344 Shares 2723 views

I depilacji Depilator: Różnice, opinie, zdjęcia

Obecnie istnieje wiele różnych sposobów, aby usunąć niechciane roślinność na ciele. Ale większość kobiet podać swoje preferencje takich środków, jak i depilacji depilator. Różne metody danych i co cecha, czytaj dalej w artykule.


Co jest do depilacji?

Sposób usuwania owłosienia na ciele przy użyciu depilatory jest znana ludzkości od tysięcy lat. Po tym wszystkim, jego istota polega na usunięciu roślinności powierzchni, bez dotykania korzenia cebulki włosa.

W roli depilatory może być dowolne urządzenie lub środki, które zapewniają taką chwilową ulgę z włosami. Tak, pierwszy instrument jest uważany za brzytwa, która z biegiem czasu przeszedł wiele zmian. Można znaleźć głowicę golącą obecnie na rynku trzy lub nawet pięć ostrzy, co znacznie ułatwia proces usuwania włosów.

Można również kupić specjalne wykończenia i stylizacji. Pełnią funkcję brzytwa, ale działa przez prąd z sieci lub baterii. Takie urządzenia są często używane do depilacji okolic bikini dla kobiet. Zwarta konstrukcja sprawia, że nożyce do stylizacji i mobilne, dzięki czemu można zabrać je ze sobą w podróż.

W stalach specjalnych na początku lat 90 są szeroko stosowane do depilacji kremy. Działają one również na zasadzie depilatory, usuwając tylko warstwy powierzchniowej. Jednak te kremy szczególny wzór, przez które rosną włosy po operacji jest znacznie wolniejsze, niż po użyciu maszynki do golenia.

Co to urządzenie?

Procedura, w którym włosy są usuwane wraz z cebulkami, zwany depilacji. Zgodnie z tym, urządzenie, które wykonuje czynność, dalej depilatora. Współczesny rynek oferuje ogromną liczbę narzędzi, które ułatwiają codzienną opiekę nad ciałem.

Liderami w produkcji depilatorów są takie marki jak Braun, Philips i Rowenta. To właśnie te marki oferują klientom najnowsze innowacyjne osiągnięcia w dziedzinie depilacji. W tym przypadku kobieta jest zobowiązany do przeprowadzenia procedury raz na 3-4 tygodnie.

I depilatory depilator: różnice

Główną różnicą między tymi dwoma metodami usuwania owłosienia jest elementem technicznym. W ten sposób depilacji radzi sobie tylko części powierzchni włosów, przy czym pracę depilator ma na celu usuwania korzenia. Jednakże, istnieją inne różnice, których nie możemy zapominać.

  • Po pierwsze, obydwie metody mogą znacznie uszkodzić powierzchnię warstwy skóry. Z tego powodu kobiety często mają podrażnienie i wysypka w postaci czerwonych kropek. Dlatego też, najbardziej delikatny sposób depilacji Krem do depilacji jest. On delikatnie dotyka nawet najbardziej delikatną skórę i zapobiega powikłaniom.
  • Po drugie, woskowanie i usuwanie włosów różny wpływ na portfelu. Maszynki do golenia lub krem będzie kosztował nabywcę w 150-200 rubli. Jednakże procedura będzie powtarzana co 2-3 dni. Choć jakość depilator będzie kosztować od 3 do 5 tysięcy rubli. Ale konieczne jest go użyć raz na 3-4 tygodnie.

Depilatory depilacji, a różnica pomiędzy nimi jest oczywista, nie jest tym samym środki do usuwania nadmiaru roślinności na ciele. W związku z tym, wiele osób zainteresowanych o kwestii wyboru.

Co wybrać – albo depilatory depilator?

