533 Shares 3813 views

Wysokiej jakości metalowa – układanie ręce

Nie każdy właściciel jest skłonny zapłacić za pracę, że jest w stanie to zrobić. Wśród wielu opcji dla zwiększenia komfortu w domu w specjalnym miejscu jest izolacja dachu. W takim przypadku jest idealny do metalu. Układanie ręce tego materiału implikuje perestilanie izolację. Dlatego, aby uczynić dom ciepły, trzeba zrobić dach wysokiej jakości i trwałych materiałów. Spośród wielu wariantów dachu na specjalnym rachunku jest metalowy. Układanie dłoniach dach wystarczy po prostu jeśli się wyrażone w instrukcji zaleceń.

Od czego zacząć?

Przed dokonaniem zakupu materiałów, konieczne jest obliczenie metalowych, izolacji, tablice i inne składniki, z których zrobimy dach. Załóżmy, przede wszystkim patrzeć na to, co składa się na dach. Ważne jest, aby zrozumieć, że na dachu – dość skomplikowanej strukturze, więc jeśli nie zastosuje się do zaleceń dotyczących instalacji, możesz mieć problemy z klimatem w domu:

– Nieprawidłowa izolacja prostelenny można utworzyć „efekt cieplarniany”, co w domu będzie zimno, a na poddaszu – ciepło.

– Słabe dołączony metalu może powodować spadanie arkuszy materiału w silnym wietrze lub dużych ilości śniegu w zimie.

– nieprawidłowości w urządzeniu metalu i nieobecności zewnętrznego materiał stanowiący barierę dla wilgoci może spowodować wyciek dachu.

– Wewnętrzna warstwa uszczelniająca sprzyja izolacje jakości kondensacją. Jeśli zapiszesz i umieścić materiał w czasie, wełna szklana odebrać wilgoć i przestaną być chronione przed zimnem.

Te i wiele innych niuansów jest ważne, aby wiedzieć, aby dom ciepły.

Niezbędny sprzęt i narzędzia

Dach z metalu z rękami wymaga wielu specjalistycznych narzędzi. Jeśli nie, można wynająć lub pożyczyć sąsiada. przy użyciu materiałów, takich jak metal, trudności nie występują. Układanie ręce można zrobić bez pomocy specjalistów. Ważne jest, do proponowanego wykazu narzędzi były dostępne:

– Maszyny do cięcia metalu;

– przenośny wkrętak;

– młotek;

– płaski bagażnik;

– znacznik;

– poziom.

Cięcia metalu jest bardzo pożądane stosowanie szlifierki. Idealnie nadaje się do konwencjonalnych nożyc metalowych, piła lub wyrzynarki.

Montaż dachówki

Więc jesteś w najważniejszy etap w projekcie „Metal: układanie swoje ręce.” Teraz wyjaśnić krok po kroku cały proces więźba

Krok 1. Określ krokwie. Ich lokalizacja zależy od szerokości częstotliwości płyt termoizolacyjnych.

2. nachylenie pochylni musi być wyższa niż 14 ° C. To pozwoli opadów łatwo spuścić z dachu.

3. Nie zapomnij umieścić izolację w hydroizolacji membranę. Pozwoli to zaoszczędzić ciepło w domu i zapobiec wyciekowi dachu.

4. Materiał uszczelniający należy rozwinąć poziomo na krokwi.

5. Do paka po miejscu bariera pary.

6. Zainstaluj metalocherepitsu. Przede wszystkim należy pamiętać, że trzeba przejść od dołu do góry, tworząc podłogę jednego arkusza do innych około 15 centymetrów.

7. Instalacja rynny do odprowadzania wytrącania.

Wykonywanie tych czynności można skutecznie blokować dach domu i osiągnąć komfort w okresie zimowym.