219 Shares 4088 views

Lepiej jest kupić: Netbook czy tablet?

Rozwój nowoczesnych technologii jest ogromny tempo. Każdego dnia pojawiają się na rynku nowe urządzenie, które jest w jego parametrów technicznych w kilka rzędów wielkości większe niż ich poprzednicy. Tak więc, w naszym życiu obejmują tabletki, netbooki, laptopy i smartfony. Jednocześnie, wygląd każdego urządzenia na rynku pozostaje w tyle od siebie tak bardzo, że ludzkość nie udało się opanować jeden dokładnie jak wchodzi na rynek całkowicie nowe rzeczy. Jednak wszystkie nowe techniki można podzielić na konwencjonalne urządzenia i aparaty o możliwości mobilnych, z możliwością pracy w trybie samodzielnym, takie jak laptop, netbooka tabletki. Cena przenośnego sprzętu jest nieznacznie wyższe modele stanie stacjonarnym, ale ich funkcje z każdym dniem coraz bardziej wyrafinowane.


konkurencja

Obecnie prawie wszystkie urządzenia przenośne konkurują ze sobą. Ich producenci stale zmniejszając rozmiar jego technologii, rozwój nowego oprogramowania i dostarczyć go z dodatkowymi funkcjami i opcjami. W tym przypadku, jeśli smartfony zajmują osobną kategorię, emeryturę, a tym samym ogólnej walki, pozostaje pytanie o to, co mam wybrać netbooka lub tabletu.

Dział gier

Wybierz typ urządzenia musi być na podstawie potrzeb użytkownika, a także możliwość zagrać w rozmaite gry zajmuje miejsce lidera w wyborze takiego sprzętu. W tym przypadku możemy od razu zauważyć, że netbooki nie może konkurować z komputerów w grach, dzięki słabych kart graficznych oraz brak zmian budżetowych w branży gier. Płyty są również bardziej zaawansowane i mają wielką listę dobrych programów w tym kierunku w tym zakresie.

Torba lub tabletki: Masa i wymiary

Ten parametr nie jest mniej ważne dla urządzeń mobilnych. Jednak w związku z tym, że jest to miejsce, co prowadzi do tabletu tak szybko jak obecnie mają wysoką funkcjonalność przy minimalnych wymiarach.

Torba lub tabletki: klawiatura

System wprowadzania danych umieszczony na płytkach za pomocą ekranu dotykowego i specjalnego zastosowania. Netbooki mają również mechaniczną klawiaturę, jak na komputerze, więc wybór tego typu zależy od osobistych preferencji użytkownika.

Więcej opcji wyszukiwania

Odpowiadając na pytanie, lepiej jest wybrać -netbuk lub tabletu, należy wziąć pod uwagę wiele różnych parametrów i funkcji dodatkowych. Musisz wybrać urządzenie zgodnie z wymogami dotyczącymi ich użycia. Jeśli potrzebujesz komputera do gier lub pracy, to najlepiej używać tabletu z systemem operacyjnym najbardziej przyjazny dla użytkownika. Do szybkiego pisania, wielu woli korzystać z netbooka. Ostatnio jednak rozwój tabletu i oprogramowania na nich zaczęły zmuszać innych urządzeń z rynku. Stało się to szczególnie zauważalne wraz z pojawieniem się tanich chińskich modeli, które mogą konkurować z innymi urządzeniami.