569 Shares 8492 views

Wiper Bosch Aerotwin: Charakterystyka

Każdy doświadczony kierowca wie, że oszczędności w części do swojego samochodu – jest to przestępstwo. I nawet, jeśli chodzi o zakup takich rzeczy jak czyszczenia ulic, to nie powód, aby kupić tanie towary. Fakt, że słaba jakość wycieraczek w eksploatacji wytwarza bardzo głośny i nieprzyjemny dźwięk, który jest w ciągu kilku minut może wzburzyć każdy kierowca.


Ponadto takie produkty zarysować powierzchnię szyby, a na jej miejsce może być utworzone inwazyjny taśmy, która nie jest w stanie usunąć połysk. Dlatego tylko znanych producentów z dobrą reputacją należy ufać z zakupem wycieraczek. Teraz wielu kierowców nabyć niemieckie wycieraczki Bosch Aerotwin. Są dobre, ponieważ mogą one być idealnie ustawiona na dowolnym pojeździe, czy to nowy „Ford Focus” lub 20-letni „Ziguli”.

W rozwoju wszystkich wycieraczek przedniej szyby samochodu firmy „Bosch”, która odbyła wiele certyfikatów, testów i kontroli. Na tle innych towarów Bosch Aerotwin pozostaje liderem, nawet w porównaniu z wycieraczki firmy ADAC. Automobile wycieraczki Aerotwin objawia się jako najlepszą opcją do uchwytu szczotki motoryzacyjnej.


W ogóle, to seria wycieraczek jest flagowym dla niemieckiego producenta „Bosch”. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, mają wysoką asymetryczny spojler, który poprawia ich wydajność przy dużych prędkościach. Aerodynamiczny projekt szczotki zapobiega ich rozdzielenie przy dużych oporów powietrza. Szczególną uwagę przywiązuje się do mechanizmu składu producent. Wycieraczka Bosch Aerotwin wykonany z wieloskładnikowego gumy, która zawiera kauczuk naturalny. Szczotka przez oryginalnego wzoru, który składa się z powłoką o niskim współczynniku tarcia i odporności na zużycie krawędzi. Ponadto, część ta jest zakończona w szczególnym magistrali systemowej sprężyna, która zapewnia równomierne ciśnienie na powierzchnię. W związku z tym, to narzędzie skutecznie czyści szyby, idealnie powtarzając wszystkie swoje zakręty. Dlatego te wycieraczki kilka razy dłużej niż ich odpowiedniki.

Co ludzie mówią o wycieraczek przedniej szyby samochodu Bosch Aerotwin opinii ekspertów?

Według badania wycieraczek „Aerotvin” zostały ocenione 5,0 do wysokiego stopnia wydajności i niezawodności. Testy przeprowadzono na samochód „Volkswagen Golf„na plus 20 i minus 8 stopni Celsjusza. W tej temperaturze wycieraczek Range „Bosch Aerotvin” wykazały doskonałe wyniki. Specjalna konstrukcja i skład gumy, Szczotki samochodowe Bosch Aerotwin praktycznie bez zużycia mocy przedłużonej ekspozycji na słońce i lato surowej zimie zimno. Na jakość wycieraczek włamali się w pierwszej piątce i zajęło zaszczytne trzecie miejsce.

wniosek

Na tej podstawie możemy wyciągnąć kilka wniosków. Po pierwsze, nigdy nie powinno się oszczędzać na wycieraczki. A po drugie, przy zakupie wycieraczek do swojego przyjaciela żelaza, należy zwrócić szczególną uwagę na niemieckich producentów, a firma „Bosch” w szczególności.