178 Shares 4488 views

Miasto Czeboksary. Rosyjski Teatr Teatr

Republika Chuvash jest miasto Czeboksary. Rosyjski Teatr Dramatyczny, który znajduje się w centrum miasta, jest najstarszym profesjonalnym teatrem w regionie. Budynek został zbudowany z powrotem w 1959 roku, ale jego historia jest częścią artystycznego i estetycznego dziedzictwem całej Czuwaszja. Założyli teatru w 1922 i historię sztuki na scenie różnych aktorów, którzy następnie dokonali znaczny wkład w teatrze republiki.

Historii Czeboksary Teatrze Dramatycznym

W tym mieście, starając się stworzyć prawdziwego rosyjskiego teatru zostały wprowadzone dawno temu. Do 1918 roku, to pierwsze skromne kroki w tym kierunku. Następnie miłośnicy Sztuka rosyjska do tworzenia własnych spektakli, które pokazali w Domu Ludowym w Czeboksary. Ten budynek – dom kupca Efraima. Po kilku latach w amatorskim zespole dodaje małą grupę profesjonalnych aktorów. W 1922 roku, 14 grudnia otwiera swój pierwszy sezon teatralny w Czeboksary Rosyjski Teatr Dramatyczny. Pierwsza gra, że widział publiczność, został wystawiony przez Ostrowskiego produktu – „Wasylisa Mielentiewa”. Ten pomyślny dzień i zapoczątkowało historii teatru i profesjonalny zespół aktorów Czuwaszja. Teatr Trupa kierowany przez I. A. Słobodskoj, reżysera, który przyniósł z jej wieloletnim doświadczeniem w najlepszej tradycji teatralnej Sankt Petersburgu w Chuvash rosyjskiego teatru. Specjalny lot twórczy teatru rosyjskiego w Czeboksary Był to okres, kiedy została ona kierowana przez EA Tokmak.

dyrektorów artystycznych i aktorów

Pierwszym dyrektorem Czeboksary rosyjskiego teatru stał IA Słobodskoj, przez który położył pierwszy tradycję sztuki w tworzeniu Czuwaszja. W 1937 Tokmakov EA staje jego dyrektora artystycznego, pracował tu od ponad dwóch dekad. Z biegiem czasu firma przekształciła się w teatrze jednej szkoły. W tym czasie, tu dużo Honored Art CHASSR: G. A. Morev, V. S. Osipov i wiele innych. Dzięki staraniom dyrektora artystycznego E. Tokmakova kreatywny zespół nie zebrał razem, tu obecna konstelacja talentów pojawiły. Po pierwszym dyrektorem artystycznym emeryturze, Czeboksary Rosyjski Teatr Teatr kierowany przez młodego utalentowanego reżysera VP Romanowa. Był to nowy etap w historii teatru.

Od 1997 roku istnieje nowy lider – V. Siergiejew, który również zanotował znaczny wkład w rozwój sztuki teatralnej i kultury Czuwaszja. Dziś szef dyrektor Czeboksary Rosyjski Teatr Dramatyczny jest VA Krasotin. W różnych latach na scenie instytucje odgrywają ogromną liczbę podmiotów, które pasują do jego historii jego strony. Dzisiaj dumna nazwa uhonorowanych artystów Czuwaska tych luminarzy sceny teatralnej w Czeboksary.

Rosyjskiego teatru dramatycznego. plakat

Repertuar tego słynnego teatru w Czuwaszja w historii istnienia wielokrotnie umieścić występy na pracach dramatu narodowego. Występy „Aydar” i „Symfonia życia codziennego” Osipov i niektórzy inni stać się ważnym wydarzeniem w życiu kulturalnym swojego rodzinnego kraju. Mieli zasłużony sukces, nie tylko z miejscowej publiczności. Do tej pory, dyrektor teatru, uhonorowany pracownik Kultury Czuwaszja – S. M. Ermolaeva, aktywnie realizuje różne projekty internetowe. Od roku 2010, bilety do teatru można kupić na stronie internetowej i zdobył produkcjach radiowych online w 2016 roku. Czeboksary Rosyjski Teatr Dramatyczny jest jedynym w kraju, który oferuje taką usługę.

Uczestniczyć w festiwalach teatralnych, jej osiągnięć i nagród

Grupa teatralna regularnie uczestniczy w różnego rodzaju festiwalach, nie tylko w całym kraju, ale również za granicą. To – „Most Przyjaźni” w Yoshkar-Ola, „Golden Gate” w mieście Vladimir, konkursie plastycznym teatralnym zatytułowanym „Wzorzyste Curtain” i inne. Czeboksary rosyjskiego teatru dramatycznego w 2015 roku, weszła do pierwszej 50 najlepszych rosyjskich teatrów zawodowych w 2015 roku