196 Shares 2178 views

Jak wprowadzić dzieci w paszporcie starego próbki: krok po kroku instrukcje i funkcje

Podróż z dziećmi za granicą – powszechne w rosyjskim stylu wypoczynku i rekreacji. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w kraju, wszystkie dzieci muszą mieć paszport, aby podróżować po świecie. Ale można iść inną drogą. Wystarczy wprowadzić dzieci w paszporcie starym stylu. Następnie zamówić dokument nie jest to konieczne dla dziecka. Ale nie każdy wie, jak zmiany są wprowadzane w paszportach obywateli dorosłych. Co trzeba to zapamiętać?


oportunizm

Nie zawsze muszą rejestrować dzieci w paszportach. W pewnych okolicznościach, taki scenariusz byłoby niewłaściwe. Dlatego obywatele muszą wiedzieć, kiedy ten pomysł jest logiczny i popytu.

Fit dzieci w starym stylu paszportu może być w następujących przypadkach:

 • dziecko jest uważane za drobne (do czternastego);
 • Niewielkie podróżuje z rodzicami.

Reszta to lepiej, aby dziecko osobisty paszport. W przeciwnym razie mogą wystąpić problemy podczas podróży.

nowa próbka

Zmieścić dziecko w paszporcie starego próbki rodziców jest łatwiejsze niż się wydaje. Ale o tym później. Aby rozpocząć, aby zwrócić uwagę na fakt, że Rosja rozpoczęła wydawanie paszportów biometrycznych. Eliminują potrzebę operacji objętych badaniem.

Mimo to, rodzice mogą nadal działać w ramach starego systemu, a nie zamawiać osobne paszporty dla dzieci. Ale tylko pod pewnymi warunkami. a mianowicie:

 • dziecko to nie 14 lat (a dokładniej, że w czasie leczenia jest mniejsza niż 13,5 lat);
 • rodzice paszporty stare modele, które są nadal aktualne;
 • obywatelstwo dziecka z Federacji Rosyjskiej.

Wynika z powyższego, że paszporty biometryczne nie pozwalają rodzicom małoletnich dzieci przynieść danych. W takich okolicznościach, dziecko będzie musiało wydać oddzielny paszport.

W przypadku gdy informacja jest wykonany?

Rozważmy bezpośredniego stosowania nowych informacji w paszporcie rodzica bardziej szczegółowo. Co obywatele muszą wiedzieć?

Wielu zastanawia się, gdzie aby wprowadzić dziecko w starym stylu paszportu. Aby odpowiedzieć na to pytanie nie jest tak trudne.

Chodzi o to, że przepisy te są obecnie w Federacji Rosyjskiej są wyposażone w:

 • Federalna Służba migracji;
 • MFC.

Tylko w tych przypadkach, w jaki sposób obywatele mogą uzyskać paszport, i uczynić je tej czy innej informacji. Przy odpowiednim szkoleniowym wcielenie idei w życie nie spowoduje kłopotów.

Metody wprowadzania danych na dzieciach

Pasuję dzieci w starym stylu paszport? Tak, ale nie jest to obowiązkowa procedura. W razie potrzeby rodzice mogą zwrócić na dziecko własnego paszportu. Następnie należy wprowadzić dane o małoletnich rodziców paszport nie jest konieczne.

Dziś, zadanie może być realizowane w następujący sposób:

 • natychmiast zamówić typ zagraniczny paszport, który będzie oznaczać dzieci;
 • wprowadzić zmiany do istniejącego dokumentu.

Drugi wyrównanie w praktyce jest znacznie bardziej powszechne. W pierwszym przypadku, obywatel prowadzi procedurę rejestracji paszportu, ale jest autoryzowanym dokumenty ciało na drobne dzieci w wieku poniżej 14 lat.

Krok po kroku

Zakończone zadanie na określonym poziomie kształcenia nie jest tak trudne. Na tyle, aby trzymać się pewnego algorytmu działań.

W ogólnej instrukcji do wprowadzania dzieci w paszportach rodziców jest w następujący sposób:

 1. Aby przygotować pakiet dokumentów na realizację pomysłów. Będzie to zależało od tego, jak to jest informacja – wszystkie na raz lub istniejącego paszportu.
 2. Zapoznaj się z FMS / MFC na pobytowego o wydanie / wprowadzeniu nowych informacji w karcie obcej tożsamości.
 3. Uiszczenia opłaty państwa w określonej wysokości. Wskazane jest, aby to zrobić przed zastosowaniem.
 4. Poczekaj, aż dokument jest gotowy i je odebrać. Terminy różnią się w zależności od konkretnej sytuacji.

Wszystko. O paszport będzie trzeba pokazać dowód tożsamości cywilnego. Nic trudnego, specjalne lub niezrozumiałe.

podstawowym produkcji

Można wprowadzić dziecko w starym stylu do paszportu rodziców natychmiast po jego rejestracji. Jest to możliwe, gdy dokument jest sporządzony po urodzeniu dziecka. W tym przypadku, gdy wystarczy zwrócić się do Federalnej Służby Migracyjnej lub MFC z niektórych dokumentów do przetłumaczenia pomysłów w czyn.

