734 Shares 8198 views

Jak strzelać pistolet? kursy fotografowania. Bezpieczeństwo podczas wypalania

Wiesz jak strzelać pistolet? Gdzie mogę nauczyć się tego rzemiosła? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w artykule. Traperzy, zwłaszcza początkujących, są zobowiązani do nauki najlepsze tradycje łowieckie. Te bicz cieszyć się polowanie tylko wtedy, gdy jest to sport. Oznacza to, że większość ptaków łownych strzelać wpisu. Metoda ta automatycznie wyklucza hit młodych. W tym przypadku można strzelać tylko wybrany jeden cel, a nie strzelać do stada ptaków.


strzelanie bezceremonialny

Jak ogień pistolet bez zastanowienia? Osoba dowiedzieć się, jak korzystać z shotguna, świetny użytek z jego możliwościami i może dostać się do gry z daleka. Zazwyczaj, gdy strzelanina nie jest ranny grę.

Wszystkich powszechnych metod wypalania najbardziej efektywne wprowadzanie fotografowania offhand. Jeżeli myśliwy może nauczyć się tej metody, zaczyna czuć się wadliwa. On będzie wiedział, że szybko wschodzących, nagłe celem nie była dla niego. Generalnie, metoda ta daje prawdziwe szczęście.

Ci każdy instruktor strzelania powie, że to jest z tą techniką trzeba nauczyć się uruchomić małą firmę. Po pierwsze, trzeba zrozumieć różnicę między wypalania strzał w ruchomy cel i strzelanie „kul strzelby i karabinu.” W pierwszym przypadku, natychmiast skierować karabinek do punktu przechwytywania gry i piłka snop synchronicznie możemy nacisnąć spust. Aw drugim zmierzające do konieczności połączenia trzech punktów: przedni widok, celownika i docelowych i stara się utrzymać to połączenie, stopniowo pociągnąć za spust.

Również w pierwszym przykładzie wykonania koncentruje się na oczach docelowego i w drugim – na urządzeniach apt. Jeżeli myśliwy nie może zrozumieć różnicę między elewacji i kierunku pistoletu, nigdy nie nauczył się strzelać bez myślenia.

cyngiel

Tak, nadal lepiej zrozumieć, jak ogień broni. W przeciwieństwie do karabinów gładkolufowej spuście karabinu konstruktywnie wykonane tak, aby zaczep kurkowy spust idzie bez uprzedniej potyazhki natychmiast, gdy osiągnie pożądaną pociągnięcie spustu. Ta niewielka różnica jednolitych tymczasowych momentach podejmowania decyzji strzale do faktycznego czasu strzału. Jest to niuans gwarantuje wysoką skuteczność przy ostrzale celów poruszających się bardzo szybko.

Tak jak strzelać pistolet? Jaki jest wypalanie karabinu? Korzystanie z tej broni, myśliwy, naciskając spust, nie wie, gdzie kula poleci. Więc, wstrzymując oddech, dokładając wszelkich starań, aby zachować muszki, celownika i cel w pewnej pozycji w momencie miękkiego nacisku na spust. Strzelanie z dubeltówką, myśliwy musi dokładnie i jasno określić moment, gdy naciśniesz spust, poza tym celem nie będzie pod wrażeniem. Jeśli spróbujesz wykonać strzelanka z karabinu, był jej „rozgrywki” i nie będzie osiągnąć pożądany rezultat. Różnice te są podstawą dla różnych rodzajów fotografowania. Na ich drodze, mówią bardzo niewiele.

niuanse

Wiele osób zastanawia się, jak nakręcić dvuhstvolny shotgun. Musimy zawsze pamiętać, że strzelba może trafić cele w ograniczonym zakresie. Tak więc, z pnia do wiercenia cylindrycznej może trafić do celu, w odległości 17-30 metrów (optymalnym zakresem), a z pni wiertniczą pełnego ssania -. 25-45 m odległość maksymalną dla pierwszego pistolet odpowiada 35 m, a drugi – 50 m. z powodu tych ograniczeń, myśliwy musi być w stanie szybko i prawidłowo określić odległość do celu – zarówno stacjonarne i szybko się porusza. Jest to dość trudne zadanie.

