341 Shares 9204 views

Proste środki zaradcze ludowej robaki

Robaki w organizmie człowieka czują się mistrzami. WHO opublikowała informację, że znany jest 150 gatunków robaków, które namnażają się w organizmie człowieka. Określenie pasożyt jest procesem złożonym. Kału z uwagi na fakt, że kobiety składają jaja okresowo, tylko 20% przypadków potwierdza diagnozę. Dlatego wskazane jest, aby przejść na sześć miesięcy kurs zapobiegawczy przed infekcją z robaków. Tradycyjna medycyna jest bogaty w receptur.

Jak pozbyć się robaków w domu

kurkami

Używane alkoholu nalewki, można kupić w drogerii. W domu, wlano do słoika 150 g wódki. Świeże lisy dodaje się w ilości od 2 łyżek w postaci cząstek stałych. Kombinezon zimowy suszone grzyby, tylko trzeba zwiększyć liczbę do 3 łyżki. W ciągu 2 tygodni od podkreślając w lodówce. Zaleca się okresowo wstrząsnąć zawartość puszki. Aby korzystać bez filtrowania 1 łyżeczka przed snem przez miesiąc. Zapobieganie robaków różnych gatunków jest połączony ze wzmocnieniem układu odpornościowego.

cebule

Folk środki na robaki na podstawie dziobie wykorzystywane Kozaków podczas kampanii. Wieczorem drobno cięte jedną cebulę. Napełniony ciepłą przegotowanej wody. Szkło jest mało. Rankiem napoju infuzji na czczo, cebula wyrzucić.

Nalewka. Bardzo drobno cięte cebulę. Wypełnione kawałkami pół butelki. Następnie dziobka do wódki (alkohol). Nalewka dojrzewa 10 dni. On działał na glisty, owsiki. Jeść przed posiłkiem 2 razy dziennie przez kilka łyżek.

Len z goździkami

ludowym sposobem na robaki uniwersalnym działaniu. Zapobieganie pasożytów. Prosty przepis na ciekawą, godną uwagi i badań. 10 części lnu trzeba wziąć 1 ząbki część nasion. Mielenia, na przykład w maszynce do kawy. Otrzymany proszek rozpuszczono w suchej postaci, z 3 zestawów dziennie przez 1-2 łyżeczki. Program jest – 3 dni na 3 dni po przerwie. Len traktowane z goździkami na miesiąc. Jeśli dziecko nie chce łykać kurz gojenia, które można bezproblemowo dodaną do żywności, jako przyprawy.

czosnek

Pusty żołądek do jedzenia 10 ząbków, często pić przegotowaną mleko. 02:00 czekał bez jedzenia. Następnie bierzemy środek przeczyszczający. Wolno jeść po wizycie w toalecie. Jest to starożytny przepis voodoo.

Lewatywa bulionu czosnkowym. 5 ząbków czosnku w postaci proszku 5 m gotowano w 1 szklanki wody. My czekał aż bulion ochłodzeniu po ochłodzeniu umieścić lewatywy. W niektórych recepturach zaleca mleko zamiast wody.

dynia

  • Środki ludowe dla robaków dynia obejmują głównie nasiona. Skrobanie solidną skorupę należy upewnić się, że pozostał nasion warstwą wierzchnią zielone każdy. Środki wytwarza się z 300 g nasion bez skóry, z dodatkiem 50 g miodu. Mogą brać więcej miodu lub dżemu go zastąpić. Zmielić nasiona i wymieszać ze słodką części. Rytuał, aby pusty żołądek, leżąc w łóżku trochę lizać traktują całą godzinę. Czekać na 3 godziny przeczyszczający napojów. Czekać kolejne pół godziny umieścić lewatywę bez względu na stan fotela. Po lewatywa może jeść. Przepis dozowane. Od 3 do 4 lat, – nie więcej niż 75 g środka, do 7 lat – nie więcej niż 100 g, do 10 lat – 150 g, do 15 – 250 g
  • Środki ludowe dla robaków z nagozalążkowych odmian dyni nie wymagają specjalnego traktowania. Można wziąć szklankę nasion dziennie, żuć dokładnie.
  • Miazgi z nasion dyni nagozalążkowych przygotowuje się z 150 g nasion i 450 g wody. Sproszkowane nasiona miesza się z cieczą i zjeść na raz.

Przed rozpoczęciem leczenia zapobiegawczego przeciwko robakom, należy skonsultować się z lekarzem, aby kobiety w ciąży, pani palca, alkoholików i ludzi, którzy troszczą się o wątrobę. Niektóre środki robaki ludowe mają silne skutki uboczne. To może być nieprzewidywalna sytuacja.