Jeśli nie jesteś pewien, która metoda czy urządzenie jest zaznaczone, a następnie zwrócić uwagę na następujące czynniki:

  • Typ skóry. Jeśli masz delikatną i wrażliwą skórę, to najlepiej, aby uniknąć brzytwa i depilator. Wolą krem do depilacji. Właściciele mniej delikatne i podatne na efekty skórne mogą bezpiecznie używać depilatora.
  • Ilość roślinności na ciele. Kobiety ze światłem, ledwo zauważalne włosy nie mogą być usunięte w ogóle. Ale jeśli istnieje obfita roślinność, lepiej jest używać depilatora. Po tym wszystkim, regularne usuwanie włosowych rozrzedza włosy, dzięki czemu staje się ona cienka i słaba.
  • Próg bólu. Jeśli boisz się bólu, procedura usuwania włosów nie jest dla ciebie. Usuwanie włosów z korzenia towarzyszy bardzo nieprzyjemnych doznań. Choć depilatory nie przynoszą żadnego dyskomfortu.
  • Strona finansowa. Depilator do depilacji i zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, nie bardzo różnią się ceną, biorąc pod uwagę częstotliwość ich stosowania. Na przykład, kilka rurki z kremem w miesiącu będzie kosztować 2-3 tysięcy rubli. Ale jest to dobry stosunek budżet depilator.

I depilacji Depilator: Opinie konsumentów

Ocenić skuteczność metod usuwania roślinności na organizm może być wyłącznie na komentarze tych, którzy mogli je docenić. Tak, depilatory i depilator, różnice, które są oczywiste, są najbardziej popularne sposoby wśród reszty ze względu na jego dostępność. Członkowie zauważyli, że można sobie pozwolić, a to jest inna metoda usuwania włosów.

Jednak, jak zauważył niektórych kobiet, które woskowania i depilacji ma jedną wadę – nie pozbyć się niechcianych włosów na stałe. Innymi słowy, należy powtórzyć tę samą procedurę powinien być regularny. W tym przypadku, po ilości brzytwa włosów, najprawdopodobniej, będzie tylko wzrastać. Ale urządzenie sprawi, że nawet najbardziej oporne włosy cienkie i niepozorny. Ale wymagałoby to co najmniej 6-7 zabiegów.

Depilatory depilator, a różnica między nimi jest oczywiste dla większości konsumentów, nadal pozostają najbardziej popularnych sposobów pozbycia się owłosienia. Jednocześnie są one wykorzystywane zarówno przez mężczyzn jak i kobiet.

Inne metody usuwania włosów

Z powyższego można wnioskować, że najbardziej popularnych narzędzi do usuwania włosów – do depilacji i depilator. Jaka jest różnica w zastosowaniu jednego lub drugiego, a co lepszego sposobu wyboru mamy rozumieć. Ale czy istnieją inne sposoby radzenia sobie z włosami na ciele?

Powszechne popularność shugaring otrzymali w ostatnich latach. Procedura ta polega na usunięciu włosów od nasady specjalnej pasty cukrowej. I można to zrobić w salonie, jak iw domu. Shugaring ma pewne podobieństwa do środków, takich jak depilatory i depilator. Różnica polega na tym, że pasty można wytwarzać niezależnie dla zwykłych grosze z cukru, wody i kwasu cytrynowego.

Mogę pozbyć się niechcianego owłosienia?

Profesjonalne centra kosmetyczne oferują swoją Fotoepilacja klientów zaprojektowany, aby oszczędzić im wszystkim niechcianej roślinności. Jednak ta metoda nadaje się tylko do bogatych pań. Jeden kurs depilacji będzie kosztować co najmniej 10 tysięcy rubli. Dla efektu dowód może być potrzebne 10 do 15 sesji. Ponadto, pan nie daje żadnej gwarancji, że usunięcie włosy zaczynają odrastać.

W ten sposób, aby pozbyć się włosów na stałe jest dość problematyczne. Dlatego większość kobiet na całym świecie w użyciu i depilatory depilator. Różnica pomiędzy tymi metodami jest jednak jeden wynik – gładką i piękną skórę.