526 Shares 5380 views

Narożny kominek: ładne i wygodne

Uważany za głównego salonu w domu lub mieszkaniu. Tutaj przy stole idą do członków rodziny i dla uczczenia świąt z przyjaciółmi lub rodziną. Pokój gościnny, w którym ognisko, wygląda o wiele bardziej spektakularne. Trzaski płomieni i ognia – co może być bardziej romantyczny i bardziej komfortowo?


rodzaje kominków

Ten kominek znajduje się w prywatnym domu, jak do jego instalacji konieczne jest zbudowanie komina. Tak, musimy zrobić plan na używanie rysunki zrobić dobry murarskich, ponieważ każda wada może prowadzić do nieodwracalnych skutkach. Co oznacza, że te modele zestaw z domu sama, zgodnie z cech architektonicznych budynków.

Współczesny rynek oferuje szeroką gamę kominków pochodzących od różnych producentów. Wszystkie rodzaje produktów można podzielić na dwie grupy, ze względu na ich konfigurację:

· Z przodu, które są umieszczone wzdłuż jednej ściany pomieszczenia.

· Corner – znajduje się w rogu pokoju.

Druga grupa nie jest zróżnicowana jak pierwszy. Ale kanciaste modele są bardziej kompaktowe niż z przodu. Nawet w małym pomieszczeniu może być zbudowany narożny kominek, i będzie działać jak zwykle. I stylistycznie może być wykonane w różnych kierunkach.

Korzyści kominki narożne

Głównie narożny kominek we wnętrzu salonu. On jest ulubioną częścią prywatnej lub wypoczynkowego wnętrza domu. Wokół ogniska są rozmieszczone meble tapicerowane i mały stolik lub fotel bujany, a komfort jest zapewniony.

Narożny kominek może stworzyć „Red Corner” – wykonany z cegły. Sklasyfikowany projekt kominek wzór promieniowania:

· Jednostronne promieniowania, który przypomina w przekroju poprzecznym kształt trójkąta.

· Dwukierunkowe światło, przypominające przekrój prostokąta.

· Promieniowanie Trójstronne – najbardziej rzadkich gatunku, z których ciepło pochodzi jedynie z niewielkiej odległości.

Dla tych, którzy chcą mieć swój własny kominek, idealnym rozwiązaniem będzie wersja elektryczna. Jest o wiele bardziej ekonomiczne w utrzymaniu i ozdobić go, nie może po prostu każdy pokój z domu na wsi, ale również mieszkanie ty. Niektóre kominki są zaprojektowane z kątowych elektrycznych charakterystycznych dźwięków, które przypominają dzienniki trzask w palenisku. Modele elektryczne nie są niebezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych; Istnieją opcje dla ścian i podłogi, są one sprzedawane tarcze i dekoracyjne drovnitsy.

Rada dla tych, którzy będą budować kominek

Wielki rozwiązaniem byłoby wyposażenie nowoczesny kominek w rogu czerwonej cegły siebie. Do wykonywania pracy wysokiej jakości, konieczne jest poznanie właściwości materiału z którego można pracować. Nie używaj przesuszone materiału – Cegła z białymi plamami.

Wybór ceglasty kolor, warto rozważyć przyszłe warianty elementów wystroju. Optymalny stosunek wysokości i szerokości otworów spalinowych – 2: 3. Aby kominek narożny z rąk, potrzebne są następujące materiały:

· Papa.

· Piasek kariery.

· Cement (lepiej M300-400).

· Clay.

· Proszek Szamot.

· Cegła ogniotrwała.

· Tłuczeń (o średnicy 2 do 5 cm).

Handmade narożny kominek zyskiem przekształcić salon lub hol i będzie chlubą jego właściciela.