734 Shares 8787 views

Budowa domu ramki: opinie właścicieli

Dawno, dawno zacząłeś marzy o własnym domu. Mamy już pewne kroki, prowadzące do spełnienia jego marzeń: Kupowanie kawałek ziemi w pięknym miejscu i nagromadzonych pieniędzy, jednak są one, jak zwykle, nie wystarczy. Tutaj w pełni wzrostu pojawia się pytanie: „Jaki dom zbudować?” Oznacza to, że w umyśle, można już zobaczyć, że jest to piękny mały domek z podłogą garażu i wykuszem, ale z którego można tworzyć marzenia? rynki budowlane walczą oferta cegły, drewno, drewno laminowane okleina różne pieniące, gaz i inne betonowe bloki. Mając na uwadze koszt materiału sześcianu i niezbędnej ilości, można dojść do smutnego wniosku: pieniądze dla wszystkich nie wystarczy. Nie panikuj! Jest rozwiązanie – do budowy domu ramki. Recenzje właścicieli około niego są zgodni: koszt 1 m2 budynku zaczyna się od 5000 rubli – cena dość demokratyczna!


Wszystko zaczyna się od zdjęć

Oczywiście, na początku, to obraz pojawia się w twojej głowie, a następnie należy wybrać odpowiednią konstrukcję z gotowych lub malować się: niektóre okna będzie w domu, ilu wejścia-wyjścia, liczba sypialni i wielkości kuchni. Dużo zabawy! W fabryce domu panel ramki nad projektem w tym miesiącu pozwoli panel, z którego następnie, wasze domy rama zostanie zbudowany. Recenzje właściciele twierdzą, że ograniczenie możliwości będzie tylko twoja wyobraźnia, a grubość portfela. Nawet jeśli w trakcie budowy masz nowe pomysły, a chcesz zmienić projekt – nie ma nic prostszego. W zakładzie będzie produkować inne panele, biorąc pod uwagę wszystkie Państwa życzenia.

dom technologii rama „Platforma”

Tylko doskonale gładka i dokładnie wysuszone zarząd ma prawo stać się podstawą pudełka. Specjalista od ramy fabryki i cegieł na wybranym projekcie obliczoną liczbę, wielkość i kształt paneli, które są od projektanta dla dzieci i swoich domów ramy będą budowane. Recenzje właścicieli w tym zakresie nie różnią się optymizm. Rzeczywiście, na początku wszystko wygląda jak coś bardzo poważnego: Z płyt ściśle spawanych pole, z jednej strony zszywane arkusz OSB (oriented strand board) – a płyta jest gotowa. Patrząc z boku, więc to tylko płytkie szuflady. W rzeczywistości, cała zabawa zaczyna się wtedy – na etapie domu zgromadzeń.

Od prostych do złożonych: instalacja domu ramki

Na początku instalacji fundamentu powinna być w miejscu, a jak mogłoby być inaczej? W przypadku domu tuszy jest korzystne dla wszystkich jest podstawą palach śrubowych. Gotowe płyty przedstawia w fabryce i zacząć montaż ramy. Na fundamencie położonym wilgoci i izolacji rurociągów z barem. Następnie płyty są montowane. W rezultacie, istnieje coś w rodzaju domu: okna i drzwi w miejscu, ściany, podłoga i sufit są obecne. Na linii dachu. Podwyższone System kratownica i pokrycie dachowe układa. Wygląd strony – dobrze, właśnie skończył domu ramki. Recenzje właścicieli w tej sprawie jednogłośnie, w końcu znalazł zdjęcie marzeń widoczne zarysy!

Ale to nie koniec. Próżniowe panele układa się warstwę izolacyjną 3 i bariera dla pary wodnej, ściennych i płyt stropowych płyt gipsowych zszywano i określonym podłożu. Pozostaje tylko zostawić okna i drzwi, budować ganki – i wszystko! Przyjdź i osiedlić się w domu ich marzeń. Jakie ciepły i przytulny coraz te domy ramek! Niektóre zdjęcia można zobaczyć w tym artykule. Może będą umacniać was w swojej decyzji zbudować murowany dom!