496 Shares 2200 views

restauracja Moskwa Biggie. streszczenie

W samym sercu stolicy Rosji, na parterze słynnego hotelu „Ukraina”, który znajduje się modna restauracja – Restauracja BIGGIE otwarto go w listopadzie 2015 roku i do dziś pozostaje jednym z najbardziej popularnych miejsc w mieście.


Biggie właściciel jest Kirill Gusiew, który kieruje „Restauracja Syndicate” (Poprowadził wcześniej się tu instytucji Beefbar Junior).

wnętrze

Restauracja Biggie (Moskwa) znajduje się na dwóch poziomach parterze hotelu. Wnętrze to naprawdę można uznać wyłączne, bo nigdzie w Moskwie nie jest już obecna takiej kombinacji jasnych kolorach z elementami klasycznymi. Tutaj, w oczach zwiedzających przyciąga ogromne schody prowadzące do górnej kondygnacji. Ściany, podłogi i sufity są wykonane w odcieniach szarości, ale ta pozornie ponury gamma rozcieńczony kolorowe sofy w salach, w których styl jest wyraźnie widoczne motywy etniczne. Wiele szczegółów wnętrza wykonane są z drogiego drewna. Na suficie pyszni ogromny kryształowy żyrandol z elementami kutymi, który daje pokój ułamek luksusu. Wieczorem, wziąć stolik w jednej z dużych panoramicznych okien można obserwować wspaniały widok wieczorem Kutuzovsky Prospekt.

W ciepłym sezonie (od maja do początku września), restauracja działa letni taras, gdzie goście mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Jest urządzone w tym samym stylu co hali głównej, istnieje również wiele mebli z jasnym ornamentem złożonym. Ponadto, dotyk letniej świeżości wnętrzu daje dużo zieleni, która jest tutaj w doniczkach.

kuchnia

Biggie – restauracja, której menu składa się z dań kuchni rosyjskiej i europejskiej. Istnieje tak wiele specjalności, naczynia twórcze że wymyślone osobisty kucharz – Iloy Blagoveschenskim. W kuchni tego zakładu wyróżnia oryginalność jego koncepcji.

To serwuje bardzo smaczne cielęciny wątroby w połączeniu z niesamowitym słodkiej śmietanki marchwi. Jedną ze specjalności domu są pączki z warstwą sera Ser Suluguni faszerowana kaczka serca – to pozycja menu jest bardzo satysfakcjonujące i wystarczające kalorii, należy zwrócić szczególną uwagę, aby wszyscy, którzy oglądają ich liczby. Tutaj pierwotnie przygotowany okoń z mlekiem wędzonego, a tam jest korporacyjna wersja makrela marynowane z kremem ziemniaczanym, Antonówki i krymskiej cebuli. Nie mniej smaczne robią halibuta z ogórka i ciekłych ziemniaków, to danie bardzo jak gości. Fani będą zadowoleni mięsa smakowały jajka i kury z marchwi, który jest zasilany z pszenicy. Warto zauważyć, że przed przygotowaniem tego dania jego głównych składników (pszenica i kurczaka) dokładnie nasączonej kvass około tygodnia.

Nie robi menu w restauracji i nie desery – tutaj każdy może zaskoczyć słodki ząb pyszne ciasto miód, które serwowane jest bardzo oryginalny – pachnący miód i plaster miodu. W tym deser dodaje małe kawałki panna cotta, a dla warstwy stosować krem masło.

Wszelkie potrawa, która jest obecna w menu restauracji, ma oryginalny smak, który jest jasny pamiętany przez długi czas.

Dla turystów zagranicznych instytucji ma osobne menu w języku angielskim.

usługa

Jak osobliwych instytucjami o podobnym poziomie, obsługa jest tutaj dobrze. Przy wejściu do każdego gościa spotyka się z administratorem i towarzyszy mu na stole, że pożądane jest, aby wcześniej zarezerwować.

Kelnerzy w zakładach inny poziom profesjonalizmu, zawsze miły, zdolny do kierowania gość w menu, a także pomóc im w wyborze pożądanego naczynia, na podstawie preferencji smakowych.

Restauracja Biggie zatrudnia doskonałą konesera wina – sommelier, który zawsze pomoże określić rodzaj napoju, idealny na zamówienie potraw.

informacje dodatkowe

Biggie restauracja oferuje każdego gościa, który przychodzi do instytucji we własnym samochodzie, bezpłatny parking strzeżony. W murach instytucji jest punktem bezpłatny dostęp do internetu, który pozwoli użytkownikom pozostawać w kontakcie z sieciami społecznymi i więcej.

Każdego wieczoru w Biggie gra piękna muzyka na żywo w wykonaniu lokalnego zespołu twórczego, który teraz i potem ciągnie w ścianach restauracji miłośników tej sztuki.

Instytucja oblicza nie tylko w gotówce, ale również akceptować płatności kartą kredytową.

Adres i godziny otwarcia

BIGGIE znajduje się pod następującym adresem: Moskwa, Kutuzowa Prospect, 2/1. Jest na pierwszym piętrze Radisson Royal Hotel (drugie imię – „Ukraina”), w regionie zachodnim jednostka administracyjna, na Krasnopresnenskaya nasypu. Nie daleko od tego punktu miasta jest stacja metra „Kijów”.

Restauracja Biggie gotowy do przyjmowania gości codziennie od 12 pm do północy.

Instytucja ta będzie wspaniałym rozwiązaniem dla spotkań biznesowych, spotkania z partnerami biznesowymi, romantyczną kolację, a także spotkań towarzyskich z przyjaciółmi lub rodziną ciepły wieczór.