310 Shares 5019 views

„Przestrzeń”. Manicure w stylu galaktycznym

W celu poprawy ich wizerunek w jak największym stopniu niektóre z dziewcząt będą środki absolutnie zdesperowany. Na przykład, w przypadku klejenia sztucznego paznokcia obciążenie, które psują naturalnej płytki paznokcia. Ale istnieje wiele prostych, bezpieczny i tani sposób, aby stworzyć niepowtarzalny i stylowy sposób. Na przykład, przestrzenno-manicure.


Kiedy wszedł w modę?

Pod koniec 2013 roku w wybiegach mody na świecie zaczęły pojawiać się model pokazujący nowe wydruki kosmicznych w ubraniach. W tym samym czasie przemysł paznokci przeszedł kilka zmian. W wyniku tego i poszedł do miejsca vogue manicure. Warto zauważyć, że jest to pierwsza próba posiadaczy naturalnych paznokci, zamiast naliczone. Co było jeszcze jakiś przewrót, bo wcześniej to było na odwrót. Nowe produkty często testowane na naliczonych nagietki, tylko wtedy wprowadzenie wzorów do naturalnego.

Co to jest?

Zanim zrobisz manicure, „przestrzeń”, jest, aby zrozumieć, że jest. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – gwiazdy, planety, Drogę Mleczną, komety lub astronautów. Jednak przestrzeń-manicure w klasycznym stylu od mistrzów jest wybitna galaktyka. Najczęściej czarnym lub ciemnoniebieskim tle. Z właściwym podejściem manicure naprawdę wygląda kawałków przestrzeni na czubku paznokcia. Nawiasem mówiąc, żadne specjalne narzędzia do tworzenia nie jest wymagana. Dlatego, aby zrealizować taki projekt może być ktoś na własną rękę w domu.

Najprostszym sposobem

Manicure „przestrzeń” w domu przeprowadzono za pomocą różnych technik. Jednak najbardziej prosty i niedrogi – tylko lakier. Na potrzeby projektu:

 • ciemny lakier na bazie (czarny lub ciemny niebieski);
 • Clearcoat małych błyskotki;
 • przezroczysty lakier o dużej ukształtowanej połysku (korzystnie sześciokąta);
 • Podstawą do manicure.

Kiedy paznokcie są dokładnie oczyszczone ze starego chodnika i wychrypiał, należy zwrócić uwagę na naskórek. Lub jego popychacz Push (specjalna szpatułka) lub usunięty za pomocą specjalnego żelu. Stosować strzyżenia lub nożyczek nie są zalecane, ponieważ istnieje ryzyko zranienia. Wytresowane płytki paznokci powleczonego podłoża. Po podstawy lakier nanosi się ciemne. Im więcej warstw, jeśli jest to wymagane. Następnie lakier jest stosowany z dużą ukształtowanej brokatem. Należy dokładnie suche, w przeciwnym razie będzie marszczyć manicure i przesuwane. Ostatnim krokiem jest zastosowanie lakieru z drobnymi cekinami. przygotowany space-manicure. Jest to najprostszy sposób, który nie wymaga specjalnych umiejętności, narzędzi, materiałów.

Projekt gąbką

Jest jeszcze inny sposób, jak zrobić manicure „przestrzeni” w domu. dość proste, ale interesujące dla technologii wykonania. Manicure potrzeba:

 • ciemny lakier do podstawy;
 • Lakier srebrny;
 • kawałek pianki lub gąbka;
 • lakier brokatowy z delikatnym pędzlem lub cienkim pędzelkiem oddzielnie;
 • złoty lakier;
 • papier;
 • paleta;
 • zmywacz do paznokci polski;
 • Podstawą do manicure.

Wstępnie paznokcie trzeba przygotować: trociny, tworząc piękne i symetryczne, aby usunąć skórki, usunąć starą powłokę, jeżeli został on. Następnie, cienka warstwa podstawowa, która szybko wysycha. Ciemna farba bazowa obejmuje wszystkie paznokcie. Wystarczy i jednej warstwy.

Paleta wylewa srebrna farba, to pogrąża kawałek gumy piankowej. Pierwszy wacik jest umieszczany na kawałku papieru, który drukuje na paznokcie nie wyglądają zbyt nalyapisto. Po tym zostanie dodana do palety złoty lakier. Ponieważ odbywa tę samą manipulację. Na Nail Polish druki przesyłane są bardzo starannie. W razie potrzeby, nadmiar usuwa się ze skóry z specjalnego płynu.

Srebra lakier szczotek wyciągnąć cienkich pasków w kierunku pionowym. Oczywiście, każda warstwa lakieru musi być sucha przed nałożeniem kolejnej lub manicure uzyskać zakleszczony i brzydkie.

zdjęcia projekt

Metoda lakier, oczywiście, jest dobry, ale nie zawsze uzasadnione. Dość często, ze względu na obfitość warstw manicure zbyt szybko wypaść z paznokcia. Po około 4-6 dniach. Dlatego mistrz powinni spróbować Photodesign miejsca. Warto zauważyć, że procedura może być prowadzone niezależnie w domu. Będzie to wymagało jedynie podstawę do manicure, utrwalaczem i projektowania zdjęć. Ostatni może być wybrany na podkładzie klejącą, aby ułatwić do użycia.

Figura pochodzi zdzierane z podstawy, z pomocą kleszczy jest umieszczony na przygotowanych pazura (pokrytego podłoża do manicure) odciąć nadmiar nożyczkami. Alternatywnie, procedura jest powtarzana na wszystkich palcach. Następnie projekt jest objęty utrwalacza. Kosmiczne zdjęcia, istnieje wiele, dlatego najtrudniej jest proces wyboru odpowiedniego. Niektóre photodesign świecą także w ciemności, że jest modne!