180 Shares 4978 views

Krajobrazowe projektowanie ogrodu własnymi rękami

Wielu właścicieli domu lub willi kraju uważa, że projekt sądu własnymi rękami – to jest trudne i prawie niemożliwe. Oczywiście, jest to możliwe, aby zobaczyć się ze specjalistą, który pozwoli na znaczną ilość swojej stronie prawdziwe arcydzieło, ale wiele osób nie może sobie na to pozwolić.

Krajobrazu stoczni: od czego zacząć?

Projekt strony zaczyna się od projektu. Gdy już zdecydujesz się na podstawowych elementach znajdować się tam, to czas na pomiary i stworzyć szkic na papierze.

Następnie robimy rysunek, umieszczając tam przyszły obszar dekoracji. Szczególnie trudne elementy terenu (zbiornik, kaskada Alpine dół) pożądane jest, aby pierwszy narysować na papierze, w celu uzyskania co być prowadzony podczas procesu produkcyjnego.

Krajobraz projektowanie ogrodu: tworzenie utworów

Jesteś wolny, aby podjąć decyzję w sprawie lokalizacji miejsca realizacji utworów, które sprawiają, że najprostszy sposób zamiast już dobrze wydeptane ścieżki. Różnią się one od rodzaju powłoki i podłoża. Pożądane jest, aby korzystać z naturalnych materiałów takich jak piaskowiec, żwir, kostka brukowa lub łupka. Wyglądają bardzo naturalnie, z ich wyższymi kosztami.

Przy układaniu kostki brukowej lub płyt chodnikowych najpierw tworzy poduszkę piasku i żwiru. Początkowo trzeba utworzyć układ. Na całym terytorium przyszłych ścieżek wykopanych gleby. Wzdłuż krawędzi są wgłębienia dla granic. Granic sami rozmieszcza okoń, specjalny gumowy młotek.

Architektura krajobrazu ogrodów: tworzymy trawniki

Dom witryna nie można sobie wyobrazić bez zadbany trawnik, bo to jest jego głównym atrybutem. Specjalnie dla tego podejścia murawy po koszenia kosiarki to będzie wyglądać tak dobrze, jak powłoki, która jest obsadzony elitarnych nasion. Planując zaprojektować prywatny dziedziniec własnymi rękami, warto pamiętać, że trawnik nie musi się włamać do klombów, ponieważ byłoby to skomplikować jego fryzurę.

Odrębną kwestią jest sadzić różne evergreeny. W wielu regionach, żywotnika i cyprysów nie przetrwać, rosną powoli i często chore. Lepiej jest wybrać rośliny, które są przystosowane do klimatu. Sami ugruntowaną bukszpan i jałowca zarośla.

Architektura krajobrazu ogrodów: alpinarium lub kwiat łóżko?

trzeba ustalić z góry na miejsce łóżku. Lepiej jest wydać granicy z ozdobną niskim ogrodzeniem lub płytkami, kamienia lub cegły.

Podstawą do ogrodu skalnego są kamienie znajdujące się w swobodnym, chaotyczny sposób. Są one umiejętnie połączono z jasnych kwiatów alpejskich. Traktować odpowiedzialnie do doboru roślin, a ponadto rozważyć lokalizację sekcji planując projekt domu prywatnym podwórku. Zdjęcia Courtyard prowadzi wszystkich w zachwycie. Przy wyborze roślin, należy pamiętać, że niektóre kwiaty są dobrze przystosowane do nasłonecznionego miejsca, ale dla zacienionych miejscach – są zupełnie inne.

Kolorów przyporządkowany wielkości, przy czym im siedzieć w odległości 30 cm od siebie, nie są one zbierane wilgoci. Hill sadzone są głównie w dół, przy czym kwiaty ciepłolubne są na górze.