719 Shares 5970 views

Lawn ogrodzenia – ochrona lub dekoracji?

Ciekawe: w Stanach Zjednoczonych, pojęcie „Lawn ogrodzenia” praktycznie nie istnieje. Tylko Rosjanie mogą żądać ochrony swoich trawników, bezlitośnie podeptane i zachodnie ludzie cywilizowani, a nikt nie pomyśli, który postawił stopę na trawniku.


trawnik własny w domu, Amerykanie przycięte codziennie i ogrodzenia trawnika wykonywać wyłącznie funkcję dekoracyjną, wykonane z drewna, rzeźbione i malowane biały.

Dlatego płoty są Niskie ogrodzenia. Wykonane w postaci ażurowych kute kraty, służą jedynie jako ostrzeżenie, a na pewno nie chronione.

Trawnik i ogród ogrodzenia mogą być wykonane z następujących materiałów:

  • Żelazko.
  • Obsada stopów żelaza.
  • Drzewo.
  • Przynajmniej – z tworzyw sztucznych i polimerów.
  • Kamieniarstwo.

Najczęściej określenie „ogrodzenia trawnika” czyli jeszcze kute kraty. Istnieje specjalny warsztat kowalski, który produkował dekoracyjne ogrodzenia dla każdego klienta indywidualnie – stało się możliwe nawiązanie monogram, całą historię w zdjęciach, misterne loki Magic Garden i tak dalej. Można użyć dekoracyjny złocone lub sztucznego starzenia metal – zielony „patyny”.

Jakie są standardy ogrodzenia trawnika?

Ogólnie rzecz biorąc, nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące tego, co powinno być wysokość ogrodzenia trawnika, ale miasto uważane standardową siatkę 70 centymetrów wysokości. Warunki dopasować jezdni dopuszczalne wysokości 1 metra.

Wybór szerokości prętów zależy od funkcji, które wykona ogrodzenie: wzdłuż dróg w miejscach zabaw pasuje lepiej zrobić wąskie prześwity, chroniąc dzieci przed niebezpieczeństwem wynikającym z wprowadzania jezdni. Zaleca się również, aby częste krata chroniąca przed wnikaniem zwierząt.

Te ogrodzenia dla trawniki są: spawane i kute. Pierwszym z nich jest unia gotowych odcinków spawania, są one dostępne dla wszystkich i są powszechnie wykorzystywane w celach komunalnych. Kraty z kutego żelaza są indywidualnie na zamówienie, i ustala się jadąc bieguny w ziemię z płytami.

Jak długo trawnik montaż ogrodzenia? To zależy od wielkości powierzchni i stopnia skomplikowania zlecenia. Na przykład, podmiejskich ogrodzenia można zamówić i zainstalowane w ciągu jednego do dwóch dni, a produkcja unikalnej konstrukcji kolejności zajmie od jednego tygodnia do dwóch miesięcy.

Wśród popularnych kucia zdjęć – Weaving wierzba, królewskie lilie, Anglicy ogrodowy grill. Większość wybrany standardowe linie przecięcia (palisady rombowy pionowe, poziome pręty siatki lub kraty), co znacznie upraszcza operację i zmniejszając koszt wykończonej konstrukcji. Po tym wszystkim, ogrodzenia trawnika – to przede wszystkim funkcjonalna ochrona zielonym trawniku, a dopiero potem – ozdoba strefie podmiejskiej. W razie potrzeby, zawsze można pomalować płot w cieniu pierwotnego – brązu lub srebra, tym samym podkreślając ich niepowtarzalność.