Wiadomym jest, że w różnych warunkach terenowych, w zależności od gęstości wegetacji, oświetlenie, Rozmiar Game człowiek może popełnić błąd, określić odległość do celu. Od gaf myśliwy może oszczędzić tylko ciągle trenuje. Musi często określenia odległości do obiektów w środowisku podobnym do polowania, a także sprawdzić swoje ruchy.

nauka

Strzelania z karabinu myśliwskiego – zatrudnienie trudne. Prawidłowo określić odległość do ruchomy cel trzeba znaleźć prawdziwą wartość pierwokupu i nie strzelać poza zakres realnej klęsce strzelbą kiedy nieuniknione pomyłki.

Bezceremonialny trudno jest nauczyć się strzelać? Po pierwsze, decyduje, jakie wyniki chcesz otrzymywać. Znane początkujących myśliwych, którzy wykonali trzeci szybkość rozładowania po dwa szkolenia na okrągłej ławie. Różnica w osiągnięciach średniej i wysokiej klasy strony jest przede wszystkim do stałego szkolenia i wolicjonalnych cech. W zasadzie każda osoba o poglądach sportowej, normalnej wizji i normalnego koordynacji ruchów może nauczyć się doskonale strzelać bez myślenia i stać się mistrzem fotografowania sportu. Oczywiście, musi spełniać pewne zasady.

stojak

strzelanie szkolenia można znaleźć w każdym mieście. Co jest podstawka podczas wypalania wpisu? Dobry myśliwy zawsze łatwy i naturalny sposób angażować cele. Wydaje się, że strzały są przeprowadzane równocześnie z występowaniem cel, który wydaje się nieosiągalny dla początkujących. Aby uzyskać te rezultaty, konieczne jest opracowanie komfortowe, prawidłowe stanowisko asystenta. Z jej ciała ręką szybko zamienia się w lewo iw prawo. Ponadto, zapewnia stabilną pozycję, gdy jest to konieczne, aby drugie zdjęcie.

Więc rozpocząć fotografowanie szkolenia. Stopy umieścić na takim odstępie od siebie, aby pomieścić szerokie obcasy jednej stopy i między palcami nieco więcej. Jeżeli nogi dobrze miejsce, ciało będzie trudne do obracania i strzelec będzie nosić pistolet smycz ręce. W efekcie on promahnotsya. Jeśli nogi są umieszczone blisko siebie, myśliwy traci stabilność zarówno podczas uderzenia pierwszego strzału, a po obróceniu obudowy.

Musisz trzymać karabin z prawą ręką na szyjce tyłek tak, że drugi palec środkowego paliczka prawa mogłoby pociągnąć za spust. Lewa trzymać pistolet za jelcem. Twoje ciało do płaszczyzny wypalania powinny być pod kątem 45 stopni. Nogi lekko ugięte w kolanach, pochylić się lekko do przodu w kierunku orientacji strzału. Znajduje się w pozycji rack myśliwego jest „cel” z jego ciała w grze jeszcze przed jego ramię dotknął tyłek.

ważne manipulacja

Jeśli pójdziesz na strzelanie oczywiście powie, jak umieścić broń podczas strzelania bezceremonialny. Oczywiście na ten temat można przeczytać tutaj. Strzelanie niekiedy, człowiek stawia karabin do ramienia, łącząc tę akcję z jego smyczy. Bardzo często, myśliwych prikladku karabinek przeprowadzane w procesie toczenia swoje ciało.

Przed wykonaniem tej manipulacji, tak człowiek powinien zachować jego pistolet do jego ciężarem równomiernie rozłożonym między swoimi rękami. Gdy znajdziesz żądaną pozycję na lewej ręce, musimy starać się w każdej sytuacji zachować Handguard w tym samym miejscu.