Na starym stylu paszportów zagranicznych typu przynieść:

 • zakończone kwestionariusze (dwie);
 • Załącznik №26 do kwestionariusza;
 • dowód tożsamości (paszporty cywilnej);
 • uprzednio wydane paszportu (jeśli dotyczy);
 • fotografie zgłaszającego (3 sztuk);
 • ID wojskowy (dla mężczyzn);
 • certyfikat małżeństwa;
 • pokwitowanie z wpłaconej opłaty państwowej;
 • akty urodzenia drobnych dzieci;
 • zdjęcia dzieci (dwóch sztuk dla każdej z-moll).

Jeżeli dziecko urodziło się przed 2002 rokiem, dodatkowa wkładka jest zobowiązany do obywatelstwa. Wszystkie dokumenty są dołączone wraz z kopiami.

Pasuje do gotowego dokumentu

Następny dowiesz się, jak wprowadzić dzieci w starym stylu paszport wydany rodzicom wcześniej. Ta operacja jest trochę różni się od wcześniej proponowanej algorytmu, ale tylko w odniesieniu do procesu sporządzania dokumentów. Reszta z etapów będzie podobna.

Trzeba wprowadzić dziecko w starym stylu paszport? Dokumenty, które wymagają rodziców, co następuje:

 • oświadczenie od rodzica;
 • paszport wnioskodawcy;
 • pokwitowanie wskazujące uiszczenia opłaty;
 • paszport;
 • akty urodzenia dzieci;
 • zaświadczenie wskazujące na przynależność dzieci (urodzonych przed lipca 2002);
 • zdjęcia dziecka (dwa kawałki, wielkości od 3,5 do 4,5 cm).

Należy natychmiast zauważyć, że lista ta ma znaczenie tylko dla jednego dziecka. Jeśli trzeba wprowadzić kilka dzieci, pakiet papierów będzie musiał złożyć osobny dla każdego nieletniego.

warunki

Jak szybko przypisano zadanie jest zakończone? Aby odpowiedzieć na to pytanie nie jest tak proste jak się wydaje. Rzeczywiście, wiele zależy od sytuacji.

Zacznijmy z produkcji paszportu, który początkowo zostać dokonane w danych dotyczących nieletnich. W takich okolicznościach, wydanie rozrządu ofert:

 • jeżeli obywatel stosowane do ciała o zezwolenie na pobyt – 30 dni;
 • nie w sprawie dokumentu pobytowego – do 4 miesięcy;
 • wnioskodawca ma dostęp do poufnych danych – do 3 miesięcy;
 • jeśli istnieje specjalna petycja – 3 dni.

Ale to nie wszystko. Warunki wpisania dziecka w starym stylu paszport, jeżeli dokument został już wydany dla rodziców, nie są regulowane. Prawo nie ustalony czas trwania zapytania. Dlatego wszystko zależy od obciążenia organu wydającego. Zazwyczaj napis dzieci w paszportach trwa kilka dni. Szybkie, łatwe i wygodne! Zwłaszcza jeśli stosuje się do Federalnej Służby Migracyjnej w miejscu rejestracji.

plusy wpisując

Co w zasadzie trzeba wprowadzić nieletnich w paszportach rodziców? Jakie są plusy ludność widzi w tej operacji?

Wśród nich są takie cechy:

 • dziecko może podróżować tylko z przedstawicielami prawnymi;
 • nie jest konieczne, aby producenci oddzielny paszport dla dziecka;
 • oszczędność czasu i pieniędzy.

Wszystko to prowadzi do tego, że w starych paszportów dzieci aktywnie nagrane. Jeżeli rodzice paszporty nowy model (biometryczny), pomysł objętych badaniem może być zapomniane.

koszt

Ile są wymienione operacja? Jak już wspomniano, produkcja paszportu lub po prostu wprowadzając nowe informacje do istniejącego dokumentu należy wnieść opłatę państwa. W jakim stopniu?

W 2017 roku produkcji starego modelu paszportu będzie kosztować do publicznej wiadomości w 2000 rubli. To, ile trzeba zapłacić za ten zabieg. Dzieci wprowadzania danych przewiduje wypłatę 500 rubli.

Nawiasem mówiąc, produkcja paszportu małoletniemu jest kilka razy droższe. Rodzice muszą zapłacić 1000 rubli.

odkrycia

Teraz rozumiem, jak dopasować dzieci w paszporcie starym stylu. Ta operacja nie zajmie dużo czasu. Ma wiele zalet, których nie można pominąć.

Pomimo faktu, że napis dzieci w paszporcie eliminuje szereg problemów, obywatele nie zawsze myśleć o tym problemie. Po tym wszystkim, nowe paszporty biometryczne nie dostarczają informacji na temat dzieci.

Od tej pory wiemy o wszystkie cechy i niuanse włączenie nieletnich w paszportach. Trzeba wprowadzić dziecko w starym stylu paszport? Warunki realizacji zadania nie można regulować. Ale w ogóle jest to szybka operacja.