410 Shares 4780 views

Jako plan poprawy bramkowe

Jak zacząć poprawę bramkowe? Design – jest to bardzo ekscytujące i proces twórczy, a na pewno warto spróbować na własną rękę stworzyć projekt własnej ziemi. W pierwszej kolejności powinny zostać przeniesione na papier wszystkie istniejące budynki, tory, komunikacji, ochrony roślin i tak dalej.

Po drugie, poprawa bramkowe powinno być wykonywane w dowolnym stylu. I trzeba zdecydować, co chcesz zobaczyć w końcu. Może to być tak zwany „regularny styl”. Obserwuje się symetrię linii, rygorystycznej geometrii i idealnym porządku. Można użyć do stylu angielskiego ogrodu. Jego motywem przewodnim – naturalna spontaniczność. Wszystko powinno znajdować się naturalnie, a drzewa, stawy, a także śledzić, a kompozycja kolorów.

Dość popularne krajobrazu dzisiaj bramkowe w stylu chińskim. Oto najważniejsze – harmonia, wszystko powinno podlegać prawom Feng Shui. Nadal można korzystać z japońskim stylu, gdzie ogród jest zawsze składa się z 13 kamieni. Jednym z nich jest to konieczne, aby bezpiecznie ukryć. Bardzo często stosowany w rustykalnym stylu, które są zawsze obecne studnie, ogrodzenia, płoty, figury ptaków i dużych gniazd na drzewach. Cóż, jeśli chcesz dostać kawałek raju, a następnie użyć stylu mauretańskim. Urządzanie terenu dworu (zdjęcie po lewej) w tym stylu polega na morze kwiatów, wygodne ławki, fontanny i obecności sceniczny głośnych ptaków.

Po zdefiniowaniu stylu i posiadające plan na papierze, można poddać się fantazji bardziej szczegółowo. Na początek cała fabuła jest podzielony na strefy: z przodu, z częścią wypoczynkową, sklepów i powierzchni sadu. Pożądane jest, aby przed oknami salon i piękny ogród kwiatowy, ogród warzywny na słonecznej stronie i bliżej do kuchni zabaw dobrym widokiem, a hozblok położony w najdalszych zakątków ogrodu.

Teraz można wyciąć papier wszystkie zaplanowane elementy. Może to być staw, szklarnia, altana, fontanna, ogród, drzewa owocowe, kwietniki, a nawet budki dla psów. I przenieść je na dysk planie sytuacyjnym. sadzenie planowanie, należy pamiętać, że mają one właściwości rośnie, aw ciągu kilku lat małe drzewko zamieniają się w ogromne drzewo. Kiedy dokładnie określić, co osiągnięciem bramkowe będzie wyglądać w ten sposób, a następnie zabezpieczyć wszystkie elementy papierowe na swoich miejscach. Teraz można przystąpić do realizacji swojego planu.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na poprawę ogrodzie. Niedawno, pozbyliśmy się go całkowicie, umieszczając wszystkie trawniki i rośliny ozdobne. Ale dziś coraz bardziej skłonni mają swoje własne łóżka. I że nie zajmują dużo miejsca muszą używać upraw mieszanych, zwłaszcza, że wiele roślin rosną lepiej w bezpośredniej bliskości. Uzyskać co najmniej marchewkę, ona czuje się świetnie obok pomidorów, grochu lub fasoli. Poza tym, ten korzeń warzyw nie będzie zrezygnować z sąsiedztwa z rzodkiewki, sałaty lub pietruszki. Ale z burakami to lepiej nie sadzić. Ponadto, wiele ziół i kwiatów odpychają szkodników. Na przykład, żonkile zwalnia moli i myszy, Tagetes – z nicieni, mszyce i rolnice. Catnip odstrasza pchły i wykop Colorado chrząszczy. Czosnek – plodozhorok jabłko, muchy kapusta, ślimaki i ślimaki. W następstwie tych wszystkich małych wskazówek, będzie w stanie w pełni realizować poprawę bramkowe z rękami i osiągnąć niesamowite efekty.