Co dobrego kursy fotografowania? Na pewno powiedzieć instruktorowi, że pierwszy pistolet w jej stosowania powinny rzucać się do przodu i do góry, a następnie prasowane w ramię z kolbą w rowku ramię obiema rękami. W rezultacie, herb akcji będzie naciskać na swój policzek na jego prawym policzku.

Dobre strzelcy szybko wykonać działanie. W tym samym czasie, jednocześnie wdrożyć ciało i patrzeć gdzie gra może być. Jak tylko pistolet na ziemię, jego tułów przypadkowo zrobione w trakcie oczach Hunter. I to trafia.

błędy

Każda osoba może odwiedzić strzelnicę w Moskwie. W tym miejscu, można nauczyć się strzelać. Najpopularniejsze błędy nowicjuszy gdy ubiegający karabiny są:

 • Prodorgivanie spod jego ramienia tyłek ramię. To spowalnia działanie i nie zapewniają stały kontakt z tym samym obszarze – otwór na ramię. W rezultacie, wiele formatuje prikladku i strzelać poprawnie.
 • Stosując karabin do ramienia jest bardzo niskie. W końcu, to musi być wielki, aby przechylić głowę na policzku lay grań spoiny. Wielu trenerów powiedzieć: „Dobry myśliwy stawia karabinek do policzka, złe – policzek do karabinu”.
 • Czasami strzał wykonany jest przed oblicze grzebień do dotknął tyłek. Taki przepływ w strzelaniu, ale to nie wystarczy dla początkujących, jak ta technika wymaga specjalnych umiejętności, które są nabywane w czasie. Niedoświadczony trzeba strzelać dopiero po grzebień butt dotknął jej policzka. W rezultacie otrzymujemy stabilne położenie lufy karabinu wskazał w tym samym punkcie, w którym shooter wygląda.

smycz

Wiadomym jest, że strzelanie na płytkach pomaga początkującym w celu zdobycia doświadczenia. Po zastosowaniu karabin, jego pnie wysłany do punktu gry przechwytywania i piłka snopa przed naciśnięciem spustu odbywają chwilę przed końcem, format przewidywanie ruchu. Snell i po wylotu pocisku trwa. Ale to wszystko jest tak błyskawicznie, że wydaje się, jakby go brakuje podczas fotografowania. I ciągle

Podczas fotografowania krótkiej smyczy na pierwszy karabin prikladka, a następnie zaczyna smyczy. Podczas wystrzału w sposób losowy, etapy te są połączone w jednym ruchu.

strzelby

Wielu przybyszów zastanawiasz się jak strzelać poziomej pistoletu. Literatura polowania, wiele napisano o tym recepcji. A co można powiedzieć o neprikladistyh karabinów i poręczność? Produkty wytwarzane w fabryce są wykonane z uwzględnieniem najnowszych badań naukowych i są poręczność dla większości strzelanek.

Oczywiście, jeśli dokonały kolbą fabryce robione według swojej miary, to będzie lepiej niż standardowe. Ale w jaki sposób? Top stendoviki świecie mówią, że z kolbami karabinów, stworzonych przez znanych rusznikarzy, strzelać lepiej na 2-5% niż w fabryce.

Dla sportowców ta aktualizacja jest wyczuwalny, ale jest mało prawdopodobne, że czują się dobry strzał na polowaniu. Po tym wszystkim, nie jest tak dużo, że dodatkowy hałas całkowicie pochłaniają 2-5% możliwych błędów. Dlatego nie jest konieczne, aby szukać przyczyn niepowodzeń w neprikladistosti karabinu: patrzeć na ich własne błędy i ich poprawiania.

konkursy

Jaki jest strzelanie na talerzach? To strzelanie pułapka. Jej korzenie tkwią w konkursach o myśliwych, którzy strzelali do ptaków z karabinów. Już w średniowieczu, te gry odbywały się w Europie. Na początku XX wieku, w tym w pierwszych igrzyskach olimpijskich, sportowców strzelali w żywych gołębi, pop-up w powietrzu. Wtedy ptaki zmieniły swoje talerze.

cel

Dokładność ognia – jeden z podstawowych wskaźników jakości karabinu. Okazało się jednak inny odcień. O strzelanie na chybił trafił, wielu twierdzi, że przy tej metodzie myśliwy prowadzi ogień bez celu, ale tak nie jest. Cel jest w tym przypadku ze względu na fakt, że ludzie zwykle kieruje swoją działalność tam, gdzie jego wzrok jest skierowany. Wiele z nich jest całkiem trafnie rzucać kamieniami, wbijać piłkę do bramki przechwycić rakiety piłki.

