91 Shares 9621 views

Zakład Lotniczy w Ułan Ude, Buriacja

JSC „Zakład Lotniczy w Ułan Ude” – największa linia lotnicza urbanistyka, znajduje się w stolicy Buriacji. produkować to Mi-8/171 różnych modyfikacji, naprawy i modernizacji starego sprzętu.


początku drogi

W 1939 roku na obrzeżach miasta Ułan-Ude powstały warsztaty gdzie kadłub i silniki lotnicze, wyprodukowane elementy do w Irkucku Lotnictwa Plant. Kiedy zaczęła się wojna, większość radzieckiego samolotu zostały zniszczone w pierwszych tygodniach konfliktu. Wojsko pilnie potrzebne w inżynierii lotniczej. W ciągu kilku miesięcy, heroiczne wysiłki robotników wzniesiono nowe budynki. Warsztaty przekształcono w pełnej rośliny, w której rozpoczęło się montaż konstrukcji samolotów i Petlyakova Lavochkin.

żywotność

Po wojnie Zakład Lotniczy w Ułan Ude opanował produkcję pierwszego samolotu z silnika odrzutowego MiG-15. Model na tłoku udać lepsze odpowiedniki. 1500 jednostek wytwarzano, z których 450 toczy się w koreańskim konfliktu. Jedna z maszyn zainstalowanych na cokole przed wejściem.

Z biegiem lat, U-UAZ wydała tysiące jednostek MiG-15 modele, La-7, MiG-27M, Yak-25, An-24, Su-25, Mi-8 i Ka-25, Mi-17 (171) , Żadna linia lotnicza ma na swoim koncie tak imponującą linią wyjścia.

opis

Zakład Lotniczy w Ułan Ude (UAZ) jest jedną z największych linii lotniczych na świecie. Dziś jest mocny, dynamiczny produkcji, zdolne do uwalniania techniki z wielu zalet. Co trzeci rosyjski helikopter wykonany w stolicy Buriacji. Maszyna Mi-8/171 obsługiwane są w 40 krajach na całym świecie.

W ciągu ostatnich pięciu lat liczba produkowanych śmigłowców podwojona. sprzedaży sprzętu, części i usług wzrosła o 4 razy. Unikalna technologia, zgromadzone w przeszłości, kiedy UUAP zbierane wojskowych i cywilnych samolotów, używane w produkcji śmigłowców.

Od teraz chętnie pracować partnerów rosyjskich i zagranicznych. Zakład Lotniczy w Ułan Ude często działa pod zamówienie, szybko produkować śmigłowce z tych cech i uzupełnienie wyposażenia, które wskazują klientów. Inne firmy potrwać kilka lat do reorientacji produkcji konkretnej modyfikacji. potrzeb klienta oraz doskonałą jakość stała się znakiem towarowym firmy U-UAP.

produkty

W ciągu 77-letniej historii Zakładu Ulan-Ude Aviation ma ponad 8000 pojazdów. Jest to jedyny wyspecjalizowanych przedsiębiorstw w kraju, które produkowane samoloty i helikoptery. Wchodząc w 2007 roku, skład połączonej holdingu „Russian Helicopters” U-UAP koncentruje się na montażu najlepszych rosyjskich helikopterów – modele Mi-8/171.

Obecnie Zakład Lotniczy w Ułan Ude produkuje następujące modyfikacje Mi-8/171:

  • transportu wojskowego;
  • pasażerów;
  • zdrowia;
  • uniwersalna;
  • ochrona przeciwpożarowa;
  • poszukiwawczych i ratowniczych;
  • w wersji VIP.

modernizacja

Zakład Lotniczy w Ułan Ude dalszym ciągu do poprawy produkcji i zaplecza technicznego. Jednym z najważniejszych projektów, które dotyczą modernizacji, to ostatnia modyfikacja Mi-8/17 – Mi-171A2.

Również obszar obróbki modernizacja systemów zarządzania dotyka części. Zakład otrzyma maszyn CNC, systemy pomiarowe, akcesoria. W 2015 roku do optymalizacji produkcji seryjnej Mi-171A2 na UUAP umieścić 20 maszyn. 10 gotowe do pracy wszechstronnych systemów do produkcji i rafinacji specjalnej tehosnascheniya, a cztery centrum obróbcze.

Aktualizacja i dotknięte zbiorów i tłoczenia produkcji: w 2015 zdobył cięcia kompleks. Zarząd planuje zaktualizować 80% park maszynowy. To będzie nabyć wyłącznie zautomatyzowanego sprzętu technologicznego, który nie wymaga ręcznego sterowania.

Teraz UUAP przygotowania do utworzenia odrębnego organu malarstwa. Strony będą wyposażone w skomputeryzowanych malowania i suszenia komór, gdzie specjalny program będzie śledzić parametry sterowania. Ponadto, zakład powinien dostać trzy automatyczne linie do wytwarzania powłok ochronnych w najbliższej przyszłości.

Polityka kadrowa

Zakład pozyskuje nowych pracowników o dominującej pozycji w branży śmigłowca w Rosji i poważnych perspektyw rozwojowych. Ponadto, U-UAP nie posiadał redukcji zatrudnienia. Administracja w całości i bez opóźnienia wynagrodzenia wszystkim pracownikom płace, a nawet ją zwiększa.

Pracownicy UUAP zapewnia rozszerzony pakiet socjalny. Obejmuje ona obowiązkowych świadczeń socjalnych i ubezpieczenia, rocznego płatnego urlopu, wsparcie finansowe, możliwość studiowania na koszt firmy, różne dopłatach młodych pracowników i specjalistów, udzielanie nieoprocentowanych pożyczek, leczenie w przychodni zakładowej i więcej.

hartowanie syberyjski

W ostatnich latach kraje europejskie doświadczyły niespotykane mrozy poniżej -30 ° C, które są również towarzyszyć obfite opady śniegu. Zimno i deszcz sparaliżował źródła utrzymania wielu krajach europejskich, co komplikuje pracę służb ratowniczych. Władze lotnicze w Unii Europejskiej ze względu na mróz ogranicza loty śmigłowców – w rzeczywistości, główne sposoby zapisywania ludzi w takich ekstremalnych warunkach.

flota śmigłowców UE składa się z pojazdów spoza Rosji. Niemniej jednak, wiele krajów europejskich preferują produkty „Russian Helicopters” gospodarstwo, w tym śmigłowców Mi-171, które mogą być skutecznie wykorzystywane w ciężkim oblodzenia i zimnej.