkolenia, kursy, i tak dalej. N., w tym opłacone.

Aplikacja do nauki angielskiego na „Android” nie jest niczym niezwykłym, ale LinguaLeo różni się od wielu innych bardzo ciekawe kawałki. Można powiedzieć, że program restartuje żmudny proces uczenia się i czyni go konkurencyjne sportu i muzyki.

funkcje

Aplikacja składa się z wielu elementów gry. Różnorodność tekstów dostępnych w „dżungli”, gdzie głównym zadaniem – aby nauczyć się nowych słów. Tłumaczenie wraz z odpowiednim dźwiękiem można uzyskać klikając na słowo lub wyrażenie.

Dostępne są także szkolenia na wszystkich dotychczasowych członków projektu i czasu. Warto zauważyć, że wniosek jest częściowo zapłacił za badania LinguaLeo angielskim, więc dostęp do zaawansowanych funkcji otwiera się po dokonaniu płatności. Platforma posiada bogate słowniki tematyczne, testy gramatyczne, wszystkie rodzaje ćwiczeń na poprawnej wymowie (bez porównań) szkolenia i innych układów.

System konkurencja jest reprezentowany jako poziom, przy którym otwierają się nowe rodzaje i typy szkoleń. Można, oczywiście, dostęp do wszystkich poziomów na raz, ale po wprowadzeniu n-tej sumy na torebce „Plei Google.”

Ogólnie rzecz biorąc, program do nauki angielskiego LinguaLeo radzi sobie ze swoim zadaniem. Jedyną rzeczą, która czasami skarżą dorosłych użytkowników, więc jest na aplikacji „dziecinada” i, oczywiście, „Donut”.

Busuu

Według twórców, platforma zawiera ponad 30.000 słów i fraz w najbardziej popularnych (i nie) w kolejności. A wszystko to w jedenastu językach świata, w tym z brytyjskim angielskim.

Cały proces uczenia się ma stałe problemy (półprodukt), który można zmienić w dowolnym momencie. Zgodnie z wybranym poziomie w trakcie badania mogą być zawarte w zakresie czytania, ćwiczenia dialogu porównawczą (słuchanie, mówienie i porównania), badania, pisanie krótkich tekstów i sprawdzanie słownictwa.

Programy szkoleń tego typu mają wiele zalet, ale większość użytkowników Busuu lubiany ze względu na możliwość wysłania swoich ukończonych ćwiczeń sprawdzić liczną społeczność online.

Uzupełnieniem wygodnej funkcjonalności, typy działalności „Schedule” do codziennego treningu i oddzielny kurs dla turystów, którzy nie chcą się zagłębić oślep w nauce, ale ma chęci do nauki podstaw „turystycznej” komunikacji.

Wada, jak zwykle, nie ma – „Donut”, co jest konieczne, aby kupić dodatkowe (i dość poważne i istotne) klas. Natychmiast warto zauważyć, że licencja roczna jest znacznie zgryz, i będzie kosztować około 70 $. Drogie, przykro mi, ale to jest fakt – zakupione lekcje są bardzo przydatne i pomagają znacznie poszerzyć bazę wiedzy.

Również nie zaszkodzi wspomnieć, że platforma, oprócz wsparcia dla „Android» -devices, przychodzi jako aplikacja do nauki języka angielskiego na komputerze w dużym stopniu rozszerza swoją publiczność.

"Pumpkin Eng"

Platforma nieco mylące użytkownikowi podczas pierwszego uruchomienia, uderzając jego oryginalności, bo zamiast zwykłej zapamiętywania lub wpisując litery z napisem jesteśmy poproszeni o oferty Kółko i krzyżyk.

Aplikacja do nauki angielskiego „Pumpkin” jest bardzo podobny do funkcjonalności swoich konkurentów: zacząć walczyć ze sztuczną inteligencją w pewien „czas”. Następnie na siatce dziewięciu kwadratów, widać kolumn typów (pytanie, pozytywne, negatywne), czasowniki lub line-razy. Następnie należy wybrać pozycję, w której chcesz przenieść, wybierając jeden z trzech wariantów zaproponowanych właściwą odpowiedź. Poziom nowych słów do poziomu otwarcia, które zostaną później wykorzystane w zdaniach.

Należy również zauważyć obecność rozsądnych infografiki stylu odniesienia dla wszystkich istniejących angielskich czasach. I wszystko byłoby dobrze, ale aplikacja do nauki języka angielskiego na pierwszym poziomie nie odpuszczę – potrzebują „pączek”, i to 3-4 dolarów za abonament.

Chociaż w grze platforma płatności jest zadowolony ze swojej oryginalności, sensownie zbudowany pomoc i szczegółowe instrukcje dla użytkownika. „Pumpkin” otrzymał wiele pozytywnych ocen od społeczności, ale wada w obliczu „Donata” automatycznie usuwane jeden punkt.

Karton Tongue Twister

Bez względu na to, jak dobrze można posiadał skrypt obcego, wymowa nie jest warta dyskontowane. Aplikacja do nauki angielskiego Carton Tongue Twister zbudowany na twistery języka, który według twórców, jest najlepszym pomaga nauczyć się poprawnej wymowy.

Natychmiast patrząc w przyszłość, możemy zauważyć, że darmowa wersja ma tylko osiem twistery języka, a reszta będzie musiał kupić więcej (Skopje i niedrogie – $ 2). Rzeczywiście, pieniądze dla takiego zdarzenia nie przeszkadza: Sceny skonstruowane jako interaktywne bajki, malowane i zdobione ręcznie i dzieci i niezdarny styl wypełnienia, w połączeniu z zabawnymi animacjami dać produkt prettiness, wraz z rozwojem miłości i wyraźne wskazanie na jakość aplikacji.

Razem platforma ma około 30 niedrobnokomórkowego twistery, które mogą być widoczne w różny sposób (w zależności od poziomu trudności). Jest też jedna bardzo interesująca cecha – nagrać swój głos, które mamy, w porównaniu, aby zobaczyć błędy i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Dyskusja na temat animacji twistery język i proces uczenia się ma sensu – lepiej jest spróbować samemu, tym bardziej, że jako „Donut”, w porównaniu z poprzednimi respondentów, czysto symbolicznych.

Dziesięć łatwe

Program przeznaczony jest do codziennego użytku, czyli dzień po dniu, jesteś orzeźwiający leksykon 10-15 nowych słów. Każdego dnia jest to proces uczenia się nie zajmie dużo czasu, wystarczy około 20 minut na lekcji.

Platforma słownictwo jest imponująca – 20 tysięcy słów, ponadto, istnieje całkiem sensowne trenerzy, dzięki którym można znacznie poprawić swoją wymowę .. Ponadto, wszystkie słowa można rozproszyć na własnych listach tematycznych. Wszystko postęp nauki łatwo śledzone, a zatem służy jako dodatkowa dźwignia motywujący.