Podczas wypalania Random nie może zez jednego oka podczas wskazując pistolet na cel. Wszakże, jak człowiek pozbawia sam przedstawił mu charakter widzenia obuocznego. W efekcie obraz w momencie wystrzału zostanie zapamiętany gorsze i nie będzie tak jasne. Tylko wtedy, gdy myśliwy to zespół lewe oko, musi albo zeza lub nauczyć go otworzyć ogień na lewym ramieniu.

dystans

Dokładność ognia – umiejętność punktów grupowych trafić na tarczy. A co na odległość? Liczba ta jest zwolniony ze strzelbą jest ograniczona. Myśliwy musi mieć czas na ogień, aż cel jest w obszarze realnej porażki. Początkujący strzelcy muszą przyzwyczaić się do szybko strzelać, nawet gdy nie ma czasu na ptaki vytselivanie. Jak tylko vytselivanie, smycz spowalnia, gra odbiega zbyt daleko iw rezultacie – logiczny błąd.

Jeśli na początku szkolenia osób szybko strzela i strzela bramkę, to może być poprawione.

strzelanie

Chcesz odwiedzić strzelnicę? W Moskwie, podziemny klub „Labirynt” znajduje się na Kutuzovsky Prospekt. Nie można strzelać zarówno jego wiatrówki i pistolety, a jeden z pracowników. Strzelnicy zawsze jest instruktor, który trzyma się pełnoprawnym szkolenia dla początkujących.

Wiele jak największym na świecie krytym strzelnicy, znajduje się w regionie moskiewskim w miejscowości Dzierżyńsk. Jest to bardzo wygodne miejsce, w którym strzały wykonywane są przez cały rok.

bezpieczeństwo

Środki bezpieczeństwa muszą być przestrzegane podczas wypalania jest konieczne. Zatrudnienie powinien zawsze kierować nauczycieli instytucji edukacyjnych w istniejących zatwierdzeń, wyposażonych w rozdzielczą (strzelnicy).

Bezpieczeństwo w klasie zapewnia wysoką dyscyplinę wszystkich uczestników szkolenia, osiągając organizacji i ścisłym przestrzeganiu środków ostrożności.

Kreska i strzelnica jest zabronione:

 • dotknąć lub wybrać linię broni palnej lub zbliżyć go bez zespołu instruktorskiego;
 • do przeprowadzenia strzelania z karabinów i wadliwych podniósł białą flagę;
 • Karabiny opłata zespołowi instruktora;
 • stać pobierana z linii karabin wypalania;
 • wycelować i wysłać karabinek w różnych kierunkach iz tyłu, a także ludzi;
 • się na linii ognia do publicznej wiadomości, z wyjątkiem stażystów;
 • Strzelać nierównoległych kierownicę (kierunek) Fotografowanie (Strzelanie);
 • przenosić na inne osoby lub zostawić gdzieś naładowaną strzelbę bez zgody szefa wypalania;
 • się na linii ognia na komendę „ogień” i po sygnale „koniec” starszego instruktora;
 • strzelać w desce rozdzielczej synchronicznie z różnych rodzajów broni.

Broń można ładować na linii ognia tylko po komendzie „Charge” instruktora. Czyste karabiny wystarczy tylko w specjalnie wyznaczonych miejscach pod nadzorem nauczyciela.

Wszystkie wypadki, które miały miejsce podczas wypalania, godzina jest zgłaszane do władz wykonawczych, policji i najbliższego szpitala, a także szefa instytucji edukacyjnej.