431 Shares 9549 views

Kto kupuje motobloków dziewicą nie jest straszna!

Jeśli zapytasz jakiegokolwiek letni mieszkaniec że chciałby zmienić w swoim życiu, jedną z pierwszych odpowiedzi na pewno będzie: w celu ułatwienia pracy na działce. Ile to kosztuje, biedny, musimy „łopata” glebę? Zwłaszcza podczas przetwarzania nowy obszar. Rzeczywiście, w tym przypadku, „wszystko nie będzie w przypadku” bez chodzenia ciągnika. Celina – rzecz „podstępny”, wymagające około tuzina zabiegów w jednym sezonie, aby całkowicie zniszczyć zbyt wiele „ustalonych” Nie chwastów.

Można, oczywiście, być wykorzystywane do takiego ciągnika celów niż ciągnik. Celina im być przetwarzane szybciej i skuteczniej, ale nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania. Biedne drogi dojazdowe, obecność krzewów i drzew – to czynniki, które utrudniają pracę bardziej wydajne i skuteczne techniki w ich domku letniskowym.

Ale nie należy się denerwować. Po tym wszystkim, można kupić lub wypożyczyć do użytku ciągnik. Celina im „vspashet”, oczywiście, powoli, ale można pracować w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie. A w przyszłości można wykorzystać ciągnik. Celina nie jest jedynym problemem w tym kraju. W każdej działce ziemi do uprawy gleby, mielony wyrównujące, chwastów intertill i t. D.

Jednym z najlepszych rozwiązań dla małych obszarów uważane kultywator na przesłuchanie. Do tej pory, rynek jest pełen różnych modeli, które mają różną wagę, wydajność, moc, głębokość obróbki, jak również innego typu silnika (benzynowy lub elektryczny).

Waga i elektroenergetycznych kultywatory różnią się od ciężkich, średnich i światła. czas trwania, złożoność urządzenia a ceną operacyjne – na profesjonalnych, półprofesjonalnych i amatorskich.

ultralekkie Kultywator

Takie maszyny będą w coraz większym stopniu odwoływać się do kobiet i emerytów. Kultywatory zrozumieć uchwytu, można go umieścić w bagażniku samochodu lub w torbie. Są to konstrukcje z silnikiem elektrycznym i silnikiem benzynowym czterosuwowym lub dwa. Warto zauważyć, że taki silnik może służyć nawet użytkownik, który słabo zorientowani w tej dziedzinie.

lekkie Kultywator

Traktować gleby takich maszyn jest dwa razy szybciej niż ultra-light, ale tracą na wadze. Często są one wyposażone w silniki benzynowe dwu- lub czterosuwowe o pojemności nie większej niż 4 KM

Więc kultywujący będzie wygodny w obsłudze małych porcji światła lub zaoranej ziemi. Ukończył Hiller, którego celem – aby wyciąć bruzdy do sadzenia. Jednak zwiększona moc przy niskiej masie tworzy efekt „skaczących” kultywujących w kontakcie z nim na twardej bryły gleby lub skał.

średnie Kultywator

Maszyny te są podobne do ich własnych cech do poprzednich modeli, ale pozwala umieścić mniej wysiłku podczas pracy. Są one przeważnie wyposażone już w biegu wstecznego.

ciężkie Kultywator

Maszyny te są bardziej prawdopodobne, aby należeć do chłopów, niż do kultywatorów. Są one wyposażone w silniki o więcej niż 6 KM i mieć kilka biegów. Mogą one doskonale obsługiwać nawet duże powierzchnie i są dobrze dostosowane do małych przedsiębiorstw w rozmiarze rolnika. Jest to profesjonalny sprzęt, który jest wyposażony w dodatkowe urządzenia, aby umożliwić zastosowanie w różnorodnych zadań.

Na ogół przy zakupie samochodu jest ważny trzy słowa: ciągnik jednoosiowy, dziewica, opinie. Ciągnik jednoosiowy, ponieważ łatwiej jest pracować na ziemi. Celina – z powodu trudności technologicznych. Opinie, ponieważ tylko trzeba wybrać ugruntowany model.