210 Shares 5382 views

Podświetlane klawisze klawiatury: jasne rozwiązanie dla komputera

Oczywiście, w dzisiejszych czasach klawiatura z podświetlanymi klawiszami przez dłuższy czas nie jest jakaś wiedza i bardzo niewiele osób może cię zaskoczyć. Jednak wiele osób nie spiesz się, aby zmienić swoje stare, „Rury ogień, woda i miedziane” Time-testowane urządzenie. Czy jesteś jednym z nich? To teraz będziemy wam powiedzieć o kilku modeli klawiatur, które chcą kupić od razu!


Logitech K800

Słynny szwajcarski producent wdrożył już szereg nietypowych i ciekawych pomysłów do swoich produktów. A nowa bezprzewodowa klawiatura z podświetlanymi klawiszami łączy tradycyjną wysoką jakość Logitech i oryginalnych rozwiązań. „Smart” oświetlenie jest aktywowany za pomocą specjalnych czujników, które analizują poziom światła w pomieszczeniu. W zależności od tego, oni regulować jasność podświetlenia samego. Ponadto, Logitech K800 obejmuje oświetlenia tylko wtedy, gdy użytkownik wprowadza dłonie na klawiszach, a wkrótce po jego zakończeniu pracy – gaśnie. Prawy wskaźnik baterii znajduje się na obudowie klawiatury. Nawiasem mówiąc, urządzenie może pracować autonomicznie do 10 dni, a za to z pomocą zwykłego uniwersalnego mikro USB kabla.

SideWinder X6

Ta klawiatura z podświetlanymi klawiszami – niewątpliwie najlepszy wybór dla graczy. Jego głównym „Chip” można uznać za obecności opcjonalnej klawiaturze, który może być podłączony zarówno z prawej i lewej stronie głównej, co jest przydatne podczas gry. Główne klawisze są podświetlane na czerwono i pod warunkiem więcej pomarańczowym odcieniu. SideWinder X6 jest wyposażony w specjalny jasności kontrolera. Kolejną ważną cechą tego modelu jest ogromna liczba klawiszy makro (30 sztuk!). W sumie, może wykonać do 90 różnych działań zaprogramowanych według gry przyporządkowana profilu.

Gembird KB-9630SB-R

Kolejna klawiatura z podświetlanymi klawiszami, na które należy zwrócić uwagę. Tak, choćby dlatego, że producent zwrócił się do grawerowania kluczy technologicznych, przez które światło przechodzi tylko przez kontury postaci i podkreśla ich substancję zamiast całą przycisk całkowicie. W najdrobniejszych szczegółach przemyślana konstrukcja urządzenia: przyciski srebrny z podświetlanym szmaragd ramy błyszczącym czarnym panelu, zapewniają wygodną pracę w każdej chwili dnia. Kolejną miarą wygody można uznać za posiadające specjalne wbudowane wkładki nadgarstki.

Luxeed

Klucze podświetlana klawiatura Luxeed stał się legendą w swojej dziedzinie. W chwili obecnej producent produkuje dwie modyfikacje Luxeed: z ciemnych przycisków, które są oświetlone przedstawione jedynie w tych znaków, cyfr i liter, jak również ze światłem, aby w pełni świecić. Ale to jest bardziej przyjemne niespodzianki nie kończą: użytkownik może eksperymentować ze standardowych schematów kolorów, lub wymyślić własne, a nawet programowanie każdy klawisz, aby świecić po naciśnięciu. Jednym słowem, to jest – idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią różnorodność i chce, aby rozcieńczyć szarą rutynowe kropelkę pozytywny.

Wiele będzie się zastanawiać, ile jest klawiatura z podświetlanymi klawiszami. Cena, należy zauważyć, nie jest tak wielka: model standardowy, średni koszt od 30 do 50 $, a oryginalne warianty wielofunkcyjnych tego samego typu Luxeed – 60-80 $.