305 Shares 5193 views

Astrologia Formuła Miłość Zdrowie

Naukowcy i astrologowie bezustannie poszukują nowych możliwości badania przenoszenia energii i stosowania horoskopu, jego wpływu na osobowość i przeznaczenie człowieka.

Zgodnie z jednym z najnowszych i najbardziej niezwykłych badań entuzjastycznych naukowców, znaki zodiaku definiują nie tylko nasze relacje z ludźmi, ale także mogą pomóc w leczeniu pacjentów, wychowaniu dzieci, w badaniach, a także w miłości i kreatywności.

Możesz być sceptyczny i nie wierzyć w żadne badania, ale ta technika nie może, ale powodować zdrowe zainteresowanie! W końcu wszyscy chcieliby poznać osobę, z którą znak zodiaku może być dobrym szefem i który specjalnie potrzebuje nas na inspirację lub na leczenie, a przeciwnie – należy unikać przy jakiejkolwiek okazji lub znaleźć kompromis z nimi, jeśli pod tymi znakami zodiaku Bliscy ludzie. Astrologia nam pomoże.

Zgodnie z badaniami, kontakt jednej osoby z drugą towarzyszy wymiany energii. Badanie wymiany energii pomoże wyjaśnić wiele osób, w relacjach międzyludzkich.

Każda osoba oznacza inny – nadajnik lub odbiornik energii. Nadajnik jest osobą, która przekazuje energię, a odbiorca – to właśnie ten odbiorca. Od niektórych osób jesteśmy nasyceni energią, a inni otrzymują to od nas.

Jak twórcy tego pomysłu wierzą: "Pojawienie się sympatii jest związane po prostu z precyzją transferu energii, tj. Każdy czuje współczucie dla tego, do kogo energia jest przenoszona. "   Miłość jest pochodną wymiany energii!

Historia wymiany energii ma wiele tysięcy lat. Ponieważ człowiek nauczył się słyszeć jego uczucia, zawsze próbuje zrozumieć, gdzie, w jakich okolicznościach powinien żyć lepiej, bardziej komfortowo, jak osiągnąć jego pragnienia i cele, jak chronić się przed obawami. Wymiana energii, jako dziedzina stosunków międzyludzkich, od dawna znana, ale nie badana przez naukę, ponieważ kiedyś osoba dokonała wyboru w kierunku nauk przyrodniczych.

Astrologia nie była uważana za naga jako taka, każda osoba zrozumiała i opisywała zjawisko wymiany energii, mylące wiele procesów, pojęć i nauki, co jest nie do przyjęcia. Badania nad wymianą energii pomogą wyjaśnić wiele osób, w relacjach międzyludzkich, wykorzystywać tę wiedzę z myślą o człowieku. Ponadto badania dotyczące wymiany energii zapewniają wiele różnych narzędzi aktywnego oddziaływania w wielu sytuacjach, co prowadzi do duchowego wzrostu człowieka.

Dla psychologii relacji międzyludzkich zjawisko wymiany energii jako białego miejsca, które nie pozwala usystematyzować typów stosunków, zmusza nas jednak do zbadania każdej z odmienności. Z pewnego poziomu rozwoju osoba zaczyna rozwijać i tworzyć pewne podejścia i formy urządzenia relacji z ludźmi, rozwijać pewne wewnętrzne nastroje i wewnętrzną organizację, która jest zrozumiała tylko dla tej osoby. Co do zasady, ludzie uważają, że to intymna część życia, trzymaj się w sobie, prawie nie dziel się z nikim. W rzeczywistości angażują się w organizowanie swojego wewnętrznego świata i ich energii, powodując taką harmonię, która myślą, że jest harmonijna, tworząc swój własny świat energii.

Aby określić związek, naukowcy stosowali różne notacje, które podano w specjalnych tabelach. Więcej informacji na temat informacji i tabel znaków oznakowania zodiaku można znaleźć pod adresem: http://www.doctor-ml.ru/

The